Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

libka1
19. júl 2012

@nickiee0 mas s ermail dobre skusenosti? uz som o tom pocula vselico....

nickiee0
19. júl 2012

@libka1 zatiaľ neviem, len teraz som s tým začala, ale maily chodia pravidelne tak uvidíme 🙂

darymorka
19. júl 2012

baby,zaujimalo by ma ,ze co su tie sutaze kde posielate sms-kou odpoved,ze ci uz ste tam niektora nieco vyhrali??? ja zetial este nie ☹ a to posielam tie sms-kove sutaze skoro stale...zatial jedina stranka kde som vyhrala boli webnoviny.sk -uz tri krat sa mi tam postastilo..a potom som este vyhrala dva krat akurat na tom maggi co bolo pred nedavnom...a to je asi tak vsetko..niektore tie internetove sutaze mi pridu skor ako podvod,jedine co nich mam je plna imailova schranka kazdy den.... ☹

darymorka
19. júl 2012
lucia375
19. júl 2012

Ak by niekto potreboval kódy z Kubíka tak mi ostali 2 kódy. Môžem poskytnúť. 🙂

martinkatinka
20. júl 2012

https://www.facebook.com/teraz.sk skúste tipnúť na ktorom mieste skončí Sagan a ste v hre o nejaký balíček kozmetiky taft

alexandra33
20. júl 2012

@darymorka
vies co asi mas trocha pravdu, aj ked uz stale viac verim sutaziam okdedy pocuvam kolko ludi poyvhravalo, ale je pravda ze z tych internetovych som este nikoho nepucula ze by vyhral, ale ja stale skusam stastie, ale vacsinou je vyhodnejsie posielat tie kody cez webstranku, aspon nic neplatis za smsku.

vera1132
20. júl 2012

baby, už je nová súťaž s http://www.galeriebueno.cz/ ostrovy .

martinka17
20. júl 2012

@vera1132 jj, aj som videla, ale nedá mi prihlásiť sa 😕

majina1974
20. júl 2012

@alexandra33 ani ja nepoznám nikoho,kto vyhral,no ked vidím tie zaujímavé sútaže,a hlavne výhry v nich,pokúšam štastie stále.Raz som vyhrala Soda stream,na ich stránke,ked som niekolko mesiacov vyplňovala ich sútažné otázky a v minulý rok-na deň svojich menín mi prišiel mail,že som ten prístroj vyhrala.Ani sa mi nechcelo verit.Síce som to tam potom urgovala,lebo to nechodilo asi 1 a 1/ľ mesiaca-povedali,že boli na dovolenke,no nakoniec mi to kuriér bez oznámenia priviezol-potešilo.

majina1974
20. júl 2012

Na budúci štvrtok bude k denníku ,,šport,, pribalené oranžové tričko -reklama od Niké-stát to bude aj so športom 1,60eura-chlapom na doma bude stačit.ahojte.

alexandra33
20. júl 2012

@majina1974
aj ja som ho pred mesiacom vyhrala s walmarkom v sutazi, ale dnes som akurat predala, takto je to super, akoby som vyhrala peniaze, teda dufam, ze sa to kupujucej bude pacit, aj tak teraz peniazky potrebujem viac 🙂

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra33
20. júl 2012

@darymorka
pri tom hodnoteni lekara, staci zaskrtnut ze sa ucastnim sutaze, lebo nikde sa nedavalo ani meno, ani adresa ?

angelheart
20. júl 2012

@darymorka ahoj, vyhrať sa dá, ver mi 😉 Súťažím už niekoľko rokov 😅 Keby som občas nevyhrala, už dávno by som súťažiť prestala. S SMS neviem, ako to je, SMSky neposielam. Vlastne áno, poslala som možno 5x (z toho 2 malé výhry - tričko a spevňujúci gel Avon - ale jedno bolo z časáku Zdravie a druhé Plus 7 dní, žiadne "podivné" z "podivných" stránok).
Inak, všetko, čo posielam, sú súťaže z netu. Kedysi aj časopisy - krížovky a pod., ale tam to už nie je to, čo bývalo, tak ich už ani nekupujem.
A jasné, sú aj podvodné stránky, možno veľa, neviem to posúdiť, takže ja súťažím len na tých, ktoré mám overené 😉

martinka17
21. júl 2012

baby, bola niektorá na nových ostrovoch Bueno? Lebo najprv ma prihlási, ale nesvieti moje meno, zahrám hru, dá mi bod a keď sa prihlásim zase, tak už tam nič nie je 😠

danielaj
21. júl 2012

@martinka17 ani mne to nefunguje ☹

putney
21. júl 2012

@martinka17 Ahoj, ja som bola na Buene vcera aj dnes, vcera som ziskala jeden orech a dnes dalsi, ukazuje mi po prihlaseni obidva, takze asi to funguje, ale este som to pred tym nikdy nehrala, tak som z toho nejaka vykukana 🙂

martinka17
21. júl 2012

@putney tak super, ja som skúsila 2 NB, jedne je veľmi výkonný a nič 😠
@danielaj škoda, lebo sa mi páči táto hra a prd sa smiem zúčastniť 😔 ☹ tak som ta teraz išla a zrazu mi svieti aj klások aj jeden orech zo včera...nechápem 😀

alexandra33
21. júl 2012

baby nema este niekto kodiky kubik ktore nepotrebuje, potrebujem este tri 🙂
ale uz len dnes ci do zajtra sa mi zda ?
dakujem krasne