Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
25. júl 2012

@vera1132 ja som to náhodou včera zistila. Na prvý pokus mi chýbalo 10, tak som išla hrať druhý krát a pri čísle 10 mi nabehol bod, potešilooooo 😎

alexandra33
25. júl 2012

@martinka17
to vazne, aj sa to zratava, to som nevedela, ale stale mi za minule nezaratalo jeden kakaovy bob, neviem ci nenapisem nejakemu administratorovi ze im to nefunguje tak ako ma ☹

martinka17
25. júl 2012

@alexandra33 napíš, iste nejako zareagujú 😉

alexandra33
25. júl 2012

@martinka17
uz som im napisala mail, tak si pockam na odpoved 🙂

piskotik
25. júl 2012

@martinka17 ja tiež na buene nechápem ten cukor, veď to do seba nezapadá, ani keď to ako otočím, asi to dám zahrať 12 ročnej neteri 😖

martinka17
25. júl 2012

@piskotik ani mne to nesedelo, ale treba použiť len niektoré dieliky a skúšať všetky možnosti ich kombinácií 😀 Ale je to pre mňa tá najťažšia, radšej by som robila tú slamu 😵

piskotik
25. júl 2012

aha, no dnes som hrala a mohla som len jednu možnosť, dáko im to tam šišiná 😀 a je blbé že sa nedá viac hier za deň ja by som hrala ostošesť nech už je dáka výhra, som nedočkavá a nakoniec nič nevyhrám ako vždy 😝

alexandra33
25. júl 2012

@martinka17
Mati ta jes s brumikmi staci poslať tie ciarove kody,alebo treba este na nete niečo spravit?
Dik za info

martinka17
25. júl 2012

@alexandra33 zaregistrovať sa na stránke www.brumikhra.eu, vytlačiť formulár pre zaslanie, poslať čiarové na tom formuláre, po doručení Ti pripíšu na konto body (pár dní to trvalo) a potom si to rezervuješ a rovno objednáš za pár minút 😉

majina1974
25. júl 2012

ahojte nemáte náhodou navyše doma ešte jeden Billa čistý album?kamarátka by ho kúpila pre deti-videla ho u nás a zapáčil sa im ,no v obchode už zohnala len nálepky.odpíšte.ahoj.

veronica1
25. júl 2012

@alexandra33 ano, ja som posielala uplne vsetky len cokoladove, to je jedno.

martinkatinka
25. júl 2012

baby, skontrolujte si spamy v pošte na maily, mne teraz prišlo, že som vyhrala panvicu z Delimano, čo boli tie recepty na deň 😀 čo sme si mysleli, že je to podvod, lebo každému napísali, že nesplinil tých 12 ľudí....

martinkatinka
25. júl 2012

Výhercovia delimano panvice na palacinky http://receptnadnes.sk/index.asp?tn=end_game

markot1
25. júl 2012

aj ja som vyhrala panvicu. Jupi, lebo sme chceli kupit novu, tak mame usetrene €. 😀

martinkatinka
25. júl 2012

@markot1 super, gratulka... je to na palacinky

alexandra33
25. júl 2012

@martinkatinka
no mne prislo ze som nevyhrala, a pritom som podmienku splnila na 100 %, kazdeho jedneho zucastneneho som videla ze mu recepty chodia tak neviem
uz som im pisala 2 maily, ale nikto nereaguje, prvy mail bol o tom ze som splnila len 10 ludmi miesto 12 a pricom viem naisto ze ich mam 12, no co v tomto sa asi spravodlivosti nedovolam,
myslim si ze mali napisat ze je to len pre prvych neviem kolko, ak nechceli dat tu panvicu kazdemu ☹

alexandra33
25. júl 2012

@martinkatinka
prepac kazim ti radost, gratulujem ti k tej panvici 🙂

nicopopa
25. júl 2012

Ahojte baby. Môžem vás poprosiť "páči sa mi" aj na moju fotku. Vopred ďakujem. Nico

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=39917391...

danielaj
25. júl 2012

@martinkatinka
@markot1 super, gratulujem baby, mne dnes prišlo z Delimana, že som získala 5% zľavu na nákup u nich, aj keď ja som sa tam len zaregistrovala a nepridávala som tam žiadnych ľudí, lebo som na to pozabudla 😒
tak ak niekto má záujem o tú zľavu, môžem posunúť, ja to nevyužijem, platí to do 15.8. 😉

chrenkovae
25. júl 2012

@martinka17 čo je to za hra bueno a kde sa to da hrať prosim vas 🙂 🙂 .Nech skusim aj ja štastie.Dakujem

a.oni
25. júl 2012

Ahojte, nemá niekto záujem o permanentky na festival Žákovice open?

alexandra33
25. júl 2012

baby kto ma zaujem vyhrat tandemovy zoskok z vysky 4000 metrov aj dvd k tomu tak mi napiste do ip, poslem Vam pozvanku, mozte vyhrat a mne to pomoze ziskat kredity 🙂