Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

majina1974
28. júl 2012

dnes som bola v Kauflande,za každých zaplatených 20 euro dostanete v obálke los,ktorý určí,či ste niečo vyhrali,my sme na 1 samozrejme nemali nič,na 2 sme vyhrali 2jednorázové žiletky a k tomu 4OOml sprcháč-pánsky-Adidas,ten muž využije,takže celkom dobre.Detom som kúpila 900ml Míša zmrzlinu-bola v akcii,na infolinke,kto si vyžiada za jej nákup dostane magnetku-velkosti kreditky /majú na výber celkom 3 druhy magnetiek/,deti sa magnetke potešili,aj ked ich už máme tolko,že ich už nebudeme mat kde dávat. ahojte.

leena24
28. júl 2012

Vyhrajte 2 učebnice ANGLIČTINY pro samouky s CD
http://dikulka.pise.cz/170910-vyhrajte-2-ucebni...

alexandra33
28. júl 2012

@ajulienka81
tie sutaze na krizofky. sk tebe to funguje, lebo mna nechce ani zaregistrovat 😒

alexandra33
28. júl 2012

@martinka17
tak uz mi odpisali z toho buena, ze vraj to robi po 30 minutach od prihlasenia ze vtedy to blbne ale ze sa pozru na moj ucet, tak uvidime
citujem z mailu:
Dobrý den,
toto se stává, když od přihlášení do začátku hraní uplyne doba delší než půl hodiny, protože prohlížeč vás mezitím odhlásí.

alexandra33
28. júl 2012

@martinka17
mne robi presne to iste, vobec to nefunguje, otrasna hra
😒

ajulienka81
29. júl 2012

@alexandra33 vies co, ja som to ani neskusala, len som to nasla, ale ja nie som krizovkova 😅

slavka11
29. júl 2012

vcera sme boli v moebelixe v BA.Polka grilovaneho kuriatka za 99 centov a malemu som kupila bublifuk za 0,79€ a tetusky nam k tomu pribalili este aj normlany terc so sipkami a nalepky. Ja som pozerala ako taky puk. Neviem ci sa im nas maly tak pacil alebo to tento vikend davaju pri kazdom nakupe nejake prezenty. Treba skusit kto mate chut a cas.
To kura plati este aj dne pozrite na stranku do letaku

ibajeho
29. júl 2012

baby ktore ste v nivea klube ste tusim pisali ze vam chodia aj dake vzorky a tak ze? no mna tam zaregistrovali ale ziadne vzorky mi neposlali akurat nejaky ich casopis a sekovu knizku aby som si mohla menit kody za produkty...sklamana som, lebo mi slo hlavne o tie vzorky aby som nieco usetrila a nie takto ze musim este viac kupovat ak chcem vobec nieco ziskat... 😖

vera1132
29. júl 2012

@ibajeho tie vzorky ti budú chodit, v tých časovpisoch 2x ročne. naposledi čo došiel časopois tak tam som mala tušim aj zo 10 vzoriek. aj ja som zo začiatku očakavala, ale babi na MK mi tiež vysvetlili ako to je. nezúfaj, na jesen prídu 🙂

ibajeho
29. júl 2012

@vera1132 to dufam teda, a hlavne dufam ze mi to na poste odtial nevybrali...lebo som si neskontrolovala obalku ci uz bola otvorena alebo nie... 😒

alexandra33
29. júl 2012

@slavka11
Škoda ze u nas v meste mobelix nieje 🙂

beata75
29. júl 2012

@ibajeho Ahoj.Nivea Ti na jeseň pošle už aj vzoročky okrem časopisu.Takže máš sa na čo tešiť. 🙂

beata75
29. júl 2012

Ahojte.Minule som nakupovala v lekárni a odhodlala som sa vypýtať aj vzoročky krémov.Teraz ich skúšam,aj napriek tomu,že som kozmetická poradkyńa Oriflamu.Môžte sa tiež podeliť o Vaše skúsenosti,budem rada. 😉

nicopopa
29. júl 2012

@majina1974 Ahoj, veľmi ďakujem

alexandra33
29. júl 2012

@beata75
ahoj, aj ja som poradkyna oriflame, ale skusam vsetko mozne, a tiez som si uz viackrat vypytala, minule som bola aj vo fannku, lebo som sa na nejakej stranke docitala ze vzorky kremu olay davaju vo fannku, a tak mi dali sice nie presne ten ale iny, boli vo fannku celkom ochotne 🙂

ibajeho
29. júl 2012

@beata75 juuj tak snad mate pravdu 😉

alexandra33
29. júl 2012

baby skusala niektora tie krizofky.sk a registraciu tam, lebo ja sa chcem registrovat ale neda, skusala som rozne maily a nejde to 😒

angelheart
29. júl 2012

@alexandra33 neskúšala som a ani nebudem, o pravde, tá stránka krizofky.sk vyzerá všelijako len nie dôveryhodne. Ak si prečítaš pravidlá, zistíš, že Ti dajú nejaký uvítací kredit, ale ak budeš chcieť súťažiť, budeš si musieť ďalšie kredity dokúpiť, alebo doniesť ďalších ľudí, čo sa registrujú....

alexandra33
29. júl 2012

@angelheart
aha jasne rozumiem, tak asi to tiez necham tak, nechcelo sa mi vobec citat pravidla, zatial to necham tak a uvidime co z toho bude

beata75
30. júl 2012

Ahojte.Prosím Vás aké máte skúsenosti s DM kartou,ja ju vlastným len pár mesiacov,mám tam cca 50 bodov.Pozerala som na ich stránke aktivity,zlavové kupóny ma neoslovili.Mávajú aj niaké špeciálne akcie šité na mieru,myslím na niečo také,že nečakané zlavové kupóny alebo vzorky poslané v obálke presne na konkrétnu adresu.

martinkatinka
30. júl 2012

@beata75 pozri sa tu https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/akcia-v-dm-drogerie-bonusova-knizka/
Posielajú aj kuponiky domov, len tak za vernosť, podľa toho čo kupuješ, na stránke dmky si aj pozri, aké sú tam aktuálne info, dá sa aj cez net prihlásiť a pozrieť si body a pozrieť si aktuálne akcie

lucik194
30. júl 2012

http://www.kamdomesta.sk/sutaz/26

http://www.kamdomesta.sk/sutaz/28

http://www.kamdomesta.sk/sutaz/27

a aby som nezabudla, pokial niekto chce "brumikovu omalovanku" staci zajst do "dedinskych" jednotackych obchodov tam ich maju... vcera som takto dosla k 2 omalovankam a to som ani nekupovala brumikov, dali mi ich zadarmo len tak.... ked uvideli ze mam dieta..... inak je to skor pre starsie deti (viac ako 3 ci 4 rocne), lebo su tam rozne ulohy, hladacky....

@ibajeho treba pockat na jesenny katalog nivei a tam pridu vzorky a pokial mas zaujem iba o vzorky tak nivea robi kazdorocne (vidim ze si z BA) vikend krasy neviem ako sa to presne vola - proste robia akciu, zmonitoruju ti vlasy, plet, kondicku, dostanes od nich vysledky a mnozstvo vzoriek..... ja som bola na jar (april maj to bolo)a dostala som viac ako 25 vzoriek, bolo to v OC avion

martinkatinka
30. júl 2012

Máte niekto záujem robiť mystery shoppera??
Je to ponuka spoločnosti TNS, čo sa vyplňujú dotazníky.

nickiee0
30. júl 2012

@martinkatinka ja by som mala, môžeš poslať do IP bližšie info? vďaka 🙂

alexandra33
30. júl 2012

mam tu istu ponuku na mystery shoppera ak by mal niekto zaujem 🙂