Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

anksunamonka
15. aug 2012

@alexandra33 pisem ti na whats app . Pozri si.....

martinkatinka
15. aug 2012

Baby, na facebooku Garnier Sk zase žrebujú testerky, tak sa prihláste cez ich formulár.

majina1974
15. aug 2012

ahojte už všetkým prišli poukážky z Tesca?Mne ešte nie.Použili ste tých 70 bodov na taštičku so vzorkami v DM?vraj dnes tam začala nejaká akcia.ahojte.

martinka17
15. aug 2012

kto hráva bueno, všimla som si, že ešte stále nemiznú darček...teda nefunguje to ešte stále? 😲

martinka17
15. aug 2012

@majina1974 mne Tesco neprišlo a taštička láka, ale chcela by som vedieť, čo tam je 😀

majina1974
15. aug 2012

skús si dat stránku DM a jej komentáre,mne to náhodou prišlo na fb.ak to nenájdeš,skúsim ti to tam nájst,no vraj mali aj nie rovnaké obsahy-v niektorých vraj bola aj špirála.

majina1974
15. aug 2012

martinka17 ja síce tú taštičku nemám,no našla som to na mojej fb stránke,takže píšu v komentároch:v taštičke je:SG Fa 50ml,šampon na vlasy Balea 50 ml,Krém na tvár OF 15 20ml,zubná pasta 20ml,catrice lak na nechty 10 ml,essence lesk na pery v tégliku.No vraj v niektorých taštičkách sú aj pánske vzorky alebo aj špirály.Takže asi by bolo dobré opýtat sa pokladníčok,čo tam je,aby ste sa za 70 bodov nesklamali.Vraj to začalo od dnes-do vypredania skladových zásob.ahojte.

martinka17
15. aug 2012

@majina1974 dík, si zlatá 😵

anksunamonka
15. aug 2012

Dievcata vy ked sa zapajate do nejakych sutazi tak vy si aj sledujete vyhwecov na ich stranke alebo cakate ci sa vam ozvu oni na mail?

slavka11
15. aug 2012

@anksunamonka pri tom mnozstve sutazi do ktorych sa zapojim si ani nepamatam kde som kedy sutazila. Niekedy sice uvadzauju ze treba sledovat ich stranku, ze tam budu vyhercovia uverejneny ale fakt si to neukladam kde som kedy sutazila a kedy su vyhodnotenia. Ak sa nejaka vyhra postasti pride sama a potom sa vytesujem ze som nieco vyhrala, alebo sa ozvu mailom ci telefonicky. Je mozne ze som vyhrala aj na nejakej stranke kde bolo napisane ze sa treba o vyhercoch informovat na ich stranke ale tak hold o tie som dosla

anksunamonka
15. aug 2012

@slavka11 ved prave ze ja asi mesiac aktivne zapajam odkedy sledujem toto forum a to nie je sanca si vsetko pamatat. Ale zatial som nevyhrala nic tak snad sa to zmeni coskoro 😉

putney
15. aug 2012

@majina1974 Ahojte, ja som si dnes tasticku vyzdvihla a mala som tam to co je napisane, okrem laku na nechty bola ale mala vzorka Fa sprchoveho gelu pre muzov

alexandra33
15. aug 2012

@majina1974
ano ja som si ju uz dnes vybrala, a mohli tam teda dat viac vzoriek. ale je tam spirala cierna pre citlive oci znacky catrice
balea sampon , sprchovy gel fa na vlasy a telo v jednom, zubna pasta pronamel malicka, lesk na pery essence a este vzorka kremu olay pre zmiesanu plet
ale celkom fajn, ma to potesilo 🙂

alexandra33
15. aug 2012

@putney
ziadny lak na nechty som tam nemala, kto vie ako to je, ci je v kazdej tasticke nieco ine ?

putney
15. aug 2012

@martinka17 To bueno je velmi podivne, ja uz som tri krat zadala ze si vyberam Bueno a vzdy mi to napise, ze mi darcek poslu po skonceni sutaze, na druhy den sa mi tam ale zase objavi plny pocet nazberanych Bueniek, tak uz ich mam pat a cakam............a hram............celkom ma to bavi 😉

putney
15. aug 2012

@alexandra33 ja som nemala ani spiralu 😉 namiesto nej bol teda asi sprchac pre mojho muza

martinka17
15. aug 2012

@putney jj, baviť baví, ale takto neviem, ako darčeky ubúdajú, idem kuk fórum, či tam niečo bude o tom 😵

alexandra33
15. aug 2012

@majina1974
ja som asi namiesto laku na nechty mala tu spiralu na citlive oci

janulabj
15. aug 2012

aj ja som si dnes bola po taštičku, ale ani lak na nechty, ani špirala tam teda nebola.....zaujimave 🙂

alexandra33
15. aug 2012

@martinka17
mne este stale z buena neodpisali tu druhu spravu, iba ze sa vraj pozru na moj ucet

samulsonka
15. aug 2012

@putney
Napis im na Faceboku do sprav, mne do 24 hod. hned opisali 🙂

samulsonka
15. aug 2012

@martinka17 Kde je k buenu forum? Hladala som ale nenasla ☹

martinka17
15. aug 2012

@alexandra33 úžasné, aj na fore píšu baby, že je to desné
@janulabj
@alexandra33 nemáte foto? Hlavne tej taštičky?
@samulsonka na galeriebueno.cz...tam je kavárna a to je vlastne fórum 😵

samulsonka
15. aug 2012

@martinka17 Dakujem 🙂

martinka17
15. aug 2012

@samulsonka môžeš sa tam rozpozerať, niekedy koncom septembra, začiatko októbra tam začne nové kolo o čokoládky bueno 🙂 😉

janulabj
16. aug 2012

@martinka17 ahoj, moja taštička je taká ako je zobrazená na emaily čo došiel....a možno sa lak hodil predavačke 🙂

martinka17
16. aug 2012

@janulabj tak uvidím, ja sa u náš popýtam, či mi neukážu, sú zlaté, mnohé ma poznajú, tak možno tam bude niečo zaujímavé. Už mám síce málo bodov, ale zase v poslednej dobe tie knižky za nič moc nestoja 😝 a ešte raz ĎAKUJEEEEM 😵

janulabj
16. aug 2012

@martinka17 ved aj ja som takto došla do predajne, a pytam sa či majú a či mi može ukazať....no nenapadlo ma nech mi ich ukaže viac.....a pravda ani ja v tych knižkach nič nenachadzam , tak toto sa celkom oplatilo, ešte 25% na tu vlasovu musim stihnut.