• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

24. marca 2017 
@moname a neskusala si ho odinstalovat z PC a znova nainstalovat?
25. aug 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tikivikiniki no ja som to skusala aj vcera po obede a rovnako to neslo. Aj teraz rano som isla skusat a opat rovnaka reakcia. Potom ma napadlo ci to nie je v prehliadaci a tak som skusila spustit aplikaciu v mozile a konecne mi to tam islo takze spusti si to v mozile a budes moct cvicit dalej
26. aug 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 mne to nejde ani v exploreri, ani v mozile :angry: Včera sa mi podarilo prihlásiť až poobede okolo 16:00, dnes zatiaľ zas nič :angry: :angry: :angry:
26. aug 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart tak to je mi luto mne to neslo vcera ani po obede ani vecer a dnes ma osvietilo s mozilou tak tam sa mi to tvarilo uplne v pohode. kolko dni mas odcvicenych?
26. aug 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 pred chvíľou sa mi to podarilo, konečne - po hodine prihlasovania a odhlasovania :angry: Ale aj to - najprv som sa prihlásila cez facebook, no ale keďže tam mám úplne iný mail, tak je to o ničom, lebo by mi nezarátalo dni predtým, tak som sa odhlásila, znovu som sa prihlásila cez mail a už to šlo. S týmto dňom mám 6, takže zatiaľ nič moc
26. aug 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moname
ten mobilny myslis ako ze ho mas cez internet v mobile ?
lebo ja som mala tiez problem s odmenovacom, lebo som preinstalovala notebook, a vsetky programy boli vymazane a ked som si ho chcela znova nainstalovat tak mi vypisovalo ze ten program mi moze poskodit pocitac :unamused:
26. aug 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, mam na vas taku otazocku... kolko trvalo kym vam prisla nejaka odpoved z NIVEA klubu, lebo ja som tam posielala asi pred 2 tyzdnami a pol a stale nic, tak teraz neviem ci im mam napisat alebo pockat
26. aug 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
kto este nie je v panele domacnosti a chcel by byt, skenovat nakupy a dostavat za to body a vybera si odmeny, piste mi do ip, ako odmenu pri registracii cezo mna poslem skladaciu nakupnu tasku ciernej farby s bielym vzorom :slight_smile:
26. aug 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi prosim vas niekto poradit adresu -kam treba posielat blocky od piva smadny mnich?? dakujem
26. aug 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaregistrovali ste sa niektore na stranku familyservise?Ak ano dostali ste odial nejake vzorky?Pišu tam,že za registraciu pošlu tak či je to pravda :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra33 môžem bližšie vedeť o čo ide ako to funguje dakujem
26. aug 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darymorka
Smadny mnich, Po box 19, 972 01 Bojnice
26. aug 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@voluptas
este urcite pockaj, im to trva trochu dlhsie :slight_smile:
26. aug 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miracle
no su tam super ceny, dufam ze sa postasti, aj ked si myslim ze ucast je straaaaaaaaaasne velka :slight_smile:
26. aug 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka11 áno ani tak
26. aug 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra33 nie,len to nie"kábel",ale od orange a nejde mi to ani cez USB modem,ani cez wifi
26. aug 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som z toho jeleň,z ničoho nič-ale už je tam ružová TNS :grinning: A to mi písali že sa nedá :grinning: :grinning: :grinning: Dúfam že som nezariekla
26. aug 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart aha no ja som sa pytala preto ze mam 21 dni odcvicenych a ze ci to oni nejak nebojkotuju ze ti co maju viac dni odcvicenych ze ich prosto neprihlasi aby sa tak rychlo nedostali dopredu
26. aug 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@voluptas napíš im mail, tak sú super, vždy odpovedia...ale im zavolaj :wink: Ja som tam už cez 10 rokov-tak neporadím, ale ináč na mail odpovedajú do 24 hodín.
26. aug 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bueno ostrovy - kto hrá, tak na fóre som čítala a dnes som aj tak hrala, že v 6-tom leveli pri tom zostreľovaní kakaových bôbov pribudnú také svetlo hnedé, skoro žlté kakaa. Ak ich zasiahnete, tak to z tých už nazbieraných bodov kakaa v danej hre odráta, len neviem či 3 alebo 5 bodov . Ja som sa im vyhýbala-na daná strom som nemierila, bolo ich spolu možno 10,t ak sa v pohode dalo hrať :wink:
27. aug 2012 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://apps.facebook.com/milkamlsoun/

cez víkend sa mi tam podarilo vyhrať, skúste tiež :wink:
27. aug 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby co cvicite bebe vyzvu, kde sa mi spusti to video ?
neviem to najst :frowning2:
27. aug 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra33 v pravom dolnom rohu mas taky stvorec cerveny a tam mas napsane dnesne cvicenie a pod tym je ist na to a tam musis kliknut
27. aug 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart a čo ste tam vyhrali a ako dlho ste to hrali kym sa vam to podarilo ja to hram hram a nič :frowning2:
27. aug 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 Maťa, ja som tam mala tie bledohnedé kakaové bôby v sobotu, mala som ich tam strašne veľa, oveľa oveľa viac ako tých tmavých, tmavých tam bolo len pár :angry: jasné, že sa mi to nepodarilo a včera som to hrala opäť a čuduj sa svete už tam bolo tých bledých len máličko a veľa tmavých, tak som to v pohode zahrala, si myslím, že to bola asi nejaká chyba, aby to tak rýchlo bolo také náročné a na druhý deń už úplne ľahké, fakt ma štve to bueno niekedy :angry: ale ke´d som sa už na to dala, tak to dohrám aj s nervami :frowning2:
27. aug 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danielaj to si mala desné, ale ako píšeš, musela to byť chyba.
Ináč ja mám teraz 5 buenka.. a čo viem, tak minimálne o jedno viacej som už mohla mať, ak nie o 2. Súťaž končí o mesiac a teda viac ako 6 ďalších už nebudem mať :confounded: ...ale mne sa hlavne zdá čudné, že nikto, ale fakt nikto si neberie výhry :astonished: To sa ešte nedialo. Ale asi každý čaká na maximum a posledný týždeň to bude stáť za to :dizzy_face: Uvidím, ale fakt je to o neervy. Aj tá slama, aj kakao...všetko začína byť poriadne ťažké :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: a funkčnosť klasicky bueno :angry:
27. aug 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok