Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
30. aug 2012

baby zistil nieco niekto blizsie co je s tym fichcee, vazne to bol odrb ? ☹

alexandra33
30. aug 2012

len do dnes 31.8. sutaz o spolocensku hru
https://www.caro.cz/sutaze

janulka54
31. aug 2012

Baby, aké sú ešte vernostné programy okrem Nivea? ďakujem 🙂

martinka17
31. aug 2012

walmark, emco, racio, schwarzkopf, ...teraz ma viac nenapadá, baby doplnia 😉

alexandra33
31. aug 2012

@janulka54
pravda mati, mna este napadlo bonavita, harmony, hollandia club uz viac neviem

alexandra33
31. aug 2012

tak som sa pozrela lepsie na tu stranku http://www.ceske-souteze.cz/
a tieto servre na nich sa neda sutazit zo slovenska ☹
skoda lebo su tam pekne ceny

chytrazena.cz
maminky21.cz
perlorodky.cz
kouzelnaherna.cz
vareni.cz
kytickovani.cz
lepsizahrada.cz
pohadkar.cz

dam aj dalsie ked zistim ktore sa este nedaju

miracle
31. aug 2012

@janulka54
Nuk, Lipanek

janulka54
31. aug 2012

@martinka17
@miracle
@alexandra33 Ďakujeeem 🙂

tikivikiniki
31. aug 2012

@alexandra33 Odrb to nebol,však mne 4 mesiace platili pravidelne a čestne. Ale že čo sa s nimi stalo....Asi skrachovali 😒

danielaj
31. aug 2012

@martinkatinka ďakujem za tip, aj ja som napísala o to caro a hneď mi odpísali, že mi pošlú vzorky, sa teším 😉

alexandra33
31. aug 2012

@tikivikiniki
no ja mam teda stastie skrachovali presne v case, ked mi od nich mali prist prve peniaze, otras 😠

slavka11
31. aug 2012

dievcatka k tomu FICHCEE. Moj nazor je ten ze aj BMG invest ci co to bolo za tie uzasne spolocnosti najprv peniazky vyplacali a potom ako si urobili dobru reklamu o svojej spolahlivosti sa im nahrnulo koooopec ludi a na to presne oni cakali. Zhrabli ich peniaze a frnk.
Predpokladam ze toto bolo podobne. Urobila sa masivna kampan v ziskavani dusiciek, medove motuzy popod nos sa potahali, dusicky ziskali, nieco tym prvym vyplatili a peniazky ktore im platili spolocnosti za to ze budu robit pre nich reklamu si strcili do vreciek a uz sa niekde chechaju za kopcekmi ako obabrali naivnych ludi. Ved aj ten ich nazov to je asi odvodeny od vychcaniii a to predpokladam oni boli. Super napad na zarobok ale nie pre Vas ale pre nich. Rada by som sa mylila

tikivikiniki
31. aug 2012

@slavka11 Ale čo si vlastne sťažujeme? Ja osobne som len získala,však oni odomňa peniaze nepýtali,dokonca mi aj platili pár mesiacov. A že to takto dopadlo to je naša smola a ich "šikovnosť". Ale stratový nie sme!

putney
31. aug 2012

Dievcence, ktore hrate Bueno, tak uz sa asi konecne daju vybrat vyhry, prave som jednu skusila a vypytalo si aj moju adresu a uz som videla, ze nieco odtial aj zmizlo, tak mozete skusat 🙂

martinka17
31. aug 2012

@putney a čo si "vyhrala" na buene?

putney
31. aug 2012

@martinka17 ja som si tam nic ani tak velmi nevybrala, chcela som spiralu, ael to mi nejako neslo a tak som "nakupila" jedno biele bueno MNAM a DVD Amelie..........a budem hrat dalej, celkom ma to bavi 😉

martinka17
31. aug 2012

@putney super, blahoželááám 😀 no ja mám tiež teraz 6 ks buenka, ale skúsim kam sa dostanem. Jediné čo som chcela bol vak Adidas...to nestíham, tak uvidím, kam sa dostanem 😉

benca
31. aug 2012

ahojte dievcata nebola som tu od maja, mamickovske starosti okolo novorodeniatka, len tyzden som doma a mam pristup na net, co sa tu udialo take nove, vidim, ze bueno, mate nejaky tip na dobru vzorku, budem rada, doslo mi len z puberty sk, vyrobky dermacolu na testovanie

alexandra33
31. aug 2012

@tikivikiniki
to je pravda je som im nic nezaplatila akurat som asi 2, 3 hodinky casu na to venovala a nic som z toho nemala.

alexandra33
31. aug 2012

@tikivikiniki
aj tak skusim napisat este tomu cloveku co mi vtedy odpisal ohladom penazi a uctu,
a este sa spytam babi pisal niekto, teda stazovala sa na to delimano co bolo recept na dnes, co bolo treba 12 ludi nazbierat, ze sme to mali a ich system co nefungoval tvrdil nieco ine ? rada by som sa im za to nejak "pekne odmenila" 😠

danielaj
1. sep 2012

@benca vitaj, som na teba myslela, že kde si sa stratila a potom mi došlo, že asi kvôli bábätku, tak blahoželám k drobčekovi 😉

benca
1. sep 2012

dakujem