• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

11. apríla 2017 
@martinkatinka aj ja zbieram obaly, ale ked som bola v jednote, tak pozeram že je aj čokolada v akcii a za tie velke čokolady maš v sútaži po 5 bodov a + hrnček, chcela som v sútaži vyhrat hrnček ale ked bola tato možnost no nezober to, a teraz je taka moja méta ten vak alebo peračník.
13. sep 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vera1132 no super, zbehnem sa pozrieť k nám do tempa a uvidíme, č aj tam to je s tými hrnčekmi.. ak hej, kúpim si čoko a ešte budem mať aj bodíky...díky za info!
13. sep 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinkatinka neni zač, a pri pokladni si to PITAJ, lebo mne to tiez automaticky nedala, musela som si vypýtať.
ved sme tu na to aby sme si takéto infošky podavali dalej :grinning:
13. sep 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@benca V nadoma.cz je to už přes rok o ničem. Dárky žádné a to minulý rok slibovali a nic z toho nebylo, ani na fb stránkách neodpovídají
13. sep 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera1132 ten peracnik je v bille k 5 cokoladam milka /tym malym/, maju to pri pokladni..
13. sep 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rossio ano hovorim o schwarzkopf clube, ja posielam aj tie male tak je to v pohode :slight_smile:
13. sep 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriiama tie kódy schwarzkopf teda posielaš aj veĺké aj malé, myslím, použiješ obidva z krabičky? :confused:
13. sep 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano obidva z krabicky, zatial s tym nebol ziadny problem tak je to podla mna skoda nevyuzit :slight_smile:
13. sep 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zhalickova Nadoma.cz skoncilo pisala som im asi tak 3/4 roku dozadu aj sem som davala odkaz. Vraj mali zahajit uplne novu stranku a povodnu zrusit ale nedeje sa nic. Nadoma mrtve ziju tam iba diskusie a inak vsetko ostatne je na nic. body si mozeme niekam strcit a nic z toho. Prosto mrtvy projekt, ktory bol super kym sa o neho starali a uz o to zaujem zo strany unileveru asi nie je
13. sep 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexandra33 netusim na stranke stale sa nic nedeje pisu ze najneskor 19.9 by mali byt vyhercovia uverejneni ale asi si s tym davaju nacas. Ved aj tie ramiky zacali posielat zaciatkom augusta a bolo ich iba 1000 tak ja som uz ani nedufala ze nam pride. Tak sa tesim je jednoduchy ale malickost co potesi.
13. sep 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danielaj ano obidva z krabicky, zatial s tym nebol ziadny problem tak je to podla mna skoda nevyuzit :slight_smile:
13. sep 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som doteraz ten malý vyhadzovala..:slight_smile: jaaaj... no nevadi..:slight_smile: tak skusim aj ja poslať oba..:slight_smile:
13. sep 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bluen skus a uvidis :slight_smile:
13. sep 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie, čo zbierate body Milka, čítali ste si odkazy na FB??? katastrofa je slabé slovo!!! :angry: :angry: :angry: V Čechách sa posteľné prádlo už minulo - dva dni po pripísaní bodov, pripisujú ich hocijako, vôbec nie podľa toho, kto ich poslal ako prvý. Mám nervy, že keby som niekoho z nich chytila pod krk, tak neprežije...
Už sa "teším" aký bordel bude u nás :confounded: :confounded: :confounded: Posielala som prvé body hneď v utorok, doteraz som poslala 4 obálky. Som zvedavá, kedy budem mať body. Ak to bude potom, ako sa minú vaky, tak si tie body môžu strčiť...nič iné nechcem. A Milku nekupujeme (to, čo som nazbierala, som chcela minúť, boli to darované čokolády, obaly,takže ma nestáli nič), takže viac zabierať už ani nemám v pláne.

https://www.facebook.com/#!/Milka.cz.sk
13. sep 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miriiama
@bluen jaja, aj ja som ten malý vyhadzovala, no škoda, mohla som ma´t ďalších 10 kódov, keby to uznali :sweat_smile:
13. sep 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pozvánka na křest a autogramiádu knihy Jak pan Spejbl prášil.
http://dikulka.pise.cz/183082-pozvanka-na-krest-knihy-jak-pan-spejbl-prasil.html
13. sep 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielaj tak to veru hej :slight_smile:
13. sep 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelheart
fuuuuuuuuha to je otras, tak ja poslem len raz a uvidim
13. sep 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart
dufam, ze u nas to nebude taka katastrofa, dufajme teda :slight_smile:
13. sep 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera1132 ja mám ale len 1 :wink:
13. sep 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielaj ja som tak "vyhodila" asi 35 bodov :wink: takže sme 2
13. sep 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelheart super, zase raz renomovaná spoločnosť a des a hrúza súťaž :confounded:
13. sep 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinka17 veď to ... keby aspoň dodržiavali pravidlá "rozhoduje dátum pečiatky" - podľa toho, čo tam píšu, rozhoduje tak "veľké gulové" a nie pečiatka ... nemyslím, že u nás to bude iné. Už to, že im to trvá večnosť, o niečom vypovedá :angry: :angry: :angry:
13. sep 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no treba nám na milku čumieť každú hodinu, ale ešte sa darčeky nepohli
13. sep 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. sep 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
objednať Báječnú ženu na rok ,alebo na pol roka...darček zadarmo káva plus dva hrnčeky ,sú pekné ...videla v časopise...na internete nenašla..
14. sep 2012 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka kde by som nasla na nete info o tom predplatnom bajecnej zeny s darcekom?
14. sep 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok