• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

4. októbra 2017 
17. sep 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ste na tom s miňonkami?:slight_smile:
17. sep 2012 o 17:14  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2018 (17. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bluen mne sa dnes podarilo vyhrat 2x balicek minoniek :slight_smile:
17. sep 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@darymorka gratulujem aj ja som raz nahodou vyhrala pred cca 2tyzdnami a este vzdy mi neprisli :angry: tak dufam ze pridu ale ani bohovy nechapem ten ich princip s cislami :D
17. sep 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
stanushqa -oni to budu posielat az po skonceni sutaze asi tak za dva tyzdne...ja som len scitovala a odcitovala a buuum :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a min.nedelu som tam vyhrala kavu,tak hovorim ze super hra :slight_smile: len skoda,ze skoro vzdy ked tam idem je uz po vyhrach :rolling_eyes:
17. sep 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bluen nič, dala som 8001 a boli vraj v okruhu 250 miňoniek... takže tesne!
17. sep 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa spytat neviem ci to bolo v maji alebo v aprili som vyplnala taku stranku, ze odosli 3 zdrave recepty a dojde za to salka s lyzickou, firma sa neozvala, aj som nedavno pisala mail, nepisali ste nieco taketo, ak ano dosli vam salky
17. sep 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dnes mi prišiel nový katalóg Walmark a sú tam aj nové darčeky. Ja som nadšená, lebo je tam 10€ poukážka do dráčika :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@stanushqa
@benca baby trosku vas tu citam a to vam poslali z hipp a z nestle tie vzorky len tak? pretoze ja som sa v hippe registrovala pred 3mi mesiacmi zatial mi nic neprislo...z nestle mi pred styrmi mesiacmi dosli dve kase a podbradnik...odvtedy mi poslali len pisomne letaky ale nic k nim nepribalili...tak teraz neviem ci sa mam nasrat alebo ste aj nejako tam sutazili alebo ako je to mozne ze ja nikdy nic nedostanem tak ako ostatni...vrrr :rolling_eyes:
17. sep 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labus tak drzim palce nam tiez chutia a nahodou som dnes v obchode v regali videla ze sutaz tak mi oci zaiskrili a hned isli do kosika. Zapekacie misky su pekne ale mne sa nepodarilo nic chytit tak snad nabuduce a aby som nezabudla treba blocek do sutaze lebo sa zadava datum a cas nakupu
17. sep 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ibajeho no ja som si písala na nestlé o vzorky cez kontaktný formulár a poslali cca za mesiac... nikde som sa neregistrovala... vlastne, hipp áno, ale to mi len za registráciu poslali a odvtedy nič
17. sep 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkatinka mne ani za tu registraciu...ved kvoli tomu som sa registrovala a vlastne uplne zbytocne lebo ajtak nic neposlali...ach jaj, ja toto nechapem ze tak na co sa propaguju ked to ajtak nesplnia...ako nejde mi o tie veci, ale o ten princip...pretoze ak by mi tie vzorky poslali, je dost mozne ze by malemu chutili a kupovali by sme ich...cize by sme sa stali ich zakaznikom, teda uz aj sme lebo hipp nam dost vyhovuje ale hovorim ide tu o ten princip :confused: :rolling_eyes:
17. sep 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ibajeho tak ja som napisala maily na firmy, ze sa mi narodilo babo a tak, ze ci nemaju nejake vzorky, aj som vsade registrovana a poslali, mne zas neposlali podbradnik, nic si z toho nerob ja posielam kazdu sutaz aj minonky, bueno, vsetko mozne, a nic sa nedari, raz jedna kozmetika
17. sep 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ibajeho aj moja kamoška sa registrovala a jej tiež nič neposlali... myslela, že vyskúša a ak zachutí, kúpi... no ale takto ju to aj odradilo kúpiť, keď nesplnili, čo slúbili.... takže úplne blbá stratégia.... chápem, čo myslíš....
17. sep 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benca ale ty mas praveze vo vsetkom stastie a prehlad, ty stale len pises co vsetko ti poposielali :grinning: to len ja mam takuto smolu...a tiez si bola v dovere dostala si kufrik, ja som to dostala tiez ale vzorky po zaruke...a co sa tyka dmky baby bonusu, tak to iste...vytesovala som sa zo vzoriek jak mala a dali mi opat po zaruke...to proste nevymyslis, to je zivot...moj zivot :grinning: :rolling_eyes: :grinning:
17. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ibajeho tiez si myslim, ze posielam kazdu sutaz a nic, ale ja to beriem ako zabavu takze v poho
17. sep 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benca ja som zase celkom úspešná... čo som začala sem na fóre, tak som vyhrala všeličo... veľmi potešilo... a snažím sa sem hádzať linky, aby sa poštastilo aj iným...
17. sep 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hero posielal kase, to bolo na nejakej stranke so vzorkami v ponuke
17. sep 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja skor riesim tie veci tinka co viem, ze sa zadari testujem kozmetiku, dost sa stane, ze mi poslu na omladnut.sk, puberta.sk, na femine.cz pisem recenzie k vyrobkom a vyberam si za to kozmetiku, klikacky robim asi tri, vyskumy a take blbosti, to je iste, ze dostaneme, a hladam stranky so vzorkami, tie viem, ze poslu aspon 90 percent
17. sep 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no raz som vyhrala pobyt v luxusnom hoteli, ale to bolo v obchode
17. sep 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a riesime na vsetkych strankach vymienanie kodov za darceky, to sa mi dari
17. sep 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ked nieco ja chcem z tej firmy vyskusat pre dieta, tak tam napisem, a zatial poslali, samozrejme dane vyrobky potom kupim
17. sep 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benca tak moj chlap normálne čumí, že aké úspechy :grinning: a čo sa týka dotazníkov a vzoriek, tiež na tom "makám" a tiež mi hovorí, že sa na tom ušetrí.... tak mám taký pocit, že niečo aj robím, hoci malý, to je turbo...
17. sep 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
martinkatinka to je pekne, ze prajes aj inym, klobuk dole, takych je malo
17. sep 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinkatinka nech sa ti dari aj nadalej
17. sep 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj muz sa na tom smial, a teraz ked vidi, ze som raz vyhrala drahu znackovu kozmetiku jeden sprchac tam bol za 15 eur a dalsie veci tak nechapal, a ked chodi postarka, tak sa tesi, ze prisli ti vzorky
17. sep 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ale uz vidim, ze sa moc vzorky nehybu, nebola som tu 3 mesiace a vela som noveho nenasla
17. sep 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok