• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

1. decembra 2017 
@danielaj
@bluen
@angelheart blahoželám baby nech sa vám darí aj naďalej :D
22. sep 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Fotosúťaž o iPad, vyzerá že sa po dlhšom čase zapojím do súťaže:

►►► ►► ► http://appleforum.sk/f8/jesenn%C3%A1-fotos%C3%BA%C5%A5%C5%BE-o-nov%C3%BD-ipad-16gb-%C4%8Eal%C5%A1ie-ceny-1744/
22. sep 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart
Gratulujem to je šťastie dá trafiť
22. sep 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexandra33 trafiť sa dá, ale je to teda naozaj viac o šťastí ako o tom počítaní :grinning:
22. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
v miňonkach sa mi podarilo 2x minonky a 1x kupon do A3 len dilema že kupon nevyužijem :unamused:
23. sep 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vera1132 mne zatial nič :frowning2:
23. sep 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera1132
tak ho niekomu ponukni tu na fore, mozno niekto bude mat zaujem :wink:
23. sep 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemá niektorá záujem dať synovi hru battlefield 2 na playstation? naša mama ju kúpila vnukovi, ale my playstation nemáme a v tescu kedže bola otvorená ju nezobrali naspäť :frowning2:
23. sep 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v CBA za nakup dezertu +cokolady davaju milka hrncek, tak som konecne ziskala hrncek pre dcerky.
inac ta hra Milka co je teraz s tymi kodmi, je dobry podvod. neverim, ze za dba dni im rpislotolko kodov aby 2000 hrncekov rozdali, a za 20 dni od zaciatku sutaze len 900ks.
23. sep 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mam taku jednu otazocku,ze ked sa zapajate do niakej sutaze co sa posiela kupon z casopisov,tak to nalepite na korespondencny listok a poslete len tak--alebo to date este aj do obalky????dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzin78 ja som mala 90 bodov na 3 hrnčeky a už je všetko fuč...len tie trapné čiapky nikto nechce
23. sep 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ale nie je to podvod.. za dva dni to rozchytali tí.. ktorí setria tie kódy aj dva roky a naraz poslu :DD.. takych "sutazeniachtivych" klubov je ako maku.. takze ano neoplatí sa pokial nemáte takúto zbierku kodov vopred alebo ak vám nestačí aj rohata ciapocka :slight_smile:
23. sep 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky ak si kupite 2vyrobky dove a poslete blocek moyte yiskat privesky http://www.5krokov.sk/
23. sep 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@darymorka ja naliepam na list a posielam v obalke, nic proti postarkam, ale v tejto dobe neverim, ze si nejaka aspon raz za cas nejaky ten kor.listok nepotiahne pre seba...
23. sep 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
rada by som vedela,že kedže SEdita sa vyrába na Slovensku,prečo kody môžu posielat len v čechách-české zákazníčky.U nás by tiež mohli vyhlásit obdobnú sútaž.ahojte.
23. sep 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@majina1974 nad tou seditou som uz aj ja rozmyslala...a tam byva pravidelne nejaka sutaz, ale len pre CR
23. sep 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majina1974
@ajulienka81 ja som sa presne na toto pýtala na FB, odpoveď bola taká nijaká :confounded: že u nás bola súťaž vlani, či ako mi to odpísali ... ale u nás NIKDY nebola taká súťaž ako je pravidelne u nich. Tam každý za nazbierané obaly dostane darček, nie ako v Milke ...
23. sep 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Neplánuje sa u nás podobná súťaž s Horalkami ako je momentálne v ČR alebo aká bola v ČR pred pár rokmi - keď sa zbierali obaly a vymieňali sa za darčeky? Prečo vlastne je v ČR viac súťaží so slovenskými Horalkami ako nás? :(

Dobrý deň, na oblátky Horalky sme mali v priebehu minulého roka súťaž aj na Slovensku, ktorá prebehiala prostredníctvom webovej stránky horalkyzasekundu.sk. Momentálne novú súťaž neplánujeme, ale na spomínanej webovej stránke aj naďalej prebieha malá súťaž v podobe online hry Pexeso, v ktorej môžete každý mesiac vyhrať milú cenu.

:confounded: :confounded: :confounded:
23. sep 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@darymorka posielam len korešpondák robila som 13 rokov na pošte a tak verím že tie kontroly prebiehaju všade ako u nás a nič...sa nestratí :slight_smile:
23. sep 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@darymorka ahoj, ak mám korešponďák, posielam len ten, ak nemám, lepím na papier a ten dám do obálky. Míňať peniaze na korešponďák a potom ešte aj na list sa mi zdá zbytočné
23. sep 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majina1974 @ajulienka81
k tej sedie, to je jednoducho marketing a ich stratégia.
na slovensku majú u spotrebiteľov dobré postavenie, dobre sa im výrobky predávajú, konkurenciu skoro úplne vytlačili.
v česku im určite minimálne konkuruje opávia a určite je toho ešte aj viac. tak je logické, že chcú zvýšiť predajnosť takými akciami práve tam kde nemajú takú dobrú pozíciu na trhu.
23. sep 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
23. sep 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , darujem zlavový kupon do športového obchodu A3 v hodnote 5€ ozvite sa. pekny den
24. sep 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok