Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

markot1
4. okt 2012

prisli mi dva velke baliky pampers a a j vlhcene utierky a ja vobec neviem odkial

olinka166
4. okt 2012

nevidím v tom problém, sú tam známe súťaže milka, eduscho, sedita a iné ktoré idú aj na sk

putney
4. okt 2012

@markot1 tak to je celkom prijemna vyhra 🙂 blahozelam

alexandra33
4. okt 2012

@labus
no bolo by dobre kto ma cas pozistovat v podmienkach ako to je 🙂

alexandra33
4. okt 2012

@ajulienka81
no na neveste sk pravidelne sutazim ale taka som nastvana vcera bola lebo dali vyhercov sutaze o hubert sampanske, bolo treba sa zapajat do diskusii, kazdy den som sa zapajala poctivo a nic som nevyhrala 😠 😠 😠

alexandra33
4. okt 2012

@markot1
no to je super, sak sa tes
xi xi xi 🙂 🙂

hela_tn
4. okt 2012

baby, co casto vyhravate velke vyhry pozor! http://www.topky.sk/cl/10/1325839/Vyhercovia-po...

markot1
4. okt 2012

@alexandra33 velmi sa tesim, lebo som prave pozerala v obchodoch kde je nejaka akcia na plienky a myslim, ze je to z nanicmama kde si bolo potrebne tipnut pocet krokov

majina1974
4. okt 2012

Dnes som sa dostala po dlhej dobe do Billy-zase je tam nová nálepková kniha Rekordov za 1,99 no obrázky sú tam znova predtlačené,tak je na každom,či nálepky kúpi,alebo nie.Za nákup za každých 10 euro jeden balíček darujú.Tiež som objavila leták na Eduscho kávu,neviem,či to tu už bolo:odkladá sa bločik,posiela sa sms-ka ,viac na:www.eduscho.sk .ahojte.

markot1
4. okt 2012

@martinkatinka na fb pise tesco, ze posle vsetkym vyhercom tak dufam

labus
4. okt 2012

@hela_tn no super a ako zistím či mám platit dan poistavni,? ak mi nič nedojde tak nemám dlh,? alebo tam mám zbehnut,?

labus
4. okt 2012

@majina1974 no ja tento rok nejdem zbierat nálepky som sa natrápila nakupila vymienala a nič z toho male deti nemám,že by sa knižke tešili a eduscho som vydela letáky... no len pri tých daniach a odvodoch neviem či sa oplatí sutažit tiež mám len invalidný dôchodok a ešte mám platit ak raz za 100 rokov niečo vyhrám.. akože des...

zhalickova
4. okt 2012

@labus při přebírání větší výhry podepíšeš přebírací protokol, kde je to vlastně uvedené, že musíš zaplatit daň. Většina výher je ale od daně osvobozená.

samulsonka
4. okt 2012

@labus Vela sutazi organizuje CR a na tie sa nas zakon nevstahuje 🙂 Kym ti s vyhrou nepride taky papier o vyske vyhry a dani tak neriesis 🙂

tosijo
4. okt 2012

babule, ake mate kody do tesco bodky? môžete bud sem, alebo do IP. vdaka

putney
4. okt 2012

Ahojte, dnes som objavila dalsie dva Tesco kody, ale napisem ich sem, az ked nejaky prida aj niekto iny, aby sme ich mali spolu 5. nechce sa mi verit, ze tu nieje niekto z Bratislavy,, Senca, alebo Pezinku kto nejaky nevidel. Jeden je napriklad aj na Trnavskom Myte, videla som ho z elektricky, len bol opacne otoceny a tak som ho nemohla precitat

putney
4. okt 2012

Tatiana je spustena

markot1
4. okt 2012

@putney som zo ziliny, takze v tomto nepomozem

darymorka
4. okt 2012

@putney inak ono je to strasne na nic,ze je to len v Blave,ja som napr. z Tn..mohli to dat po celom Slovensku ☹