• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. júla 2017 
@alexandra33 aku stranku ma prosim ta to bueno ?
20. okt 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej prave som sa docitala ze som vyhrala tu pedikuru rybickami, teda apson si myslim, ze je to ono :slight_smile: ake mile prekvapenie
20. okt 2012 o 19:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
20. okt 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, nevadí Vám, že na súťaže už potrebujete okrem emailu aj telefón? Lebo mne to veľmi vadí:frowning2:
20. okt 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinka17 , nie nevadí, ľahko ho tam napíšem, ešte sa mi nestalo, žeby mi niekto volal lebo som uviedla číslo, a keby volali a nie kvôli výhre, tak im ľahko poviem, že nemám záujem a zložím...
20. okt 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzaneckaa ja som bola raz obťažovaná jedným deckom, od vtedy som po pravde "citlivá" na svoje číslo :astonished: :grinning:
20. okt 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 mne to trocha prekáža, ja veľakrát dávam svoje staré číslo, ktoré zatiaľ našťastie ešte nebolo pridelené nikomu inému, takže sa nedovolajú.
prípadne skús neexistujúcu predvolbu a tým aj neexistujúce číslo, napríklad niečo ako 0955000000.
je v dnešnej dobe fakt veľa podnikavcov, čo takto získané údaje predávajú a potom človeka obťažujú rôzne telefonáty alebo spamy.
trocha mimo témy, ale ja som ostala v lete trocha sklamaná, ked mi začali chodiť rôzne spamy na e-mail po tom ako som si niečo objednala z jedného dosť veľkého e-shopu. :unamused:
človek si od neho objedná, majú z neho peniaze a ešte to potom aj takto zneužijú. inde som ten e-mail nedávala a už ani nesúťažím a ak náhodou hej, tak mám iný e-mail na súťaženie, takže to mohol zneužiť len ten eshop.
20. okt 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinka17 ide o to, kde súťažíš ... vo veľkej väčšine, ak chcú telefón, tak pre doručenie výhry - zasielajú kuriérom a ak sa ten nedovolá, máte po výhre :fearful: :astonished: :astonished:
Ak volajú s tými ponukami sprostostí - ponožky, vitamíny, holiaci strojček a spol. tak ich posielam do prdele a rovnako aj tých, čo mi hovoria, že som vyhrala, LEN musím usporiadať nejakú "seansu", príp. ísť na večeru :wink: A ... nevolajú zas tak často, keď ich párkrát pošlem do zadku, tak sa tak skoro neodvážia znovu zavolať :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@martinka17 mne to tiez vadi, preto niekedy, ked sa mi ta stranka nepozdava, tak davam podobne ako @dada1212 stare cislo...
21. okt 2012 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinka17 ďakujem, super, sa teším, veru oplatilo, a graulujem aj tebe, že si stihla, včera sme boli celý deň mimo domu a dnes pozerám, že ešte sú buenká :wink:
21. okt 2012 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinka17 Mati, ešte pokračuješ na buene? oplatí sa ešte? asi nie, že? :unamused:
21. okt 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@danielaj
aj mna zaujima ci pokracujete baby na buenku, ja budem pokracovat, sak mozno sa postasti nieco
21. okt 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
21. okt 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada1212 dík za radu...asi skúsim
@angelheart jasné, kuriér, to ma nenapadlo...to preto, že málo vyhrávam :grinning: Ale ináč mne napíšu väčšinou mail, kde si žiadajú aj tak všetky údaje, teda schwarzkopf to tak spravil už 3 krát, toľko krát som vyhrala :sweat_smile:

@ajulienka81 jj, nejak tak to budem robiť na málo známych stránkach :wink:
@danielaj Danka, ja som tak rada, že sa Ti podarilo :dizzy_face: a áno pokračujem, je to pár minút denne,....možno tie body nebudem mať na čo minúť a možno sa ešte niečo ujde, uvidííím :wink:
21. okt 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
napiste na facebook@dm-drogeriemarkt-cz, ktory herec sa vam najviac pacil v roli jamesa bonda a pridajte svoju adresu, za to vam poslu vzorku panskej vone
21. okt 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
21. okt 2012 o 13:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@putney to tam je v kazdom teste len jedna cena?
21. okt 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbiera niekto bona vita mam zvysne 3 body
21. okt 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanushqa :slight_smile: vobec neviem, ja to nehram :slight_smile:
21. okt 2012 o 15:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, oleje Ako napr. Raciol alebo Venus sa odkladaju ean kody?? Maju niaky klub.
21. okt 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rossio nepusti ma to zahlasovat, da mi to ze "voting is disabled" ale co tym myslia to neviem. Treba sa tam prihlasit?
21. okt 2012 o 18:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, niekto tu nedávno dával link na Fa klub, posielajú sa tam bločky z nákupui výrobkov FA, nemôžem to nikde nájsť, poradíte mi niekto? ďakujem :slight_smile:
21. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok