• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

8. decembra 2016 
@stina blahoželám k výhre
1. nov 2012 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
1. nov 2012 o 23:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@angelheart wauuuuuu to sa povie parádna výhra GRATULUJEMMMMMMMMMMMMMMM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. nov 2012 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
2. nov 2012 o 00:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@samulsonka výhry z letného buena ešte neprišli, ale na buene kočky z ČR písali niektoré, že už im prišli, tak mi tu na SK si asi ešte počkáme :unamused:
2. nov 2012 o 06:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@stina pozerala som výsledky na tom nestlé baby klube... tak úprimne som sklamaná aj ja, že nie si ani medzi tými troma :frowning2:
2. nov 2012 o 07:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
baby ktoré ste hrali bueno aj minule, oplatí sa pokračovať v zbieraní bodíkov, keď už som zobrala čokoládky? Ďakujem :slight_smile:
2. nov 2012 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka54 ja som v každom kole hrala Ďalej, raz sa mi podarila najdrahšia cena, ale to vtedy dopĺňali, takže ich bolo viacej a stále som mala 2 ceny...ale teraz to nevidím ružovo, lebo tých cien je každé kolo menej a menej a súťaže skôr nehodnotia ako hodnotia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2012 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@martinka17 veď práve... a tak nezaberie to toľko času tak budem pokračovať a uvidím.. ďakujem :slight_smile:
2. nov 2012 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@stina blahoželám a hlasovacie nehrám. S fotkou sme sa raz dostali do maminy, to som poslala prvá a predposledný krát. Ale nemám 100000 známych, čo by hlasovali. Takže ani nehrám hlasovačky, škoda námahy :confounded: :grinning:
2. nov 2012 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@samulsonka mne neprišlo tiež nič, ale tiež som čítala, že už posielali češkám :wink:
@slavka11 presne tak, pozri si stránku....ale popravde, už to nie je to, čo to bývalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2012 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
2. nov 2012 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
som zabudla, že je to Radko, svadobná fotka s malým dieťatom, prezývka Rýchla spojka
2. nov 2012 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@martinkatinka máš to tam ;)
2. nov 2012 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@martinkatinka zahlasovaneeeeee :slight_smile:)))
2. nov 2012 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@martinka17
presne tak mati, je to uplne zbytocne take sutaze hrat, vid moja nedavna skusenost s appleforom :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. nov 2012 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
baby ked robite tie zdieľačky, tak si aj kontrolujete ukočene súťaže? Lebo mne sa už stalo, že oni vyhercom neoznamuju ale vyhercovia sa musia prihlasit sami
2. nov 2012 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rossio ja mám kamošku, s ktorou keď náhodou zistíme, že jedna z nás vyhrala, tak sa označíme v komentári.... ale zase čo som dva krát vyhrala, poslali mi správu
2. nov 2012 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Vankúšik s macíkom už má svojho majiteľa ... poteší sa pani Katarína Lalíková Chamulová
BLAHOŽELÁME ...
(poprosím pani Katku aby nám na info@slimacik.sk poslala svoju adresu)
halo, výherkyňa, možno je aj tu medzi nami!
2. nov 2012 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinkatinka
no ja nekontrolujem a nikto z kamosiek to bud nehra alebo vyhercov nesleduje, minule som to zacala kontrolovat ale na niektorych som vyhercu nevedela najst :confounded:
2. nov 2012 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@macka1402 @danielaj Ja idem posielat kody prvykrat (zaregistr.uz som), takze idem nalepit tie väcsie a budem cakat......
2. nov 2012 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok