Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

samulsonka
15. nov 2012

@cencula och ☹ skus ich este otravovat, nech patraju po tom balicku, aj na email, aj na FB nenechaj to tak, na poste miznu veci ale az tak ☹

cencula
15. nov 2012

samulsonka neboj sa ja budem písať ked aj každý den, však stáli dosť - kodov 🙂

janulabj
15. nov 2012

baby a na nika sa aj hlasuje? neviete? či len foto a darček.

alexandra33
15. nov 2012

@martinkatinka
to preseba.sk je fajn, len skoda ze neodmenuju za odporucanie clena, ale uz mi prisla od nich aj prva vyplata, len v poslednej dobe nechodia ziadne dotazniky,
inac si sikovnica, ja v poslednej dobe ked sa snazim nieco spravit ked maly spi, vzdy sa skor zobudi ☹ 😠

janulka54
15. nov 2012

taaak musim sa pochvalit dnes mi prišla výhra z bebevyzvy... 30ks bebe sušienok a miska k tomu... potešilo 🙂

janulka54
15. nov 2012

tak mne prave pisali z nika ze posielaju podprsenku na kojenie... uplne super lebo zrovna som rozmyslala ze si musim kupit... juuj tak sa tesim len dufam ze bude moja velkosť.... 🙂

janulabj
15. nov 2012

@janulka54 mne nenapísali čo, necham sa prekvapit 🙂

martinkatinka
15. nov 2012

Provence je vo Francúzsku, aby ste nemuseli hľadať 😀 https://www.facebook.com/Garnier.cz/app_4669239...

stanushqa
15. nov 2012

@janulka54 ja uz na to cakam 2mesiace :(

benca
15. nov 2012

kocky uvidite tie velkosti z niky, lebo jedna kocka sem prva pisala, ze posielaju vacsie velkosti, a preto som tam poslala fotku lebo ja som konfekcna 44 velkost, a kojenecna bola vacsia, ale snad vam sa tiez trafia,

benca
15. nov 2012

a bioderma neviem kde zaspaala, registrovala som sa na vsetkych ich portaloch a nic, lebo biodermu ich vodu mam rada, tak toto vyskusam, a ak budem dobre nieco si kupim

martinkatinka
15. nov 2012

aj mne odpísali, že mi posielajú nohavičky...

ajulienka81
15. nov 2012

@martinkatinka aj mne nohavicky..tak som zvedava, ze ake...baby, niekomu odtialto uz tusim prisli, ako ste spokojne?

martinkatinka
15. nov 2012

@ajulienka81 však ak nám nebudú sedieť, možeme si pomenit :D

martinkatinka
15. nov 2012

Inak, tie fotky na tej stránke Nika - intima, tak majú stránku aj na Fb a tá, ktorá bude mať najviac like, tak vyhráva súpravu spodnej bielizne podľa vlastného výberu...

markot1
15. nov 2012

@martinkatinka skoda ze je to len pre CR ten datart

benca
15. nov 2012

ajulienka mne dnes nie nohavicky ale podprsenka je to bavlna, kojenecka a taky styl ako firma slovenka

alexandra33
15. nov 2012

dnes sa mi podarilo predat nieco z mojho bazaru, sa tesim 🙂