Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
16. nov 2012

@danielaj

uz viem dali ospravedlnenie na stranku, ze mali problem, ale na hej.sk este funguju tie kupony dufam, ze nielen v ceskych obchodochc? no ale som to skusila opat a stale to nejde, do kelu, co teraz ?

stanushqa
16. nov 2012

kočkz inac skade mate tie nohavicky a za aku foto?

martinkatinka
16. nov 2012

@stanushqa www.nika-intima.sk, tam je projekt materstvo, posielajú sa tam fotky

danielaj
16. nov 2012

@alexandra33 ano normálne v exploreri 😉

markot1
16. nov 2012

dostala som mail, ze som vyhrala nejaku sadu - kokosovu 🙂

stina
16. nov 2012

Ako ste dopadli na tom datarte? Bolo otvorene vrece, alebo este je

markot1
16. nov 2012

@stina nic som nevyhrala asi je to riadna blbost, len nejake zlavy

martinkatinka
16. nov 2012

@markot1 aj ja mám zľavu... uvidíme ako to bude pokračovať, prečítala som si to poriadne a nejak aj tak tomu nerozumiem 😀
@stina pred 48 minútami otvorili vrece

benca
16. nov 2012

darcekyazazitky.sk je to vernostny klub, body sa zbieraju aj za newsleter

benca
16. nov 2012

rybarstvo.sk darcek za kazdu registraciu

benca
16. nov 2012

siemens-home.com darcek za registraciu

benca
16. nov 2012

bepon.sk na stranke je vernostny klub a karta

jadi
16. nov 2012

dnes doslo vyuctovanie z tesca, konecne kupony s tym, co tam aj nakupujem, lebo doteraz boli o nicom...

stanushqa
16. nov 2012

@benca a za registraciu co dostanes?

benca
16. nov 2012

neviem treba si pozriet stranku

zuzaneckaa
16. nov 2012

@stanushqa Ďakujem za upozornenie, máš pravdu dodanie na Slovensko je drahé, ale mám rodinu v Prahe, tak by som to mohla využiť ;)) ale asi máš pravdu, ak má byť raz niečo zadarmo, tak nech to je celé zadarmo ;))

stanushqa
16. nov 2012

@zuzaneckaa ja som tak objednala a prislo mi 30r mne prislo ze hrncek je zadarmo ano bol ale akonahle pridas foto zarataju ti taku sumu ze az a s kalendarom je to podla mna to iste oni ti to poslu "zadarmo" ale s ich potlacou a bez tvojich fotiek ked vlozis fotky tak ta to vide drahsie ako hocikde inde bohuzial vlastna skusenost a potom uz s tym nemozes nic robit

benca
16. nov 2012

coffeeco.eu vernostny program

benca
16. nov 2012

fann.sk na tejto stranke pozri akcie a sutaze a vyhladaj liciace akcie, ja chodim hlavne na manikuru je to gratis, hodinova manikura je vzdy s mavalou, vyborna

benca
16. nov 2012

v tej fanke sa treba objednat telefonicky alebo osobne

benca
16. nov 2012

na licenie nechodim, to sa oplati, ked idete na nejaku akciu, do oriflame skocte kazdy stvrtok na dalsiu manikuru zadarmo aj spojenu s ornamentami na nechty, hocico vam urobia, co chcete, nic sa neplati, to je ich promo novych lakov, objednava sa v oriflame osobne, toto je blava, ine mesta neviem

benca
16. nov 2012

ceragembratislava.sk je to v petrzalke a ruzinov jadrova ul, sem chodim na masaz gratis, trva to 30 minut, vyborne, nic sa neplati, poznam ludi, ktori si to kupili domov a vyliecili choroby

benca
16. nov 2012

hollandiaclub.sk

alexandra33
16. nov 2012

@benca
Na ten som uplne zabudla, ale vicka uz mám nejaké nazbierane.

ajulienka81
17. nov 2012

jaj, baby, prave som objednala z buena tu parf.vodu...som uz myslela, ze nestihnem a podarilo sa...sa tesim 🙂 aj ked nevioem, co je to zac a ako vonia, tak ale spiralu som nechcela.