Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
19. nov 2012

@venita
dakujem 🙂

alexandra33
19. nov 2012

akoze nastvali sma z online klubu, vypisujes 10 minut a ziadne body, len zaradenie do zrebovania 😠

martinkatinka
19. nov 2012

Vysvetlenie k datartu.... nájdte kod na stránke datartu, ktorý je v hranatých zátvorkách, počkáte, až bude otvorené vrece, to je náhodne niekolko krát za den - zvyčajne upozornia na facebooku a je otvorené 60 sekúnd, vtedy možete vyhrat, inak získate len zlavu na nejaký produkt. Prekonat prekážku možete aj bez kodu - iné sposoby - napríklad kod z predajne alebo prispejete 2 eurá na dobrého anjela....
Veľa štastia 😎

zuzin78
19. nov 2012

holky chcem sa vas spytat nedavali ste si niektora robit niekde hrncek s fotkou?

alexandra33
19. nov 2012

@putney
ta orange hra o auta, nemyslim tu na fb, zrebuju aj z tych co uz maju pausal od nich napr. rok a pol, alebo len co si teraz uzatvoria, treba poslat nejaku smsku na zapojenia, ak uz som ich zakaznik

putney
19. nov 2012

@alexandra33 to ja neviem, mna dalo hned na FB a ten ja nemam, tak som to dalej ani nehrala 🙂

putney
19. nov 2012

@zuzin78 ja som si davala cez DM, ale to su uz myslim dva roky dozadu

martinkatinka
19. nov 2012

Tak z online panela prvá výplata za dotazníky! Mala som cez 2400 oplátok a posielajú za to 9,5 eura.... poteší!

darymorka
19. nov 2012

z toho intim-co sa tam posielala ta fotka-mi poslali tvarovacie nohavicky velkost S. Ak by ste mala niektora zaujem ,rada darujem-pre mna su malinke a nemam ich ani komu dat....tak ak by sa niekomu hodili napiste 🙂
,

putney
19. nov 2012

dievcata a to lego hrate kazdy den, alebo len raz do tyzdna?

martinkatinka
19. nov 2012

http://www.zanazory.cz/ ankety o ceny .. losuje sa, je to aj pre SR, pozerala som podmienky

petrav78
19. nov 2012

@darymorka ja by som ich brala 🙂

alexandra33
19. nov 2012

@martinkatinka
no aj ja som uz minule mala prvu, potesilo asi okolo 12 eur som mala, ale zdalo sa mi ze som to dost dlho musela zbierat 🙂

petrav78
19. nov 2012

@putney ja kazdy den

alexandra33
19. nov 2012

@martinkatinka
mati ta nika.intima.sk kedy ti poslali mail ze ti posielaju darcek, lebo ja som poslala fotku,ale ziadna odozva, ziaden mail

martinkatinka
19. nov 2012

http://sk.miriale.com/vyhodna-bielizen/miriale-... je to však podmienené tým, že potom vám to v intervaloch budú posielať pravidelne, pokiaľ si to neodhlásite

martinkatinka
19. nov 2012

@putney ked som v ten čas pri PC, tak áno

martinkatinka
19. nov 2012

@alexandra33 ja som foto posielala asi v utorok a vo štvrtok alebo piatok prišiel mail

stanushqa
19. nov 2012

@martinkatinka ta stranka zanazory.cz ako sa tam registrujem alebo ako to vlastne treba?

martinkatinka
19. nov 2012

@stanushqa pozriem večer, teraz sa mi malý zobudí a pojdeme von a hrat sa

nika.zwillinge
19. nov 2012

@petrav78 mas este vykrajovatka Rajec? a darujes? 🙂

putney
19. nov 2012

no len na tom legu v pravidlach pisu, ze "Jeden účastník súťaže sa môže súťaže zúčastniť iba jeden krát v priebehu celej doby platnosti súťaže.", tak preto som sa pytala. Tak budem skusat aj ja 🙂

rossio
19. nov 2012

baby ako zistim kolko bodov ma ciarovy kod od walmarku? ci to 1 bod na 1 kod? Alebo ako to vlastne je

darymorka
19. nov 2012

@petrav78 zajtra ti ich posielam 🙂