• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

7. decembra 2016 
Neviete kedy sa v Ikei budu predavat vianocne stromceky?
7. dec 2012 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka22 od 11.12... za 19,90€ a potom od 7. do 17.-teho januara ho mozes zaniest spat a dostanes 10€ na darcekovej karte... :wink:
7. dec 2012 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@putney dakujem ale ja som dajaka slepa nevidim to tam :D
7. dec 2012 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosim Vas prisiel niekomu takyto email? Lebo ja fakt neviem, co to bolo..... Dakujem

Dobrý den,

blahopřejeme Vám tímto k Vaší výhře v soutěži „ Modré z nebe“ na www.modreznebe.net/ www.modrezneba.sk.
Abychom Vám mohli zaslat výhru poštou, prosíme Vás o vyplnění kontaktních údajů do přiložené tabulky.
Prosíme o zaslání vyplněných údajů nejpozději do 16.12. 2012.

Děkujeme a jsme s pozdravem,

Radka Mlejnková
7. dec 2012 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lenocka23 dakujem za odpoved, nevedela som to na stranke najst. Aj minuly rok sme to takto vyuzili a stomceky tam maju pekne. Len sa mi to zda nejako skoro, snad sa nevypredaju do vikendu v tom tyzdni.
7. dec 2012 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka22 ja som to objavila az na FB.. na ich stranke som to tiez neobjavila.. :wink:
7. dec 2012 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vierockas nie sú to tie želania, kde posielaš pohladnice a hrá sa o bonbošku a náušnice pozlátené?
7. dec 2012 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skoda ze to modrezneba je len pre CR
7. dec 2012 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, chcem sa opýtať vám funguje ten adventný kalendár na NIVEA mne vypisovalo, že si mám sťiahnuť najnovšiu adobe flash verziu, sťiahla som a aj tak mi to nejde :-/
7. dec 2012 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viva13 mne ide v pohode
7. dec 2012 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. dec 2012 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Admini mi zamkli temu pre duplicitu, vraj sa mam presunut sem. Takze vyhlasujem sukromnu:
Súťaž o 3 eura - slovenská repete speváčka:

Pocula som v rozhlase slovensku verziu znamej pesnicky od ABBY - I have a dream. Zaujima ma meno tejto slovenskej spevacky, ktora to prespievala a HLAVNE slovensky nazov pesnicky. Myslim, ze to bola starsia skladba podla stylu, nemam tusenie, ako velmi stara a malo to trochu taky repete nadych. Kto mate doma albumy tohto zanru, skuste pozriet. Strasne som to totiz chcela najst na youtube a pustit manzelovi. Prvej, ktora poradi spravnu odpoved, prevediem na ucet odmenu 3€.
7. dec 2012 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dneska pekny den bola som si minuť 20eurovu vyhru od mastercard paypass v DM drogerii a potom mi volali že som vyhrala dvd Laciho Strike tak sa chcem podakovať vam dievčence čo tu davate všetky suťaže linky nikdy som nič nevyhrala toto su moje prve a ešte teraz pred vianocami potešili najviac.Posielam vam VELKE DAKUJEM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. dec 2012 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (13)
@chrenkovae tak super, ja mám kartičku doma, ale som sa nedostala von, mám druhý den teploty ...
Mne dnes prišla bonboniérka tatiana a čokoládka Serenáda... mňam! Mám mikuláša!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2012 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (9)
@martinkatinka super gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
7. dec 2012 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sikovne ste koceny :slight_smile: ja som na tom biedne uz tyzden mi nic neprislo asi je chora postarka :D
7. dec 2012 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@stanushqa musis zist trosku dole na stranku a je to tam vpravo :slight_smile:
7. dec 2012 o 20:18  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lilitela moje nervy, riadna otazka, napada ma len http://www.youtube.com/watch?v=CVPUG59m6m8&playnext=1&list=PL7513AAA52A65C5EA&feature=results_video
ale mam pocit, ze bola este jedna, a nebol refren Ten lasky cas.. ten lasky cas..
7. dec 2012 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@putney dakujem konecne som nasla a aspon sa mi potvrdilo pod lampou je najvacsia tma pozeram na to ale nenapadlo ma ze to moze byt to :grinning:
7. dec 2012 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
http://www.metro.sk/public/sk-metro/Uvod/Aktualna-ponuka/Vianoce/Adventny-kalendar

len trosku to nechapem a neviem najs pravidla
a prave som zistila ze som vyhrala CD EGO :slight_smile:)
7. dec 2012 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@vierockas no, ja teda neviem, pozrela som si obe stránky - česká nefunguje a slovenská má výhercov z roku 2005 ... je to viac ako čudné ... http://www.modrezneba.sk/index.php?page=vyhercovia
7. dec 2012 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. dec 2012 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok