Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

majka22
7. dec 2012

Neviete kedy sa v Ikei budu predavat vianocne stromceky?

lenocka23
7. dec 2012

@majka22 od 11.12... za 19,90€ a potom od 7. do 17.-teho januara ho mozes zaniest spat a dostanes 10€ na darcekovej karte... 😉

stanushqa
7. dec 2012

@putney dakujem ale ja som dajaka slepa nevidim to tam :D

vierockas
7. dec 2012

Prosim Vas prisiel niekomu takyto email? Lebo ja fakt neviem, co to bolo..... Dakujem

Dobrý den,

blahopřejeme Vám tímto k Vaší výhře v soutěži „ Modré z nebe“ na www.modreznebe.net/ www.modrezneba.sk.
Abychom Vám mohli zaslat výhru poštou, prosíme Vás o vyplnění kontaktních údajů do přiložené tabulky.
Prosíme o zaslání vyplněných údajů nejpozději do 16.12. 2012.

Děkujeme a jsme s pozdravem,

Radka Mlejnková

majka22
7. dec 2012

@lenocka23 dakujem za odpoved, nevedela som to na stranke najst. Aj minuly rok sme to takto vyuzili a stomceky tam maju pekne. Len sa mi to zda nejako skoro, snad sa nevypredaju do vikendu v tom tyzdni.

lenocka23
7. dec 2012

@majka22 ja som to objavila az na FB.. na ich stranke som to tiez neobjavila.. 😉

martinkatinka
7. dec 2012

@vierockas nie sú to tie želania, kde posielaš pohladnice a hrá sa o bonbošku a náušnice pozlátené?

stanushqa
7. dec 2012

skoda ze to modrezneba je len pre CR

viva13
7. dec 2012

ahoj, chcem sa opýtať vám funguje ten adventný kalendár na NIVEA mne vypisovalo, že si mám sťiahnuť najnovšiu adobe flash verziu, sťiahla som a aj tak mi to nejde :-/

stanushqa
7. dec 2012

@viva13 mne ide v pohode

stanushqa
7. dec 2012
lilitela
7. dec 2012

Admini mi zamkli temu pre duplicitu, vraj sa mam presunut sem. Takze vyhlasujem sukromnu:
Súťaž o 3 eura - slovenská repete speváčka:

Pocula som v rozhlase slovensku verziu znamej pesnicky od ABBY - I have a dream. Zaujima ma meno tejto slovenskej spevacky, ktora to prespievala a HLAVNE slovensky nazov pesnicky. Myslim, ze to bola starsia skladba podla stylu, nemam tusenie, ako velmi stara a malo to trochu taky repete nadych. Kto mate doma albumy tohto zanru, skuste pozriet. Strasne som to totiz chcela najst na youtube a pustit manzelovi. Prvej, ktora poradi spravnu odpoved, prevediem na ucet odmenu 3€.

chrenkovae
7. dec 2012

Dneska pekny den bola som si minuť 20eurovu vyhru od mastercard paypass v DM drogerii a potom mi volali že som vyhrala dvd Laciho Strike tak sa chcem podakovať vam dievčence čo tu davate všetky suťaže linky nikdy som nič nevyhrala toto su moje prve a ešte teraz pred vianocami potešili najviac.Posielam vam VELKE DAKUJEM 🙂 🙂 🙂 😉

martinkatinka
7. dec 2012

@chrenkovae tak super, ja mám kartičku doma, ale som sa nedostala von, mám druhý den teploty ...
Mne dnes prišla bonboniérka tatiana a čokoládka Serenáda... mňam! Mám mikuláša!! 😀 😀 😀

chrenkovae
7. dec 2012

@martinkatinka super gratulujem 🙂 🙂 🙂 .

stanushqa
7. dec 2012

sikovne ste koceny 🙂 ja som na tom biedne uz tyzden mi nic neprislo asi je chora postarka :D

putney
7. dec 2012

@stanushqa musis zist trosku dole na stranku a je to tam vpravo 🙂

prahaxx
7. dec 2012

@lilitela moje nervy, riadna otazka, napada ma len

https://www.youtube.com/watch?v=CVPUG59m6m8


ale mam pocit, ze bola este jedna, a nebol refren Ten lasky cas.. ten lasky cas..

stanushqa
7. dec 2012

@putney dakujem konecne som nasla a aspon sa mi potvrdilo pod lampou je najvacsia tma pozeram na to ale nenapadlo ma ze to moze byt to 😀

stanushqa
7. dec 2012

http://www.metro.sk/public/sk-metro/Uvod/Aktual...

len trosku to nechapem a neviem najs pravidla
a prave som zistila ze som vyhrala CD EGO 🙂)

angelheart
7. dec 2012

@vierockas no, ja teda neviem, pozrela som si obe stránky - česká nefunguje a slovenská má výhercov z roku 2005 ... je to viac ako čudné ... http://www.modrezneba.sk/index.php?page=vyhercovia

stanushqa
7. dec 2012