Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

Zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂
ukmima
3. nov 2009
...a este to ukoncim, /panbozko/ by ma potrestal, dvojickami..svokor z dvojiciek, mm zomreli surodenci dvojicky...to by mi tak teraz chybalo..
lusana...zahlasovane
tlstik
3. nov 2009
lusana zahlasovane 😉
lusana
3. nov 2009
ukmima, tlstik veľmi pekne ďakujem
tin007
3. nov 2009
hladam odpoved na alo a zatial nic 😞
avanka
3. nov 2009
Lusana, mas hlas
tin007
3. nov 2009
nasla som to alo je to rok 1999 🙂
lusana
3. nov 2009
tin 007 alo je 1999
Avanka ďakujem
sabicka
3. nov 2009
uk mima-tak to je blbe.take dni poznam ]-(
vyspis sa z toho a zajtra rano s usmevom
claudee
3. nov 2009
tin, kde si to našla? =-)
tin007
3. nov 2009
claudee je to na ich stranke v zalozke o nas (tusim) maju tam taku casovu os a ked si nakliklas kazdy rok, tak ti opise nieco najdolezitejsie co sa vtedy stalo. ja som isla na to najskor komplikovane, cez google a po anglicky 😃 😃 😃
mikalove
3. nov 2009
1999

Společnost Ryalo Gold se jako jediná z českých a slovenských šperkařských firem dostává na prestižní antverpskou burzu, světové centrum obchodu s diamanty. Získává tak možnost nakupovat drahé kameny přímo a bez zprostředkovatelů za nejvýhodnější ceny.
girka
3. nov 2009
ahojte, tak ja dnes postou nic, ale vyhrala som sadu DVD na www.zzz.sk, sa tesim
ostatnym gratulujem
wighy
4. nov 2009
dobre ranko

wow dnes som prva??to sa ece nestalo

dnes idem na postu pre maggi,dufam ze misa bude cela
wighy
4. nov 2009
jaaaj a vcera som bola u segry, a ona si z maggi pytala za body 3s klene misy, su krasne a obrovske take na ovodie alebo na salaty z hrubeho skla
wighy
4. nov 2009
este mam otazku,tie ktore ste dostali noze, ake su??kolko ich je?????a su velke alebo male?????
renettka
4. nov 2009
wighy nože sú celkom fajn..jeden je veľký a druhý malý
zunajda
4. nov 2009
Dobré ránko!Práve som točila rimmel a zastalo mi na políčku pred balíkom ]-(
wighy
4. nov 2009
renttka diiiky, to le n2 noze???hm za 3000 bodov co ma segra to je maaalo.skusim poprosit maggi zuzku nech posle nieco dobre 😃 😃

zunajda :-|
dasa123
4. nov 2009
zunajda, ja ked tocim rimmel, tiez je vacsinou tesne vedla :-| inak dobre ranko
dasa123
4. nov 2009
Neviete prosim Vas do kedy sa da hrat bueno ? Je to nejak obmedzene datumom ? Alebo kym sa minu vyhry ? Lebo mam malo bodov, tak ci to ma vobec zmysel este hrat.
renettka
4. nov 2009
dasa skús pozrieť pravidlá..možno to tam je 🙂
zuzin78
4. nov 2009
konecne po roku snazenia ,som aj ja vyhrala nieco, macka Hame, je pisany na sestru ale to je jedno. tesim sa. 😃 😃 😃

dasa 123 bueno neviem kedy konci....