Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

tinesa
4. nov 2009

http://www.vasedeti.cz/soutez-o-tri-balicky-kni...
v tvare hrocha ako su tie figurky v kinderkach

titkovamiriam
4. nov 2009

ahojte,tak priatel bol rano na poste a ze z magi to bolo niake ceditko a kopec vyrobkov tak upresnim az vecer.inak oriflame ma potesilo lebo za splnene body som okrem ineho dostala tasku celkom peknu aj velku cez plece super do prace.
usb dufam pride aj mne ak su to tie za kinderka...

lieenka13
4. nov 2009

Ahojte, prave som objavila vasu temu - je super! Precitala som si len par stran dozadu, ale pisete tu kopu sutazi, klobuk dole - ako to vsetko dokazete najst? Ak by som mohla, rada by som sa k vam pridala - dufam, ze sa mi niekedy podari najst aj sutaz v ktorej tu zatial nesutazite 😉 a trochu aj prispejem.
Zatial obcas sutazim na fann - zatial neuspesne.

linkinkatka
4. nov 2009

ahojte, tak ja som si našla žlty listok ale neni tam napisane odkial, ale to bude len nejaka vzorka alebo čo, lebo som nevyhrala nič a na magi mam až teraz schvalene recepty, ešte bude len adresu pytať.

lieenka13
4. nov 2009

A tiez poznam maggi - zatial mi prislo za 500 bodov - noze. Teraz mam uz cez 1000 a par stran dozadu ste pisali, ze posielaju aj ine veci. Zaujala ma ta zapekacia misa - tie ktore ju mate - aka je? Je z janskeho skla alebo biela porcelanova, je okruhla, alebo hranata a ma aj vrchnak? Potrebovala by som taku hranatu zapek.misu na lasagne, tak neviem ci by bola vhodna.

katuskapd
4. nov 2009

ivako ja som to cele prekopirovala nic som nepisala, to oni maju chybu alebo je to naschval 😒
dnes upirske denniky z fragmentu, ale len jeden, vsak mohli poslat obydva nie? 😕 😅

ttina23
4. nov 2009

mne dnes konecne knihy z knizneho webu

tlstik
4. nov 2009

lieenka13 je ovalna biela porcelanova bez vrchnaku, ale ja som spokojna 😉

lieenka13
4. nov 2009

inak fann by malo byt b, rozovou 😉

betka14
4. nov 2009

na pricemanii viete odpovede?

katuskapd
4. nov 2009

na fann je cervena 😉
pricemania:
a,c,c

lieenka13
4. nov 2009

ja som fann dala ruzova - krabicka je sice takej neurcitej farby - cervenoruzova, ale na angl. strankach som vygooglila ze jej oblubena farba je ruzova aj flakon je skor ruzovy, tak ja som skor za tu ruzovu 🙂

katuskapd
4. nov 2009

lieenka staci pozriet stranku fann tam su vzdy odpovede. 😉 tu je uryvok:
Vôňa a jej balenie sú inšpirované obľúbenou farbou Christiny Aguilera, červenou. „Červená je farba, ktorá vyžaruje zmyselnosť a ženskosť, práve preto som si ju vybrala pre novú vôňu,“ hovorí Christina.

lieenka13
4. nov 2009

a este wighy pisala, ze sestre prisli z maggi 3 sklenene misky - neviete ci su vsetky rovnakej velkosti, alebo kazda ina? dakujem

lieenka13
4. nov 2009

katuskapd, ahaaaaaa, dakujem, a ja som sa trapila na googli a prekladala som si zahr. stranky 😝
tak dnes na fann asi nevyhram ☹

katuskapd
4. nov 2009

lieenka hlavu hore ja som kolko krat zle odpovedala, ale zas aj povyhravala, treba skusat 😉 aj na fann

lieenka13
4. nov 2009

katuska, dakujem.
tak ma to chytilo, ze idem hladat nove sutaze, internet tras sa... 😀

dalve
4. nov 2009

aj mne prisiel z kinder surprise usb kluč 😀

wighy
4. nov 2009

ahojte

som spat z mesta, dieta uz spi tka mam na vas cas

zapekacia miska od maggi je porcelanova ovalna bez vrchnaku ale je krasna,moc sa jej tesim 😵 + 5 vyrobkov k tomu

lieenka, tie klene misy su kazda inej velkosti ale aj ta najmensia je dost velka,vyzeraju super ale ja take nepotrebujem,segre ale strasne bodli lebo nemala nic podobne 😵

lieenka13
4. nov 2009

wighy, dakujem za info, aj ja si asi vypytam tie sklenene misky.

ukmima
4. nov 2009

ake su tie kluce? myslim kapacita, mne nic len knihy z ikaru

dalve
4. nov 2009

kapacita je tusim okolo 960 MB, pred chvilou som pozerala

ukmima
4. nov 2009

sa uz tesim, popribalujem do darcekov..

lieenka13
4. nov 2009

ak niekto kupujete pravidelne PC REVUE - uz len zhruba mesiac - treba poslat 10 kuponov z casopisov:
http://www.itnews.sk/tituly/pc-revue/sutaze/200...

da sa vyhrat notebook, MP3 a MP4 prehrávače, počítačové komponenty, kľúče USB, pomôcky pre hráčov.