Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

Zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂
renettka
4. nov 2009
stani gratulka,ale ti ide
petka1982
4. nov 2009
gratulka všetkým čo vyhrali x-)
dasa123
4. nov 2009
mikalove gratulujem, teda gratulujem vsetkym co vyhrali 🙂 neviem ako to robite, ja stale nic :-| akurat mi dnes doslo quelle, ale aj to som nasrata, lebo zo siestich veci mi dosla jedna, klasika, co sa cudujem. Dufam, ze do Vianoc to dojde :-|
renettka
4. nov 2009
dasa..neboj ono to príde..a o to viac ťa to poteší
dasa123
4. nov 2009
ano ano, to dufam 😃 uz som sa aj do maggi dnes zapojila, to je normalne diagnoza 😃
adulikka
4. nov 2009
ahojte akurát mi volali s firmy zepter ,že by u mňa spravila prezentáciu výrobkov .to som zas tu nejakú súťaž súťažila o výrobok zepter .súťaž bola o zájazdy .a výrobky zepter .

ináč sa chcem pochváliť...vyhrala som 25 fľašiek piva 12% martiner . dám mužovi pod stromček... 😃
renettka
4. nov 2009
adulika a kde ? blahoželám
petka1982
4. nov 2009
adulikka tak to by som brala 😉
lusana
4. nov 2009
ukmima veľmi pekne ďakujem
adulikka
4. nov 2009
bola súťaž v jednote...kúp tri pivá martiner a vyplň poklad.lístok a hoď do urny...dala tam tri lístky
lusana
4. nov 2009
na buene nový kabelkový úkol
adulikka
4. nov 2009
tá súťaž bola hlavná výhra horský bicykel...bol veľmi pekný...mali ho vystavení u nás v jednote...no ja vyhrala druhú cenu
adulikka
4. nov 2009
dada1212
4. nov 2009
A ako ste sa na tej bale zaregistrovali, Lebo som asi slepá, žiadnu registráciu tam nevidím. :-|
babula90
4. nov 2009
Quelle v Nemecku schrachovalo, už to pôjde dolu vodou.
mikalove
4. nov 2009
ja som počula že aj tu quelle krachuje
titkovamiriam
4. nov 2009
ahojte tak uz som doma tak to cedidlo bola ta sada s miskami a bola tam polievka,2 kuracie na bylinkach,bujon
na nasu adresu prisiel usb,tak asi aj na sestrinu a jej svokru 🙂
claudee
4. nov 2009
dada, súťaž na bala už skončila |-|
claudee
4. nov 2009
mne prišla konečne karta s T-mobile music city resident.. aj keď ju pravdepodobne nevyužijem.. :-p
claudee
4. nov 2009
no ja som asi pred rokom s quelle objednala dva pulóvre, doteraz neprišli 😃
mikalove
4. nov 2009
ja pred rokom z gorili 😃
babula90
4. nov 2009
no ja sa našťastie cez zásielkové obchody neobliekam. :-p
Mikalove, blahoželám k výhre. Ja nikde nič 😞
petka1982
4. nov 2009
ja som si raz objednala z Quelle a ked som to vybalila,skoro som padla na zadok,tak hnusné veci som ešte nevidela 😃 chvalabohu dalo sa to vymeniť za peniaze,ale aj tak som prišla o poštovné :-S
mikalove
4. nov 2009
katuska ked si vyhrala na blisteel tak ti poslali nejaký šek alebo si si musela objednať u nich a neplatila si?
claudee
4. nov 2009
ja som si okrem tých pulovrov, ktoré neprišli, nič už neobjednala :-p a okrem toho už asi ani nebude príležitosť, v Nemecku to krachlo..

Začni písať odpoveď...

Odošli