Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
9. nov 2009

ja som bez koša

babula90
9. nov 2009

ahojte, dnes dcéra vyhrala v Literárnej súťaži 1.cenu- DIGI foťák OLYMPUS, tak sa vytešujeme, chcela ho na Vianoce, tak ušetríme 😀 😀 😀
blahoželám výherkyniam.

petka1982
9. nov 2009

ja som vyhrala na svokru kôš,teším 😵

betka14
9. nov 2009

ajinka ano
koš som nevyhrala 😢

ajinka19
9. nov 2009

fuuuha dovolenku na kubu???a to kde toto? 😕 😨

ajinka19
9. nov 2009

tize som bez koša,hmmm smutna som 😅
babula to je super,ze takto ucis dcerku uz od malička vyhrávať 😀 😀 😀

waduskaw
9. nov 2009

ajinka 19 zo signalu a ani som nevedela,že sa tam hrá o dovolenku tak to dúfam bude pravda 🙂

ajinka19
9. nov 2009

baby,sutazili ste tu?
http://www.abclive.sk/sutaz
neviete ako je to s tou zlavou 10€?

ajinka19
9. nov 2009

zo signalu?ty kokso...no ved uvidis.ja by som sa asi zblaznila,keby som to vyhrala a bol by to len ofajc,asi by som ich vsetkych vystrielala 😀 to je moj sen ist na kubu,ty vole... 😎

tin007
9. nov 2009

ajinka na mail, ktory zadas do formulara ti pride kod

avanka
9. nov 2009

Tin, ano len ci to ozaj funguje, ked si vyberiem hracku za menej ako 10 eur, zaplatim len postovne?

mikalove
9. nov 2009

ja myslím že musíme zaplatiť poštovné,kolko vlastne je,nehladali ste?

bubadlo27
9. nov 2009

baby a co si tam chcete objednavat, vsak sa tam daju objedna tlen tie crocopera a stoja 119 ecok 😀

ajinka19
9. nov 2009

tin ja viem,mne to prislo,ja som len chcela vediet,ci tam nie je nejake podmienka.napriklad ze minimalna objednavka musi byt 30€.
ved to som chcela vediet,ze ked si nieco objednam za 10€,tak by som mala zaplatit len postovne.
buba to nie su len tie pera,to sa objednava na inej stranke a postovne pisu,ze podla toho ako si vyberieme sposob dorucenia,ci postou kurierom...

tin007
9. nov 2009

ahojte, skusam najst nieco pre syna, bude mat o 5 tyzdnov rok, ale velmi ma tie hracky neoslovuju 😒

avanka
9. nov 2009

Mikalove, postovne je 4,95 eura
Bub, http://shop.burdatoys.sk/
toto je e-shop, z ktoreho mozes objednavat........to poslali hned na mail 😉

avanka
9. nov 2009

na dobierku prostredníctvom Slovenskej pošty, kde zákazník platí poštovné vo výške nákladov podľa platných taríf (4,76 EUR) Termín dodania do 7 dní. V prípade objednávky nad 99,58 Eur poštovné neúčtujeme.

- na dobierku prostredníctvom expresnej prepravnej spoločnosti, kde zákazník platí poštovné vo výške 2,38 EUR .Termín dodania do 72 hodín. V prípade objednávky nad 165,97 eur poštovné neúčtujeme.

avanka
9. nov 2009

len mi nie je jasne, preco to postou stoji viac ako expres dopravnou spolocnostou, ved ta by mala byt drahsia, ci nie? 😅

tin007
9. nov 2009

tento autobus / stavebnica sa mi celkom paci http://shop.burdatoys.sk/Stavebnice/page-1/5384...

bubadlo27
9. nov 2009

tak sorry baby, mail som este nekukala. necham na zajtra prekvapko 😉 🙂

tin007
9. nov 2009

Baby, tak som klikla kupit a vyhodilo mi to formular na osobne udaje, plus dole kolonku na kod na zlavu a tiez moznosti dopravy a platby, napr. je tam kombinacia BA plus prevod cez IB alebo osobne, ci osobne v Topolcanoch a tiez cez Postu. idem to objednat

ajinka19
9. nov 2009

napis aku sumu ti dalo

tin007
9. nov 2009

Ahojte, tak som si objednala ten autobus / stavebnicu, vyhodilo cenu minus 10 E, cize celkovo 6,23 lebo si to prevezmem osobne v BA. Aj mail o prijati objednavky mi prisiel, ale nie su tam udaje ako to uhradit (chcem urobit prevod cez IB). Snad mi to poslu zajtra, ked nie, poslem im mail. Baby, podme ich rychlo vykupit, kym im to dojde 😀 😀 😀

ajinka19
9. nov 2009

tin
osobne alebo poštou v kombinácii s platbou uskutočnenou vopred vkladom na účet alebo cez INTERNET BANKING. V tomto prípade je potrebné po úspešnom objednaní tovaru vložiť/previesť peniaze na účet 2623006045/1100 TATRABANKA a.s. kde do kolonky Variabilný symbol vpíšte číslo objednávky (napr. 49355).

tin007
9. nov 2009

ajinka dik za upozornenie, len neviem, ci staci to, ze mi prislo potvrdenie, ze maju moju objednavku, alebo este ju budu potvrdzovat (napr. ze maju tovar na sklade a pod). ale co, uhradim to teraz, nech to mam z krku 😉

tin007
9. nov 2009

... a oni mna na krku 😀