Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

tin007
12. nov 2009

adulikka, ak ti nedali potvrdenie o hodnote vyhry, tak si najdi cez internet taky isty model a vytlac si to a podal dan. priznanie do konca marca 2010.

tin007
12. nov 2009

baby, uz ste sa niektora registrovala na ten uzlicek.cz? je to aj pre sr (sorry, sa mi nechce citat,malemu lezu zuby, ma teplotu a huci tu po nas 😢 )

babula90
12. nov 2009

tin, vraj uzlicek aj SR. dobru noc.

a.oni
12. nov 2009

Ahojte baby, ešte k tým špirálam - ja som sa registrovala 19. 10 a prišiel mi mail, sestra sa registrovala 22.10. a zatiaľ jej nič neprišlo. Tak skúste pozrieť kedy ste sa registrovali...Ala aj tak sa mi zdá divné, žeby sa za 3 dni registrovalo 10 000 ľudí...

babula90
12. nov 2009

možné to je, čo my vieme, koľko ľudí si tú informáciu povedalo medzi sebou a koľko ľudí číta túto tému..

katuskapd
12. nov 2009

baby tu spiralu som prvu dala ja, objavila sa tusim na wande, hned som ju sem nakopirovala, a az za 2 dni sa objavila na slovenskych sutaziach do vzoriek zdarma, medzitym sa tam zaregistrovalo xy ludi, a 10000 je nic oproti 5000000 slovakov. samozrejme baby ktore to objavili, hned volali, pisali a neviem co vsetko svojim kamoskam, mamam, znamym...... dufam ze uz to chapete....

a neobvinujte mikalove, je to jej sikovnost, urcite bolo takych viac, len sem nepisu.
asi tolko 😝

zunajda
12. nov 2009

ahojte!konečne sa aj mne zadarilo.......aj ja mám špirálu 😉

ajinka19
12. nov 2009

uz sa nebavme o tych spiralach...pride zase nejaka nova este lepsia sutaz...dobru noc 😀

mikalove
12. nov 2009

Výsledky súťaže z minulého týždňa o knihu Zemiaky z edície Knižnica šéfkuchára:

Zvíťazil recept Kuracia pečienka po gazdovsky od používateľky nyja.

Knihu Zemiaky z edície Knižnica šéfkuchára od vydavateľstva Slovart získavajú aj Mária Císarová, Brestovany a Priska Šlachtová, Šaľa; za recepty, ktoré poslali do redakcie poštou (budú uverejnené v piatkovej receptovej prílohe Pravdy 13. novembra).

adulikka
12. nov 2009

čítala som to o tej dani ,tak keď vyhrám výhru do 5000 Sk ,tak neplatím daň ...ale keď to prevyšuje 5000 Sk ,tak daň musím zaplatiť .Ani spať nemôžem čo tak rozmýšľam nad tým .Už budem hľadať súťaže čo výhry moc nestoja .

titkovamiriam
13. nov 2009

dobre ranko!nez pojdem s michalom do nemocky tak sem nakuknem.emma my uz nevadi ze je stara dnes kupim novu a poslem kupony na vianocnu sutaz su tam super ceny-uz len vyhrat 😀
na dalsie maily mi este nic neprislo na tie dva su rozne kody 🙂

mikalove
13. nov 2009

dobré ránko,ivako ty nespávaš? 😉

lusana
13. nov 2009

katuskap ďakujeme za špirály a máš pravdu nech si každý uchmatne podľa svojej šikovnosti, veď všetky sme mali rovnaké možnosti

mikalove
13. nov 2009

V súťaži o 15 kusov DVD Gipsity od Fat Gipsy Productions bola správna odpoveď "Snapshot" a vyhrávajú:

Anna Hrubčová, Jozef Ertinger, Patrícia Keselickova, Aneta Machová, Michal Vráb, Martina Maráková, Miroslav Haško, Ivana Haraslínová, Peter Sálus, Martin Rosina, Lukáš Darmo, Lucia Vanková, Nikola Prokopová, Dušan Šimko, Karol Smolík.

konja
13. nov 2009

tak dnes dorazila od Hery dóza na cukrový, je krásná 😵 😵 😵

renettka
13. nov 2009

baby viete odpovede na Buene?

zuzin78
13. nov 2009

ahojte
vyhrala som jednu spiralu, tesim sa.
na buene su dve nove otazky,
A opět zpěvačka! 🙂 Tentokráte mladší, než byla Tina Turner a i přestože ke skandálům nemá daleko, rozhodně méně zlobivá, než Paris Hilton. A opět nás zajímá jméno a to jméno umělecké.

Žena, která nás zajímá, má tyto indicie:

a) nekorunovaná královna hudby

a druha
Otec má šest synů. Každý z jeho synů má vlastní sestru. Kolik má otec synů i dcer dohromady? Odpovědí je číslo, označující součet synů a dcer, cokoliv, co bude obsahovat jinou odpověď než jen správné číslo bude automaticky vyhodnoceno jako odpověď špatná.

viete odpovede?
tak kedy to bueno konci, ked dali nove otazky?