• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

11. apríla 2017 
ja som dala 7,
claudee - u teba by mal pepík 1 brata ale 2 sestry, a mal by mať rovnako, takže to nesedí

pravdupovediac, len dúfam, že bueno tú súťaž predĺži, lebo zatiaľ mám niečo málo nad 1000 bodov, darčeky v nedohľadne - ale čo by s tými darčekmi robili, tak dúfam, že dajú súťaž do vypredania zásob :wink:
14. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na buen nie som dlho,ledva jedny coko :wink: aspon nieco
a co s bodmi dalej? asi do vypredania zasob,tiez si myslim.
14. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ked ste si objednavali foto z printu,kedy vam prisiel potvrdzujuci mailik? vdaka
14. nov 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aksulvap, ale veď práve jeho sestra mu oponuje, že to nie je pravda.. tak to píšu v tom zadaní.. ja už neviem, ako to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeee baby normalne ste ma navnadili na sutazenie ... zeby som sa stala zavisla???
14. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však to sú také choré zadania :grinning:

ja som to pochopila tak, že tie počty sú rozdielne podľa toho, či je to z pohľadu brata alebo z pohľadu sestry - preto mu ona oponuje, že z jej pohľadu to vyzerá inak, ale pravdu majú obidvaja, inak by sme sa nedorátali k ničomu...
14. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie čo ste posielali hera kódy,ako ste to poslali? doporučene? dakujem za odpoved
14. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dala7
14. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heso na wande
Ak chceš žiť pokojnejšie, zvykni si na zlé počasie a nespravodlivosť iných ľudí...
14. nov 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heslo a dufam, ze je dnesne
14. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte,
co som si dnes nasla v schranke, normlane neverim, som myslela ze sa toho nikdy nedockam :grinning:
z woman mi zevraj posielaju vyhru po pol roku :angry: :angry:

Oznam o odoslani vyhry:

Milovanie v búrke

odoslane dna: Moderna zena
podacie cislo:

Blahozelame

redakcia www.woman.sk
14. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba, blahoželám, čo si to vyhrala? :wink:
14. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja viem, vobec netusim, ale zda sa mi zenejaky kozmeticky balicek :wink:
sa hodi na vianoce:slight_smile:
14. nov 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to Milovanie v búrke, to bola odpoved ci co? Ja som myslela, že sa tak volá kniha :grinning:
Ja som vyhrala už pre manžela na Vianoce a dcéra si darček vyhrala sama, tak mám postarané :grinning:
14. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubadlo, no to si ma teda potešila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som tam vyhrala pred mesiacom, čiže si ďalších 5 počkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. nov 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba- ak sa prihlásis na woman a klikneš na súťaže a potom na lavo v stlpci moje sutaže ukaze ti co si vyhrala :wink:
14. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milovanie v búrke
Stav súťaže: ukončená / zlosovaná, výhry sú uvedené hore, tu je len účasť v súťaži !!!
--------------------------------------------------------------------------------
Odpoveď nájdete v júlovom vydaní časopisu Moderná žena, v ktorom si príbeh môžete prečítať do konca. Ak sa zapojíte do hry a zvolíte správnu odpoveď, môžete si zasúťažiť o 5 atraktívnych kozmetických balíčkov.

ale ja som to len tipla a nahoda je blbec a este som to aj vyhrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

claudee, mozno poslu aj skor asi si chcu splnit zavazky ku koncu roka :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no buba, to je náhoda :grinning: podaj aj Lotto :grinning: , tak po 5 mesiacoch si sa dožila výhry :grinning:
14. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba tak predsa :dizzy_face: ja tiež nemam niektoré vyhry ešte od leta :angry:
14. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na buene predposledný kabelkový úkol
14. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.baby neviem najst,kde ste si pozerali,ci mate dozu z hery? chcem vediet,ci sa mi este oplati poslat,alebo su uz vsetky fuc.vdaka
14. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba,gratulka,no davaju si nacas.ale aspon poslu. :wink:
14. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok