• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

4. októbra 2017 
Táák mne sa včera nepodarilo ísť na net a tak mám v buene síce 6900 bodov, ale už si nemám čo za ne kúpiť. Náhodou neviete, či bude ďalšie kolo buena a či mi vobec tie body na niečo budú? :unamused:
17. nov 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, chcela som sa Vám pochvíliť, aký dobrý nákup DVD pod stromček som spravila na stránke
http://www.gorila.sk/t/home.php?ref_id=usr-24775
Myslela som na to ešte včera, no nakoniec som sem odkaz nepichla, avšak dnes som si našla v maili, že môžem sránku podporovať a tým získať body pre seba, tak dúfam, že Vám nevadí, že som ju sem nakopírovala s mojím personalizovaným linkom :wink:

Keby náhodou hej, kľudne mi dajte vedieť, len si myslím, že keď sa podporujeme v súťažiach, môžeme aj takto...

Každopádne som na gorile objednala 10 dvd za 30 € :grinning: a veľmi sa teším, môžem porozdávať pod stromček :dizzy_face:

Bude to znieť ako reklama, ale ja som tam klikla po dlhej dobe, čo som raz objednávala soundtrack.... a bola som :grinning: :grinning: :grinning: lebo bol v aukcii aj nejeden dobrý film... TAK PEKNÝ DNÍK
17. nov 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, na mapach je to mesto nova sedlica
17. nov 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhrala som na dobrom mede, teda môj muž číslo 33 :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nema nikto tak zaujem o ten poukaz, o ktorom som pisala vcera? Dam ho zadarmo, ja ho aj tak nevyuzijem.
17. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok