• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. júla 2017 
Ahojky,nemohl by prosím někdo zahlasovat a dát Anetce 10 na dítě roku?? hlasovat se dá každé 2 hodiny a soutěžíme do konce listopadu:Dííííky mooooc
http://www.diteroku.eu/hodnoceni/36629/soutezici-moravcova-anetka.html
19. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monianet - zahlasováno, krásná holčička. Já bych naoplátku prosila o bodíky na www.lipanek.cz - básnička Lipánkova svačinka, č. 1210, jen je potřeba se zaregistrovat, pokud nejsi. Předem moc díky :slight_smile:
19. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andula jasne klikaj a zadari sa
rimmel ja som dostala 2 baliky za jedno tocenie :grinning:

no a teraz pikoska, mamina mi chcela vybrat spiralu a cuduj sa svete, ze na moj kod uz vybrata bola, no ona sa tam nehadala, zobrala svoju a isla prec. tak co teraz mam sa ist hadat, alebo ako by ste to riesili vy?
19. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na wande tiez nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati..no ja by som sa určite opýtala,ako je to možné..mne špirálu dali,len na základe mojej e mailovej adresy...
19. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano a tie Vam dodame, bohuzial museli sme zmenit dodavatela, presne pre to, zdal sa nam lacny, ale podla vsetkeho to tak nie je, prisli nam dve dodavky a ostatne same vyhovorky. Preto sme zvolili nieco o co sa vieme opriet.

Darceky budeme doplnat postupne a hlavne to co nejde nebudeme objednavat. To co ste si objednali len dufam ze pride cim skor

mne odpisali toto z kucharky...no a vsimnite si poslednu vetu...To co ste si objednali len dufam ze pride cim skor-no a ja som si na novo nic neobjednavala,mam tam len tu staru objednavku...misky s podnosom a set na pizzu,to bolo tusim za 600 bodov dokopy
a v schranke inak nic,
betka vsetko najlepsie
19. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni neboj pojdem sa opytat, cez vikend tam ideme,taka som nasr..... :angry: :angry: :angry:
19. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verím...ešte si aj značila meno...len im to nedaruj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuska a kde ti to bola mamina vybrat?v pd?
19. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuška,ved určite poznačuju meno,tak sa spýtaj,kto ti ju prebral
19. nov 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiež dnes prišla lyžička z emca
19. nov 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som točila rimmel, ale len body.. kedy už vytočím balíček? :angry:
19. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mne dnes nič.Výhry akosi nechodia,kurnikšopa. :angry: :angry: :angry: Už by som rada vyrazila na nákupy do New Yorkeru a poukážky nikde.A bohvie kedy pošlú výhry z Burdy :rolling_eyes: Mala by som si asi skočiť po tie špirály-špirálu(ktovie či mi dajú tie 4 čo by som mala mať),nech ma aspoň tie vytrhnú z biedy :grinning: :grinning: :grinning:Inak Betka gratulka ka meninkám :wink:
19. nov 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, Betka, všetko naj... :slight_smile: , dnes mi konečne prišiel parfém z MIAU.
19. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, no ja som akurat vyhrala na mede :grinning: :grinning: som zvedava co mi poslu....
19. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojka tie postavičky anjelov čo su tam
19. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojka, super si si tipla :slight_smile:
19. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ved tipujem ozaj kazdu hodinu :grinning:
19. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wanda nič........ :rolling_eyes: tak ale ja nie som z tých, ktoré majú šťastie pri žrebovaní :sweat_smile: teda... aspoň zatiaľ :grinning: ale ako vidíte, navzdávam sa :slight_smile: a mne sa marí, že niekto sem písal, že vyhral na Wande... len to bolo dávnejšie...
19. nov 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojka a aké číslo si tipla,len tak pre zaujímavosť :sweat_smile: Zabudla som napísať,že mi konečne prišli maily s gratuláciou k výhre z vonavysvet.sk a pýtali adresu,tak mám konečne dušičku na mieste :grinning: :grinning: :grinning: Dokonca mi odpísala pani z Nestlé,že zajtra mi odchádza balík s papučkami za kódy,čo som pred mesiacom posielala,takže aspoň čosi pozitívne dneska :grinning: :grinning: :wink:
19. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým Betkám všetko naj :slight_smile:
19. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mede je velmi mala pravdepodobnost vyhry, ale clovek nikdy nevie :grinning:
19. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienulenka 145
19. nov 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam stale to isté číslo,a vy?
19. nov 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dávam stále iné :confused:
kde sú výhercovia wandy okrem tých denných súťaží???
19. nov 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok