• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. januára 2017 
babula90....tak to je fajn...sa tam chystam teraz pred sviatkami a to len pri pokladni vytiahnes a v pohode to zoberu?
20. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krinolina,tie darčeky čo sú v katalógu by mali mať,iba tie z limitovaných edícíí sa rýchlo rozdajú.Nechápem ako môže niekto,tak rýchlo nazberať body :unamused: Ja kartičku nepoužívam nikde :sweat_smile:
20. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, vytiahni pred platením, aj detské CD na to kupujem, zlava potesi :slight_smile: , my knihy nakupujeme casto a mame to blizko, skoda, ze nie je tych zliav na NIvea viac,,, ja mam doma milion kodov, ktore uz neplatia :rolling_eyes: , pomenili sa a kym sa mi to chcelo po porode pohladat a roztriedit, zistila som tuto holu skutocnost :pensive: nevadi, nech si to nechaju, ale kedysi boli tie podmienky ovela lepsie a ani postovne sa neplatilo...
Pavlinka, hodinky ani nam este nie.
20. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie netreba, je tam súťaž.
20. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula...to vazne...snad sa nic nezmeni tak to aby som potom pokukala co plati a co nie...mna najviac prekvapilo ze som mala asi 5 sprchacov z rakuska...a tie kody neplatia na slovensku...som sa tak tesila ze budem aspon 10 minimalne mat,ale tak co uz noo ...ja moc akoze knihy nekupujem ale pred vianocami vzdy, kamosovi sebe a tak inak u nas okrem mna nikto necita...a ja moc nekupujem...bo kvoli skole nemam cas citat to co by ma bavilo ..ale mam vyhliadnute nejake kusky, takze ma zlava potesi
20. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mede som si tipla 3 a bolo 5 :grinning:
20. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kupujeme knihy hlavne detom, ja tiez nestiham citat, koklko by som chcela a to som doma, co uz potom? Ale robim v kniznici, tak sa budu viac poziciavat :grinning:
veru, zahr.kody neplatia a tiez ich mam na mraky, musim tie kody pozriet, ale nechce sa mi, mam v tom hokej :confused:
20. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tej nivei...podľa nového sa neplatí poštovné za darček čo si vyberiete
20. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula90..robis v kniznici??ked som chodila na zs to bolo mojim snom ale skola bola len jedina na slovensku taka auz ani neviem kde a teraz ma zavialo inm smerom ale knihy som mala a mam velmi rada
20. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
knihy milujeme cela rodina, ale knihovnictvo som nevystudovala :wink: mam gympel :slight_smile: robim vo velkej kniznici, asi najvacsej na Slov, ale knihy tam citat nemozem, ako si vsetci mylne myslia :frowning2: ale na MK dufam chodit budem moct, to bude prispevkov v prac.dobe :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
knihy milujem aj jaaa :dizzy_face: aj dnes som ďalšiu dočítala a neviem kedy sa dostanem najbližšie do knižnice, tak asi sa budem veľmi nudiť :grinning:
20. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula90-no ved preto som sutažila,že mám doma kopec hladných rybičiek :grinning:
20. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, my budeme mať- zdá sa , jedno hladné tigrované mačiatko :slight_smile:
20. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak idem vas trochu kuk, 2 dni som tu nebola.

dnes penam na maminu
mne sunarka malinovy granulovany caj 300 g-nebol ziadny listok, neviem odkial. Hero nestle nitra. To sme tu mali?

gratulka vopred ostatnym vyhram. je tu dost stran,tak vas preletim :wink:
20. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudee, aj som na dovolenke len čítala, čítala, plávala v mori a ležala :sunglasses: , keby to bolomožné, čítala by som od rána do večera :grinning: a dcéra to má po mne, na dovolenke prečítala 12 kníh :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, postovne na nivee sa uz neplati :slight_smile: ja tiez zbieram a snad do konca roka poslem. nechce sa mi to velmi lepit a strihat. mam dost, snad bude na 2 osusky alebo nieco ine.
20. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: pridávam sa do klubu, tiež som asi tak na základke snívala, že budem knihovníčkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, neverím :dizzy_face:
20. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli na zubnej hliadke, odvtedy si nasa mala chce umyvat zubale, lebo sa boji Bacila Cecila :grinning:
20. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam, tajnicku sa ani mne nepodarilo dolustit. nejaka blba :unamused:
20. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som knihovníčkou síce nechcela byť, ale pamätám sa, že cez prázdniny som bežne prečítala cez 20 kníh :grinning:
20. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tú chvílku lúšti aj moja mamina, tak uvidíme, čo jej vyjde :slight_smile:
20. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klauci, to je fajn, aspoň máš bohatú slov.zásobu. :wink:
20. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, preklep...
20. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok