Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

claudee
20. nov 2009

neva, aj Klauci ma občas volajú 😀

babula90
20. nov 2009

vážne? som sa trafila 😀
dnes mi inak prišla z Červeného nosa taká sviečka 😕

avanka
20. nov 2009

aj ja sa pridavam do klubu, som strasny knihomol, precitam tak v priemere 1 knihu za den max za 2 a to si nevymyslam 😀 predsa uz nie je tolko casu
aj teraz som sem odbehla od Katariny Gillerovej 😀

ivako
20. nov 2009

aj mne došla ta sviečka z červeneho nosa a aj tam prispievaš 🙂

lienulenka
20. nov 2009

Baby prosím vás neviete mi poradiť ako zistím koľko eurobodov mám v GFK klube na konte? 😕 Akosi sa tam neviem zorientovať 😅

girka
20. nov 2009

ahojte, tak ja dnes nic,iba vianocne vydanie casopisu Walmark a doniesol kurier vyhru na manzela kozmetiku, budem mat pod stromcek a na GFK je 100 eurobodov jedno euro 🙂 aspon myslim a mas to ked sa prihlasis na stranku pod moje odmeny, ci kredity

lienulenka
20. nov 2009

Aháá už som nato prišla,tak nič 😉

ivako
20. nov 2009

baby nechcete niekto na vymenu tablety na plet BIOCELL,možte ich dat ako darcek napr.na vienoce 😉

babula90
20. nov 2009

avanka, to vážne stíhaš 1 knihu denne? 😕 síce ja stíham časopisy, to je tiež môj život 😀
Ivako, prispievam 😔 zhruba raz za štvrťrok im pošlem peniažky, aj tým umelcom maľujúcim nohami. 😔

babula90
20. nov 2009

tie biocell su naco? od kolko rokov? Za co vymenis?
Ja vymenim ANTISTAX- tablety z vinnej revy prioti krcovym zilam , proti bolesti a opuchom noh, vyhrala som v Rebecce balicke za 30€, je k tomu aj chladivy gel, tavlety su 100ks plus 50ks. 😉

babula90
20. nov 2009

boze, same preklepy 😵 , skoda, ze sa to tu neda upravovat tak ako na babatku 🙄

ivako
20. nov 2009
jojka120
20. nov 2009

babula ty robis v kniznici????????????? aj ja 😀 😀 😀 sme kolegyne 😀 😀

babula90
20. nov 2009

jojka, neskromne priznám, že ja som to o Tebe tušila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
môžme si podať ruku, inak super robota, čistá, pri počítači, len jednuc hybu má, máme straaašne veľa roboty 😠
takže do roboty sa nehrniem, práca na zmeny ☹

lienulenka
20. nov 2009

baby už ste sa dohodli na výmene výhier 😕

babula90
20. nov 2009

jojka, ste v systéme kis3g?? Nebola si u nás na exkurzii? 😀

jojka120
20. nov 2009

joj nie my mame stale libris, a ja som bola v martine len v obycajnej kniznici...v inych nie...

babula90
20. nov 2009

juj, škoda ☹ tak príďte! 😉

ecinazuz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jojka120
20. nov 2009

a ak sa smiem opytat robis s Milanom G.???

avanka
20. nov 2009

Babula, stiham, ale citam vsade 😀 😀 ja totiz citam strasne rychlo, to sa nechvalim, len konstatujem, niekedy mi to aj lezie na nervy..
ani casopisy uz nekupujem, lebo to, co niekto cita tyzden, ja mam za hodinku...vid Emma, Eva, Mama a ja....

aj ja som tuzila po praci v kniznici 😀 😀 alebo v novinovom stanku 😀

babula90
20. nov 2009

avanka, aj ja čítam rýchlo 😀 , ale časáky mám z tlačiarne, takže to využívam a preto aj súťažím, ale pst 😀
za hodinku prečítam tiež veľa, ale na knihy mi neostáva času, len na dovolenkách a v lietadle, ovšem, ak necestujem s malou 😀
tak ja vážne túžim sedieť v novinovom stánku, ale viem, že by ma to prešlo 😀 😀 😀 , vraj ani na WC nemajú kam ísť 😕 , moja stará mam robila ako dôchodkyňa v stánku, teraz má 90 rokov, číta všetko, aj Emmu 😀 a bez okuliarov, asi som sa po nej podala, hehe

babula90
20. nov 2009

avanka, tak ma napadlo, pri tom čítaní- boli sme so staršou na dovolenke spolu a ako sme vystúpili z autobusu a čakali na mikrobus, si vytiahla knihu a postojačky čítala!!!! 1m od hlavnej cesty, číta pri jedle, pri ceste hore schodami do kupelne, no maniak, TV ani PC jej nič nehovoria, som rada, akú čitateľku som si to vychovala 😀
a ani nespomínam, kolko mala rokov, ekd sa naucila citat, lebo to by mi a j tak nikto neuveril 😝

mikalove
20. nov 2009

Súťaž o lístky na koncert Backstreet Boys

Súťažná otázka: Ako sa volá piaty člen skupiny, ktorý ju pred rokmi opustil?

Svoje odpovede posielajte do utorka 24.11. 2009 na mail:

lucia.cizova@ecopress.sk

Zúčastniť súťaže sa môžu iba tí, ktorí už vlastnia lístok.

jojka120
20. nov 2009

mikalove 😀 😀 😀 fajna sutaz