Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

Zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂
mikalove
18. sep 2009
ttina daj ešte raz
ajinka19
18. sep 2009
ttina neukazuje este fotku,posli este raz link
renettka
18. sep 2009
ttina fotku ukazuje,ale nedá sa hlasovať
ajinka19
18. sep 2009
baby kde ste?
mikalove
18. sep 2009
ja som robila dolky a bola som u kamošky na kávu,ale idem už popozerať čo je nové kým príde mm
varticek
18. sep 2009
Pisala som do buena, ze mi nepripisuje body za testy a:
Dobrý den,
protože testy jsou v archivech, a patřily do minulého kola soutěže, nyní za ně žádné body nejsou.

S pozdravem Bueno
aksulvap
18. sep 2009
no fajn, tak celé Bueno je asi na dve veci ]-(
jola2
18. sep 2009
odpovědi na ženu in:3místo
prodejna v Brně
z Itálie
ano
Cybex Atpn,Cybex Solution x Fix (prostě to poslední)
doufám že je to zprávně!Zuzin i nám by se hodil x-) x-)
varticek
18. sep 2009
hm, no ja mam na zena in trochu ine odpovede, ta predajna je praha cerny most a tretia otazka som dala ze len na objednavku
titkovamiriam
18. sep 2009
ahojte!dne s nic,na zene in som sutazievala no 99 percent je len pre adresy v cr ]-(
ste tu popisali 🙂 ja stale cakam za 1000 a vidim ze zuzka ide zasa od 50,tak pockam este mesiac a potom sa jej ozvem.recepty mi teraz 3 dni neschvalili ziadne 😞 na bueno a ostatne sutaze som sa vykaslala ,prepisujem recepty do kucharky 🙂
titkovamiriam
18. sep 2009
renetka niekto kopiruje tvoje recepty?inak kopiruje tam vela ludi,dokonca ich schvaluju aj z linkami na ine stranky 😞 -hned som dala 1 hviezdicku co inak nedavam
janbari
18. sep 2009
súťaž na www.janbari.webnode.sk má svojich výhercov....ale už pripravujem novú súťaž o zaujímavé ceny....
jola2
18. sep 2009
varticek:hm máš pravdu Hartan je jen na objednávku a s tím Brnem už si nejsem jistá 😢 tak vidím že moje šance je nulová 😞 bo jsem odpověděla špatně a soutěžit se může jen jednou :-|
katka16031autor
18. sep 2009
neviete čo sa dá vyhrať za body na www.kucharka.sk ?a za koľko bodov?niekto to tu už písal asi,sa mi zdá😃
lienulenka
18. sep 2009
ahojte mne dnes nič 😞 miriam aj ty čakáš na 1000b balíček ešte za júl ako ja? =-)
titkovamiriam
18. sep 2009
presne tak a to som mala uz 2100 a teraz len 1908 :-N asi mi odobrali nieke recepty alebo dali body navyse-sa mi zdalo ze niak rychle pribudali :-N

kucharka neviem no su tam skoro vsetko recepty z maggi stranky :-N
renettka
18. sep 2009
Miriam a kde kopírujú moje recepty?
titkovamiriam
18. sep 2009
som myslela ze to pisala tebe na meno a potom som si vsimla ze si to sem hodila z diskusie na maggi :-N :-N :-N pisem rychlejsie ako pridem tomu na klb 😃 😃 😃
renettka
18. sep 2009
ale to nič...aj ja to tak niekedy riešim 😃 😃 😃 😃
renettka
18. sep 2009
http://www.colgateusmev.cz/detail-34/ zahlasujte ak máte chuť ďakujem 😃
girka
18. sep 2009
ahojte, mne dnes len balicek z emca, co som si objednavala za body a inak nic, no co uz 🙂
titkovamiriam
18. sep 2009
ren zahlasovane 34 mas
avanka
18. sep 2009
Girka a co si si objednala? ja uz mam tiez okolo 150 bodov a neviem, ci mam pockat na novu ponuku v januari
titkovamiriam
18. sep 2009
ja mam z emca lyzicky a misky a rozmyslam nad tou miskou na salat s vidlickou 😃 este musim nazbierat kvetinky
girka
18. sep 2009
no objednala som si dozu na musli a tiez keramicku misku
titkovamiriam
18. sep 2009
miska je super 😃 😃 ta sa fakt oplati,mne sa tam paci aj ten termo hrncek
girka
18. sep 2009
no ja mam uz doma dva ale viacbodove darceky su super ale tolko bodov
🙂
titkovamiriam
18. sep 2009