Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

Zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂
titkovamiriam
23. nov 2009
ahojte !tak prajem prijemne varenia
dnes nic len matro katalog 🙂 a idem trochu pozriet co ste sem dali 🙂
layla
23. nov 2009
dalve: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=88911 skus pozret tu 🙂

mne dneska doslo serum z forlife, kopa vyrobkov a taska... sa vytesujem, bude svokre na vianoce 😃 😃 😃 a este z neckermannu nejaka knizka so zlavami.
monnr
23. nov 2009
Ahojte, tak práve mi volala nejaká pani ze som v nejakej ankete vyhrala kuchynský robot, no pán ktory mi ho donesie bude nám rozprávat o nejakej kozmetike z mrtveho mora a mám k nám zavolať aj dva manželské páry a tie tiež dostanu spomínanú kozmetiku.
Nepísal tu niekto o takomto niečom? Ako to nakoniec dopadlo? Nebude to nejaký podvod a budú nám ponukat rozne výrobky? Nemáte s tým skúsenost? ]-(
layla
23. nov 2009
monnr urcite to tak bude :-p vykasli sa na to ]-(
sammy
23. nov 2009
Baby, odtialto uz doslo vsetkym co ste sa tu nasli? http://www.miliondetem.cz/soutez/
Lebo mne nie 😞 Asi im tam napisem. No mam obavu, ci si to nejaka dobroprajna postarka nenechala :-|
aimi.n
23. nov 2009
🙂 ahojte
sammy, ja som cakala 2 baliky a prisiel len 1 ]-( uz je odvtedy tyzden a druhy nic... pochybujem, ze este poslu, mali toposlat najneskor di 15.11 :-S asi im tiez napisem...
nestiham vas citat, malu mam choru, tak som pri nej..

fann dnes A 😉

boli ste si niekto pre spiralu aj v Trnave?
girka
23. nov 2009
ahojte,tak ja dnes nic a miliondetem mi uz prislo,inak ani vyhra, tak ostatnym gratulujem,
ja len nahadzujem recepty na Maggi recepty, nech mam 1000 bodov 🙂
jola2
23. nov 2009
titkovamiriam:díky 😉

můžete poslat link na ten fan?? nikdy to tam nemůžu najít v té hlavní stránce 😞 kuju
aimi.n
23. nov 2009
baby prosim vas - vam uz vsetkym prisiel z burdy darcekovy poukaz Triumph? resp. darceky odtial? ja som sa tam az teraz nasla :-N ale nic neprislo, dokelu, konecne ked nieco vyhram... 😞
snilko7
23. nov 2009
mne dnes prišla tá nová vegeta, manžel hneď otestoval do polievky 😉 inak vôbec nič, nejak ma opustilo šťastie :-N
babula90
23. nov 2009
baby, dnes sa Vam pekne dar 😉 , mne nič 😞 , len vzorky UM.
babula90
23. nov 2009
monn, mne doniesol jeden pan kozm. z Mrtveho mora- ale nejaky shit ]-( a ponukal mi magnet.pristroj za 960€ 😃 , aj ked mam bolesti a pomohol by mi, ta cena je riadne uletená, hlavne, ekd som na MD.
ivako
23. nov 2009
aimi ešte nikomu nedosli vyhra z burdy pokial viem
lienulenka
23. nov 2009
aimi.n výhry z Burdy ešte nechodili.Ja čakám tiež poukážku Triumph a kozmet.sadu 😉
lienulenka
23. nov 2009
baby vyhrala ste niektorá ten make-up Max Factor? =-)
aimi.n
23. nov 2009
fuu, to som si vydychla, ze ma to zatial neobislo 🙂 len ktovie, ci tu ten poukaz na SR aj vyuzijeme =-)
monnr
23. nov 2009
Tak im asi zavolám že nech sem nechodia.To bude jeden a ten istý človek ]-( Nechcem radsej žiany mixer :-|
babula90
23. nov 2009
možno bude ten poukaz len do českých obchodov.
lienulenka
23. nov 2009
budeme musieť vyraziť do Čiech 😃 😃 😃
renettka
23. nov 2009
Magdi je to poukaz na 1000 KČ a je len do Čiech ]-(
lienulenka
23. nov 2009
Ren a odkiaľ to vieš =-)
renettka
23. nov 2009
písala som tam 😉