• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. júla 2017 
boze dieta mi spi od pol jednej, a ja neviem co s casom, uz som vsetko pozrela, upratala, upiekla, este nakupit, a on nie a nie sa zobudit, uz som bola budit, ale je vo fáze hlbokeho spanku, ani sa nehne :unamused: som zvedava kedy pojde vecer spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuskapd - dívala jsem sem dokonce jsem tam i volala a paní mi volala pak zpátky, že mě ani mamku nemají v databázi a že mám prý příště soutěž posílat doporučeně. :unamused:
25. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cimlik tak to nahneva, nemozem sa vyjadrovat neslusnejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tlstik :grinning: :grinning:

uz sme hore, treba to len napisat a uz to neplati, letim :slight_smile:
25. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne dnes nic neprislo (nemozem cakat kazdy den), ale volali mi kvoli vyhre - kniha a vratili mi peniaze z toho super obchodu :angry: burdatoys, aspon nieco
25. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes postou nic :slight_smile:
25. nov 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ja dnes len vonava pohladnica escada :unamused: viete mi prosim povedat co je na maggi za 100 a co za 500 bodov ?
25. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojko, ja som dnes dostala dve voňavé pohľadnice :grinning:
25. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, vidím, že viaceré :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasa123 Za 100bodov býva dóza a pár výrobkov, za 500 som kedysi dostala raz nože a raz príbor s výrobkami, ale teraz asi dávajú vybrať z pomôcok do kuchyne, sú tam aj tie nože, príbory, misky, taniere na pizzu, cedidlá atd...
25. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pred dvomi dňami reklamovala na marketingu Hamé macíka a čuduj sa svete dnes sa v schránke objavil žltý lístok z Hamé s dátumom 12.11. - :confused:
25. nov 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bola som na školení celý deň a dnes konečne nejaká výhra, prišiel mi doporučene poukaz- Romantická večera v penzióne Javorina :grinning: - Sphere 2.cena vraj, plati az rok, tak asi az buduce leto pojdeme.
25. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejha, krásna výhra :grinning:
25. nov 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne dnes prišli z maggi varešky s doskou na krájanie a pridali 2ks kura s cesnakom a bylinkami, nooo podla mna je to kvalitná doska...určite neľutujem.Vždy lepsie ako zasa príbory. A ešte prišli 2 vone vzorky escada a balíček pre malu mikina next z mmb. Celkom urodný den :o)
25. nov 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka Klaudi, zoberieme aj deti, tak neviem, či romantika :grinning: ze oktobrova vyhra a ani som netusila, ze pride, ale nie je tam suma , aku mozme utratit, tak neviem
25. nov 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak mne dnes len 5 eurova poukazka do Baumaxu z www.tvojdom.sk,inak nic, ani vyhra ani vzorka,gratulujem vyhercom a Katkam vsetko naj :slight_smile:
25. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula, načítalo mi to, ale vidím tam len výhercov z Česka :confused:
25. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vidim SR vyhercov :confused: ako to? klik na sutaze a vyhodnotenie oktober. som tam :wink: konečne!! bolo na čase :grinning:
25. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, samozrejme :grinning: mala som to prepnuté na českú verziu stránky :grinning:
25. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak a už som odhalená :confused: :grinning: :sunglasses:
25. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes na mapy: Terchová, najprv som hladala Detvu a Východnú :grinning:
25. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dala do vyhľadávania Detvu a našlo mi to tak či tak :slight_smile:
25. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja som prvy krat dostala dnes z maggi, jeden baliček za 500bodov a jeden za 1000bodov, len som trošku sklamana, lebo mi pisala že si môžem vybrať, vybrala som si misky s vrchnakom tie tri kusy a závesnu sadu a namiesto zavesnej sady mi prišiel pribor, strašne som sa tešila na tu zavesnu sadu, dufam že na buduci mesiac sa podari,no a samozrejme kopa vyrobkov k tomu, k tym miskam dokonca aj doza z vyrovkami, som bola milo prekvapena, to som nečakala že tolko posielaju!
25. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, zeby som zacala aj ja posielat? :slight_smile: kedy na to mate cas babenky?? Ja cez den ani MK otvorit nemozem pri mojej, my len citame a citame a von chodime... a vecer uz nevladzem :cry:
25. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, omyl, Detva, sorry, už som vazne K.O. po skoleni, nenaslo mi Terchovu a Vychodnu :wink:
25. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím, že maggi sa rozbehlo..tak čakám aj ja 2krát :slight_smile:
25. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok