Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

Zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂
glumdolf
26. nov 2009
Jéééj konečne nejaká výhra. Vyhrala som knižku - Ukážem ti Slovensko. super sa teším. Inak všetkým dnešným výhercom tiež gratulujem.
tinesa
27. nov 2009
dobre ranko
na mapach čunovo
nikinka82
27. nov 2009
AHOJTE dievčence 🙂 takže včera ste riešili SEDITU a ako - nikto nevyhral? Pochváľte sa 😉 Ja sa pozriem o chvíľku, ale medzi menami, čo ste skopírovali, som nefugurovala..... |-|
Idem pozrieť pár dnešných sťaží a aj čo ste včera popísali.....
PRAJEM KRÁSNY DEŇ, u nás to vyzerá na dážď - úúúplne sa zamračilo.. tak uvidíme 😉
dasa123
27. nov 2009
Ja na Sedite tiez nic :-|
lieenka13
27. nov 2009
Dobre ranko, fann je dnes B
zuzin78
27. nov 2009
ahojte,
na sedite som nic nevyhrala, 😞 , maggi za 50bodov konecne prislo k mojim rodicom, a ja este cakam za 500, mozno dnes pride
sammy
27. nov 2009
Caute, no esteze som sa na tu Seditu vybodla a nemam zbytocne naklady 😃 Najlepsie sutaze su cez net, lebo su zadarmo.

Inak som uz dost dlho nic poriadne nevyhrala, tak by sa cosi hodilo. A mohli by zacat chodit aj tie Hodinky z Joja a vyhry z Buena.
nikinka82
27. nov 2009
Pridávam WANDU:
Všetky zápasy v živote nás majú niečomu naučiť. Dokonca i tie, ktoré prehráme....
Pekné heslo....
ivako
27. nov 2009
dobre rano 🙂

http://www.fcc-club.wbs.cz/souteze.html

len pre čr
mikalove
27. nov 2009
ivako v poslednej dobe sa flákaš 😉 čo má š robotu? chodíš tu menej
dalve
27. nov 2009
Dobré ránko!
Toto som nasla na vecernicek 😃
http://www.youtube.com/watch?v=cZFhaNI8-Z4&NR=1
Takze rušeň je fialovo-hnedý a vagóniky: červený, žltý, zelený, oranžový, červený, žltý 😃
mikalove
27. nov 2009
dalve,neni to modrá?
dalve
27. nov 2009
s maminou tak vidime, ze je to fialové, takze neviem, v tv som este nevidela, nemame stv
danulienka24
27. nov 2009
Krásne dobré ráno. Dnes správna odpoveď na Dodane.sk je A. klasické, komínové, vstavané 🙂
A ja dnes ráno výhra v podobe balíka z Avonu - 9 produktov, poteší, deň sa pekne rozbieha 😃 😎
ttina23
27. nov 2009
ja tiez na sedite nic a dnes konecne po 2 tyzdnoch srdce a cd z cholesteru aspon nieco 😉
ivako
27. nov 2009
mikalove-posledne dni mám perné,mala som doma svokru,na buduci tyžden očakávam švagrinu-na dlhšie,k tomu manžel s chrípkou,...neboj sa polepším 😃

dnes mi došlo maggi za 50 a nakupna taška zo sutaže TENTO,včera vegeta podravka,z tej sms sutaže 🙂
sammy
27. nov 2009
Inak ten rusen na Hame sa mi tiez podoba viac na modry, no neviem, je to dost neurcita farba, mozno to budu brat ako fialovu :-|
bubadlo27
27. nov 2009
ahojte, mne akurat postarka priniesla maggi za 2000 b, vybrala som si babovkovu formu, ktoru este nemam 😉 , je sklenena celkom fajn, ale zda sa mi ze moc lahka 😃 a boli este k tomu dve kurata, s bylinkami a cesnakom

este cakam na MM, tak asi sa postarke nechcelo niest dva balicky, mozno v pondelok 😉

idem za chvilu s matom na plavanie 🙂 , dufam ze nezacne prsat :-|
ivako
27. nov 2009
dalve
27. nov 2009
na hame vlaciku je obloha modra a mne sa rušen zda byt fialovy oproti oblohe

Začni písať odpoveď...

Odošli