• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. júla 2017 
Jéééj konečne nejaká výhra. Vyhrala som knižku - Ukážem ti Slovensko. super sa teším. Inak všetkým dnešným výhercom tiež gratulujem.
27. nov 2009 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
na mapach čunovo
27. nov 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE dievčence :slight_smile: takže včera ste riešili SEDITU a ako - nikto nevyhral? Pochváľte sa :wink: Ja sa pozriem o chvíľku, ale medzi menami, čo ste skopírovali, som nefugurovala..... :pensive:
Idem pozrieť pár dnešných sťaží a aj čo ste včera popísali.....
PRAJEM KRÁSNY DEŇ, u nás to vyzerá na dážď - úúúplne sa zamračilo.. tak uvidíme :wink:
27. nov 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja na Sedite tiez nic :unamused:
27. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, fann je dnes B
27. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
na sedite som nic nevyhrala, :frowning2: , maggi za 50bodov konecne prislo k mojim rodicom, a ja este cakam za 500, mozno dnes pride
27. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, no esteze som sa na tu Seditu vybodla a nemam zbytocne naklady :grinning: Najlepsie sutaze su cez net, lebo su zadarmo.

Inak som uz dost dlho nic poriadne nevyhrala, tak by sa cosi hodilo. A mohli by zacat chodit aj tie Hodinky z Joja a vyhry z Buena.
27. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam WANDU:
Všetky zápasy v živote nás majú niečomu naučiť. Dokonca i tie, ktoré prehráme....
Pekné heslo....
27. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivako v poslednej dobe sa flákaš :wink: čo má š robotu? chodíš tu menej
27. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Toto som nasla na vecernicek :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=cZFhaNI8-Z4&NR=1
Takze rušeň je fialovo-hnedý a vagóniky: červený, žltý, zelený, oranžový, červený, žltý :grinning:
27. nov 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalve,neni to modrá?
27. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s maminou tak vidime, ze je to fialové, takze neviem, v tv som este nevidela, nemame stv
27. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne dobré ráno. Dnes správna odpoveď na Dodane.sk je A. klasické, komínové, vstavané :slight_smile:
A ja dnes ráno výhra v podobe balíka z Avonu - 9 produktov, poteší, deň sa pekne rozbieha :grinning: :sunglasses:
27. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez na sedite nic a dnes konecne po 2 tyzdnoch srdce a cd z cholesteru aspon nieco :wink:
27. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove-posledne dni mám perné,mala som doma svokru,na buduci tyžden očakávam švagrinu-na dlhšie,k tomu manžel s chrípkou,...neboj sa polepším :grinning:

dnes mi došlo maggi za 50 a nakupna taška zo sutaže TENTO,včera vegeta podravka,z tej sms sutaže :slight_smile:
27. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ten rusen na Hame sa mi tiez podoba viac na modry, no neviem, je to dost neurcita farba, mozno to budu brat ako fialovu :unamused:
27. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne akurat postarka priniesla maggi za 2000 b, vybrala som si babovkovu formu, ktoru este nemam :wink: , je sklenena celkom fajn, ale zda sa mi ze moc lahka :grinning: a boli este k tomu dve kurata, s bylinkami a cesnakom

este cakam na MM, tak asi sa postarke nechcelo niest dva balicky, mozno v pondelok :wink:

idem za chvilu s matom na plavanie :slight_smile: , dufam ze nezacne prsat :unamused:
27. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na hame vlaciku je obloha modra a mne sa rušen zda byt fialovy oproti oblohe
27. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok