Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
28. nov 2009
krinolina
28. nov 2009

http://193.108.42.54/sk/ vyhrajte vianocne priana od ikey...ttreba napisat svoj zoznam priani a preco ich chcete

tin007
28. nov 2009

baby, POZOR ten adventny kalendar si uctuje za registraciu 19.90 EUR!!!!!

mikalove
28. nov 2009

😕 ešte že si našla

krinolina
28. nov 2009

tin007 to vaaazne????ja im nic nezaplatim

krinolina
28. nov 2009

tin007 a kde si to tam nasla ved pravidlach to nie je som si dala vyhladat 19 a nic mi nenaslo

krinolina
28. nov 2009

zrejme v pondelok to odstartuju predpokladam ze v nedelu sa sd tym piplat nikto nebude http://www.parfumeriajulia.sk/sutaz/

krinolina
28. nov 2009

v podmienkach som to nakoniec nasla, jaaaj a nasla som tam aj ze do 14 dni sa bez udania dovodu zrsit registracia, dufam ze nebudu robit problemy 😖

mikalove
28. nov 2009

je to tam,že sa zaväzuješ zapolatiť 19 eur,nejde to kopírovať 😠

krinolina
28. nov 2009

mikalove...do kelu ja len dufam ze zrusia tu zmluvu uz som im tam napisala

mikalove
28. nov 2009

už si sa tam registrovala?

krinolina
28. nov 2009

noo ano doslaka

krinolina
28. nov 2009

ked ja som tak chcem nieco vyhrat som to nasla na facebooku, docerta len si problemy robim viac skody ako uzitku

mikalove
28. nov 2009

mala si im napísať aj že nech ti odpovedia či je to zrušené aby si mala doklad keby chceli peniaze

krinolina
28. nov 2009

ja som im napisala zze v pravidla som nasla ze do 14 dni mozem zrusit zmluvu bez udania dovodu, tak ze ju rusim a ze dufam ze som im nesposobila tazkosti ze sa ospravedlnujem. mail som si ulozila takze doklad nejaky mam som zvedava ci odpisu ci co

lusana
28. nov 2009

ahoj krinolina aj si potvrdila ten aktivačný mail

krinolina
28. nov 2009

noo ano 😢

renettka
28. nov 2009

ahojte...o tej stránke adventný kalendár ..bolo včera v správach 😠 Podvodníci...

krinolina
28. nov 2009

inak baby ak mate zaujem o trosku inu sutaz ako na nete
tak radio expres kazde rano o 5:30 v pracovnych dnoch je sutaz MenoPauza...mozte vyhrat tricko, rozna velkost je oraznove panske aj damske ake si vyberiete, potom klucenka a bublifuk...ja som vyhrala tricko

proste rano o pol siestej sutazia vzdy dvaja ked skoncia treba rychlo pokial nepostupuju obaja...to je vtedy ak maju rovnaky pcoet spravnych odpovedi....treba rychlo poslat sms na 0905 612 612 v tvare MenoPauza....ak vas vyzrebuju vam hned do piatich minut zavolaju ze na druhy den sutazite

sutaz prebieha tak ze moderatori vam kladu otazky po dobu 20 sekund potom superovi...kto odpovie viac spravnych odpovedi vyhrava

napriklad miriam kalisova...odpoved moderatorka...a tak proste povedia meno a vy poviete co je ich profesiou, treba odpovedat rychlo ked neviete, neviem alebo dalej...ja som vyhrala prvy den tricko na druhy den su uz ovela tazsie otazky malokto prejde druhym kolom....potom ked uz nepostupite dalej tak v ten den rano o deviatej vam zavoalju a pytaju si adresu, a velkost tricka ak chcete tricko,,a vyhra pride na druhy alebo o dva dni

krinolina
28. nov 2009

renettka ...a ja som to nezaregistrovala v spravach

lusana
28. nov 2009

tak si nechaj uložený mail, že si to do 14 dní odhlásila, keď to majú v pravidlách, tak sa tým musia riadiť

renettka
28. nov 2009

presne tak..nevymaž si e-mail..neboj..myslím,že nemajú šancu..Asi začnem aj ja čítať podmienky súťaží 😝 😅

mikalove
28. nov 2009

o 5.30? my sme dnes vstali o pol desiatej,aj malá je drichmoš 😀

krinolina
28. nov 2009

mail si nevymazem nebojte sa.....noo o 5:30 ked odchadzas z domu 6:20 tak vtedy zrovna vstanes aspon ja...mne to odporucila jedna kamoska ona chodi este na strednu aj ona vyhrala aj jje teta je tam velka sanca vela ludi spi

renettka
28. nov 2009

viete odpoveď 13 21 ? 😉