• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

1. decembra 2017 
a kdeže ste všetky?? :confused: víkendujete?
28. nov 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aj som tu vložila som 17 receptov an maggi a posielal odpovede na večerniček
28. nov 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme oslavovali a potom boli vonku. :grinning:
28. nov 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo ste oslavovali?
28. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kolko je vlastne tych vagonikov na Hame :confused: 4,alebo 6 ???
28. nov 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na rimmeli o jedno políčko vedľa :rolling_eyes: som tam už viac ako 3 mesiace a doteraz nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na rimmel uz skoro rok a tiez este nic takze nemáš prečo smutit :P ... tento rok su tie vianocne sutaze nejake chudobne.. teda take tie tradicne s velkymi cenami zatim niesu .. :( ..

čo robíte inak? ja som dnes bola v škole, potom som vyrábala adventný veniec, poupratovala a nejak sa mi nechce na disku :( neviem čo to somnou je.. asi si spravim papucovu night :D a zajtra ideme aj tak oslavovat 20-tku bratrancovu.. rodinny sabat x)
28. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka, čítam Emmu, Tvoj manžel je sympoš :wink: :grinning:
28. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majinaf to 14:05 je predsa z roku 2006 nie?
28. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bolo Milana a uz som si nachystala co kde dam na ktore okno :slight_smile: no to spravim az zajtra ked pojde marek von a vrati sa a bude to nachystane :slight_smile: uz som vytiahla aj mikulasske cizmicky :grinning: a budem tam potajme hadzat somarinky :grinning:
28. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!práve si Vás čítam a skoro ma chytil infarkt.......aj ja som sa registrovala na adventnom kalendári ale nepotvrdila som e-mail........čo teraz???????
posielam Vám aj pomôcku na hamé......http://www.hame.cz/hamanek/
pozerala som aj večerníček a farby sa fakt opakujú
28. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,nepatri to sem ,preto vas prosim ak by ste mi vedeli poradit tak do IP.utierala som na oknach zaluzie od prachu a nechtiac som ich tak pokrcila alebo pokrivila,da sa to nejak vyrovnat naspat? :cry: :cry: :frowning2:
28. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som sa registrovala a aj som potvrdila mail :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: krava som, ale nevadi....hned som im na obe adresy napisala zrusenie registracie, maily mam odlozene, takze doklad mam, keby aj poslali sek, nezaplatim, lebo som odstupila v zmysle platnych podmienok
28. nov 2009 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buchta11 -----to bola pomocka pre smisova. :slight_smile:
28. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my tiez vikendujeme, uz sem stihli kino :grinning:
prislo mi na mail z fann, ze gratulujeme a mail je prazdny, tak to nechapem.dostal to este niekto?
28. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, aj mne to prislo, tak som sa potesila :grinning: :grinning: ze som vyhrala a ked som dala odpovedat, bolo tam, ze mi gratuluju k spirale......prislo to tesne po tom, co mi ju mm vyzdvihol na predajni
28. nov 2009 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,to aj mne prišlo,že gratuluju.. čo si si katuska bola pre druhú?
28. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, dnes som si ju vybrala bez problemov, chceli op a v pohode, mozno vtedy chceli maminu len odbit. uz som bola nachystana ze bordel urobim :grinning: tak nic nabuduce :grinning:
28. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ťa zlakli až si nahodila bojovú pozíciu :grinning: ja sa s nou malujem je celkom dobrá
28. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si pis :grinning: , idem spat :slight_smile:
28. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gamesite ste už hladali?
28. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte,
ja som akurat dorobila tortu pre segru k narodkam, uz mam toho dnes plne zuby, sutazit sa mi moc nechce :frowning2: :slight_smile:
28. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok