• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

21. marca 2017 
ale pozeram ze ten kapor je kezdy den :slight_smile:
3. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes len casopis auto :slight_smile: ani neviem dokedy bude chodit :slight_smile: inak nic
3. dec 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to s linkami a odpovedami... viem, že som možno chodí spústa ludí, čo ani neprispievajú a len ťažia z tejto stránky, ani sa nepriznajú ale ved také nechceme byť, nie?

ja tiež hladám linky na súťaže a ked nájdem- dám aj odpoved, chcete sa porovnávať s tými, čo sem chodia a ked oni nájdu súťaž nepridajú? JA VERU NIE
3. dec 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzzmajka: normálne treba prejsť vo všetkých kategóriách všetky články a hladať takéto logo milka aké je tam vyobrazené. Ja ich mám už 48 ale na dnes sa mi ich teda už viac nechce hľadať.
3. dec 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Výhercom novembrovej súťaže s hrou Sombrero je paní Stanka Adamčíková z Čereňan. Blahoželáme!

ked neprší aspon kvapká :grinning:
3. dec 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vsetkym zlatym ochotnym, ja som aj zabudla kupovat chvilku nastiham citat ani lustit snad po vianociach :grinning: no ak nieco zbadam hned to sem kliknem :slight_smile:
3. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzzmajka ja trochu nechápem čo si napísala,nechceš aby sme sa porovnavali s tymi čo len chodia ťažiť a zaroven nas žiadaš aby sme im všetko prichystali??
3. dec 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Gratulujem k výhram! Vôbec nestíham tu uz sútažit, tolko sútazi davate :grinning: Dnes ani nebudem, boli ma cela ruka, bola som sa dat zaockovat s detmi proti novej chripke :slight_smile: Aj ja mam 1 kod na tie vzorky vôni. Pisala som do hame, ze este stale nie su vyhercovia a ani neodpisali. :confounded:
3. dec 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento týždeň hame mešká
3. dec 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bola som na poste a prisla mi doza z hery, asi prvej :grinning: :grinning: :grinning:
gratulujem k vyhram :slight_smile:
bzzzmajka tiez nechapem co chces povedat :confused: :confused: nikto ta neporovnava, len sme ti vysvetlili ako to funguje :unamused:
3. dec 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuskapd,já už mám dozu doma asi 3 týdny :wink:
3. dec 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak to mi je jasne ze sestry z ciech ju mali omnoho skor, myslela som zo slovenska :dizzy_face: :wink:
3. dec 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je takze by zajtra dozy :grinning:
3. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuskapd :grinning:
3. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky na to babatko neviete odpoved? Mne ten album smejkov zalozit nejde a to som to skusala aj 5 krat....

Miriam, mala si pravdu, prisiel mi dalsie mail na vzorky, este cakam 3 :wink:
3. dec 2009 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj mne dalsie 2 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: budem davat minidarceky :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, mne tiez prisiel mail na D&G.

Chcem sa spytat - je tu este niekto komu neprislo Bueno? :confused: Lebo nechapem, ze niektore ste pisali uz v pondelok, ze prislo a mne stale nic, ani len zlty listok :angry: A to som chcela par tych cokolad vyuzit na Mikulasa :frowning2:
3. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avanka, v tom albume je šesť skladieb
3. dec 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau holky tak jsem konečně něco vyhrála :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Napsala jsem ten náš trapas s vložkami :grinning: :grinning:

http://www.babyweb.cz/Clanky/a3838-Soutez-Jaky-byl-vas-nejvetsi-trapas-s-ditetem-zna-sve-vyherce.aspx

holky dlouho jsem tu nebyla chtěla jsem se zeptat jestli hrajete na twistru tu vánoční aukci????? Mě se nedaří zbýrat ty body :angry: :angry: . Vždycky jdu na to dětcké hřiště zahraju hru nazbírám body nechám si to zapsat a když se pak podívám na můj bodový stav tak je 0 :angry: .
3. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jola super..blahoželám :grinning:
3. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Konecne trochu relax. Idem vas rychlo precitat. Mame toho dost, tak len vacsinou citam a snazim sa maggi.

Vopred gratulka k vyhram.
3. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabudla som, prisla omalovavanka od Jeziska :wink:
3. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok