• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

24. marca 2017 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
9. dec 2009 o 17:28 • marafara
stanka tak si urob vylet do prahy, skocis aj na vianocne trhy a tak :grinning:
9. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, este som v praci, tak neviem ci mi dnes nieco prislo, ale cakam podravku.

marafara o co ti ide? stale davas tu istu linku!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne volali v pondelok z Billa súťaže,že som vyhrala toastovač,takže komu nezavolali doteraz,tak asi nič nevyhral predpokladám :confounded:
9. dec 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som ju dala tiež....našla som to náhodou
9. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na woman dalsie sutaze :slight_smile:
9. dec 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes nič nevyplnila ani sa mi nechce,snad večer, mala mi cez deň nespala,ja som ako umretá...dufam,že večer zaspí bez problémov.nalievam sa kávou,snád tretia zaberie :frowning2: nejaký čudný deň
9. dec 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes tiež nič tak aspon vkladam recepty an maggi
kucharke som napisala že čo darčeky tak uvidíme čo napíšu
9. dec 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stani..ty si to vystihla..dnes aj ja mám nejaký divný deň...asi to bude počasím...dúfam,že zajtra to bude lepšie :wink:
9. dec 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marafara je možno robot :grinning:
tak medovníčky už máme napečené, deti pomáhali a jeden plech už aj zjedli :grinning: :grinning: , asi budem robiť ďalšiu dávku
9. dec 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na tom acidku..aké číslo sa posiela z bločku?
9. dec 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka no miska to chytila asi mojho matusa, dnes od 8 hore a doteraz nezalomil, zachvilu zalomim ja, uz nevladzem, 2 kavy, 2 energi napoje, energy caj a biely caj,nic nezabralo doteraz. Ked zaberie do rana, zacnem citat zas sumrak :grinning: :grinning: :grinning:

babula no my s matuskom sme tiez zjedli za dozu medovnikov :grinning:
9. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni to by aj mňa zaujímalo.lebo mám jeden s Tesca a neviem,ktoré číslo tam mám capnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som poslala vpravo dole z Tesca cislo 0229
9. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula a myslíš,že to je ono,lebo oni tam majú ako vzor nejaké 8-9 ciferné číslo :confused:
9. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som piekal medovníky z 2 kg múky, k tomu ingredience a tak , stálla som pri šporáku včera 4 hodiny a ešte som upiekala aj pizzu,perníky som dala do papierovej krabice , zelepila a šup na balkon
lebo už začali vyjedať a potom musím robiť ešte jednu dávku a to sa mi nechce :confounded:
9. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magdi poslala som číslo to najdlhšie na samom spodku..ale dnes už neposielaj,žrebujú dnes ešte 0 cien :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

betka zahlasovane aj z ineho pocitaca :dizzy_face:

ja som dnes mala zlty listok v schrake,som myslela ze z kucharky posielaju darcek konecne ale na poste som mala z cholesterolu darcek gumene srdiecko / mne je nanic ale mal sa s nim hra/ :grinning: :grinning: a nejake cd o cholesterole :grinning: :grinning: :grinning:
neva potesiiiiiiiiiiiiiii
9. dec 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy, to srdiečko máme aj my a má obrovský úspech :grinning: deti si ho hádžu ako loptu.
9. dec 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, je to ono, Tesco am ine cisla, aj mi odpisali, ale nevyhrala som...
Betka, tak to si riadne vela robila, ja normálne podla receptu z 400g muky, vysli 3 plechy, ale ako vidim, budeme dopekat, nevadi, slo nam to od ruky, Emma vykrajovala a natierala :grinning:
9. dec 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skúšali ste niektorá
http://www.cherie.sk/sutaz.html

nedarí sa mi napísať e-mail adresu pri tej poslednej záložke - hlasovaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Vám to išlo?
9. dec 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhrali sme na mede :stuck_out_tongue_closed_eyes: len keby dávali aj inú výhru
9. dec 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mne dnes nic,len preplatok za elektrinu,inak ziadna posta ale aspon som vyhrala v tej rulete,co som davala minule na www.dashofer.sk reklamny predmet,
vyhercom gratulujem a zelam krasny vecer :slight_smile:
9. dec 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vcera sa niekto pytal na tie hodinky z Jojo,tak tam maju napisane,ze posielaju do 30 dni od ukoncenia sutaze,takze do konca roka hadam pridu :slight_smile:
9. dec 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz jednu davku zjedli a bude robit dalsie tiez robim z 2kil muky a kilo medu :grinning:
9. dec 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, Vy riadne fičíte na káve, ja kávu nepijem a spávam tak 5-6h. v noci :frowning2:

čerstvé medovníky sú naj...asi ich schovám :grinning:
9. dec 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kiolko dni Vam prisli vyhry z medu? mne z min. tyzdna este ništ
9. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak deti asi nemaju svoj den. Ani moj vela nespal, len co som sadla k PC, uz z postielky krical. :wink:

Tak teraz trochu kuk.

Kucharka vam chodila aj bez info mailu? Ci zakazdym sa ozvali, ze posielaju balik? vdaka
9. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rimmel nic moc :frowning2:
9. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok