Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
16. dec 2009

dobre rano !no sok ze som prva 🙂

smisova
16. dec 2009

dobré ránko
dnes som sa zasmiala ako už dávno nie,písala som tu že mm vyhral dvd prehrávač ako povedal on. Tak je z toho nakoniec dvd Eva Pilarová 😀 😀 😀
to je tak ked vždy počúva len na pol ucha. A to som už rozmýšlala komu ho dať pod stromček 😀

ttina23
16. dec 2009

mne dnes hera doza a hodinky jojo este stale neprisli

dasa123
16. dec 2009

Ahojte, fann je dnes A

dasa123
16. dec 2009

Mne vcera vyhra z dobreho medu a 2 vzorky mliek beba asi z nestle. Minuly tyzden 3 cd Jaroslava Vagnera a vzorky DG. Je tu este niekto komu neprislo bueno ? 😕

katuskapd
16. dec 2009

dobre rano, zatial nic ☹

katuskapd
16. dec 2009

Človek musí veriť, že sa dá pochopiť nepochopiteľné, inak by o tom nezačal premýšľať...

heslo na wande

bubadlo27
16. dec 2009

ahojte, pekny a uspesny den 🙂
mne nic, ani ja nemam este jojo hodinky a ani bueno, ale objednavala som ku koncu neskoro tak mozno pride neskor 😉
sa mi podarilo cez net objednat hracky, mali by prist este pred vianocami, no som zvedava, lebo inak ma ...
list pre jeziska od krsniatok sa mi dostal do ruky len vcera, a v obchode uz take urcite nezozeniem, tak som volala aj tete distributorke, ta povedala, ze to urcite pride tak som zvedava 🙂
a ze volali aj na postu, ze posta ma teraz nejake expresne dorucovanie do vianoc, tak by mohli prist aj nejake vyhry 🙂

lienulenka
16. dec 2009

Ahojte.Dasa123 ani mne ešte neprišlo Bueno 😒

mikalove
16. dec 2009

bola som na pošte a trepala som od tial knihy z kliniky,ťažké ako hovado,sa mi nechcelo oškrabavať auto tak som šla peši a skoro ma porazilo.

renetka už som 😵

titkovamiriam
16. dec 2009

z inej temy ale musim:

Když Bůh stvořil Adama a Evu, zbyly mu ještě dvě věci, které jim chtěl dát.

Bůh řekl: "Mám pro vás ještě dva dárky, pro každého z vás jeden.
Ten první je moci čurat vestoje."

Adam ho přerušil: "Já to chci, já to chci! To bude báječné a můj život bude mnohem jednodušší a veselejší!"

Pak se podíval na Evu a Eva přikývla a řekla: "No proč ne, pro mne to není tak důležité."

Tak dostal Adam od Boha tento dárek. Adam výskal radostí, poskakoval a čural tu zde, tu onde, běžel na pláž, čural i tam a obdivoval se obrazcům, které se mu podařilo vytvořit v písku.

Bůh s Evou pozorovali Adamovo nadšení a pak se zeptala Eva Boha: "A ten druhý dárek, který jsi nám chtěl dát?"

"To je mozek, Evo. To je mozek."

mikalove
16. dec 2009

no to je svatá pravda 😀

katuskapd
16. dec 2009

miriam 😀 😀 😀
stanka hold smola, ale zvladli ste to 😀

mikalove
16. dec 2009

katuska,ved to,keby aspon boli v inej krabici, ale nie tak že ani chytiť ani ho..

petka1982
16. dec 2009

o tom expresnom doručovaní cez vianoce len toľko,že včera poobede som podávala balík 2.triedou a dnes už ho tam mali 😉

katuskapd
16. dec 2009

petka ja som posielala predvcerom a asi dnes pride teda 🙂

stanka no inak nezavidim, mne by sa nechcelo v takej zime trepat s takym tazkym balikom, a coze ti ho nedoniesli, neboli ste doma?

mikalove
16. dec 2009

boli, len naša poštarka chodí na bicykli tak asi to nemala ako vziať

bubadlo27
16. dec 2009

petka, super aspon ze to funguje aspon teraz cez vianoce 🙂

stanka, mne by sa teda nechceloooooo 😀 😀 😀 a si bola aj s malou?

petka1982
16. dec 2009

katuska hádam hej,ale pri našej pošte nikdy nevieš.Nedávno som posielala prvou triedou balík a cestovalo to po slovensku 9 dní! 😖

katuskapd
16. dec 2009

petka mala si pytat peniaze naspet 😉

jaj dedinka postarka fakt nezavidim jej 😅

no idem varit, caute poobede

bubadlo27
16. dec 2009

objednavali ste uz niekto z gorily? trva im to dlho?

mikalove
16. dec 2009

ja som buba, už je to vyše roka 😀 malo to byť na minulé vianoce a nebude ani na tieto 😀

petka1982
16. dec 2009

katuska neviem,čo by som dostala naspäť,za to sa mi neoplatí robiť s nimi cirkus...v podmienkach napríklad majú,že ak sa Vám stratí nepoistený balík,zaplatia Vám len cca 50 korún za kilo...tak za omeškanie by mi dali koľko?20 centov? 😀
dúfam bubadlo,že to nebola len svetlá výnimka 😉

titkovamiriam
16. dec 2009

mikalove presne tak,mne potom objednavka dosla s tymi dvd az k velkej noci 😀 a to som ju predtym po mesiaci zrusila a aj tak to poslali 😅