Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

smisova
16. dec 2009

ja som objednávala z gorili pred mesiacom a za 5 dní som to mala doma 😉

bubadlo27
16. dec 2009

ja som na gorile objednala DVD Laciho Strike, krsniatku lebo chodi na breakdance, a chcela ho k meninam ktore ma v nedelu, tiez mi to povedali v pondelok, tak jasne, zena na materskej bude obiehat vsetky pumpy v TT a zhanat DVD, ktore mimochodom uz nikde nemaju , takze ani sa tesit nemusim 😠

dalve
16. dec 2009

ja som z gorili objednala knihy a mali príst do 3 týždnov a prisli mi tusim za tyzden a pol, takze dost rychlo, zevraj ich mali vypredane. inac mne dnes tortovy obrazok synovy k narodeninam 😀

susanap
16. dec 2009

Dalve - mozes mi hodit link kde si objednavala ten tortovy obrazok?
Dik

avanka
16. dec 2009

Ahojte, mne dnes Podravka Natur🙂, myslite, ze ju mozem davat Lukymu, ked je bez glutamatu? ja mu sice este nesolim, ale len trosku pre chut.....

u nas snezi, nadhera, len ja sm chora, dostala som ATB ☹ ☹Luky uz teploty nema....tak snad ho moze na chvilku zobrat Rastik von, je to jeho prvy sneh, minuly rok ho prespal v kociku 😀 😀

dasa123
16. dec 2009

Ahojte, tak aj ja som skusila tu podravku. Poslala som prvu sms a doslo mi , ze som 4. v poradi. Tak som hned poslala este raz a doslo ze blahozelame 🙂 za kolko Vam to potom doslo ?

lusana
16. dec 2009

avanka ja ju 1 ročnému synovi dávam, ale solím iba trocha. Veď obsahuje iba jedlú sol, zeleninu a korenie a od roka už sa môže trocha soliť

dasa123
16. dec 2009

Ja mam s Gorilou tiez dobre skusenosti, vacsinou do tyzdna mi dojde potvrdenie, ze si to mozem vyzdvihnut. U nas v Blave je aj osobny odber 😉

dalve
16. dec 2009

susanap - http://www.matetodoma.sk/
http://www.tortoveobrazky.sk/ alebo na www.mimibazar.sk su tiez pekne tortove obrazky, ja som si teraz z matetodoma objednala, ale vlastny obrazok a trvalo to skoro mesiac, ze mi dosiel. A predtym som objednala z tortoveobrazky, odtial mi dost rychlo prisiel obrazok

avanka
16. dec 2009

Lus, tak skusim, dakujem....
Dasi, tak do 2 tyzdnov prisla 😉

dasa123
16. dec 2009

Avanka, diky.

topa
16. dec 2009

Ahojte, to čo je s Podravkou? Je to niejaká súťaž alebo čo?

katuskapd
16. dec 2009

dasa gratulujem mne to prislo asi za tyzden aj nieco

u nas tiez snezi a matusko spinka, prvy sneh prespi 😒

topa
16. dec 2009

Jéj ďakujem. Už som poslala a som 1. v poradí ☹

saisa1
16. dec 2009

u nas snezi tiez, tak ideme s Vilkom vonku, trosku sa pokocikovat, nech nesedi cely den doma 🙂 ja dnes nic, len casopis novy cas pre zeny, ale odkedy vas citam, nestiham citat casak 🙂 inak mi este stale nedosiel macik hame z posledneho kola sutaze :( mikalove, myslim, ze aj ty si bola medzi vyhercami, tebe uz prisiel?

mikalove
16. dec 2009

saisa ani mne

renettka
16. dec 2009

mne dnes zase nič...tak Stani niekde ma už nájdi 😉 🙂

topa
16. dec 2009

jéj už som 5. v poradí, mám Podravku 😀

katuskapd
16. dec 2009

http://zabava.sme.sk/c/5148636/sikmooke-poker-f...

tak na pobavenie, pozrite aj konec 😀 😀 😀

topa
16. dec 2009

Aká je prosím odpoveď na 14:03 neviem to nikde nájsť