Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

nikinka82
16. dec 2009

Ani ja dnes nič a vlastne ešte tento týždeň vôbec...na mede o číslo vedľa, Rimmel medzi dvoma balíčkami.... 😀 ja si ešte na výhru počkám..... Bueno som našťastie dostala ešte pred Mikulášom, tak neviem, prečo to niektoré ešte nemáte 😒 ale JOJO ešte tiež nič - dostal to už vôbec niekto?

adinka3
16. dec 2009

ahojte, vyhrala som na jemných melódiach balíček avon. juchuuuuuu... ešte niektorá?
a zo šarmu dvd twilght.... 😀
konečne!!!

a gratulujem k výhram...

renettka
16. dec 2009

adinka a kde sa tam dalo súťažiť?

babula90
16. dec 2009

adinka, gratulka!
na ACIDKU dnes už 0 výhier 😢

girka
16. dec 2009

ja som nadostala este ani bueno ani hodinky,no Jojo ma cas do konca roka,no bueno ma uz hneva, 😠

adinka3
16. dec 2009

ani neviem, niekto tu dával dávnejšie link na jemné melódie ale ani presne neviem.. 😖

http://www.jemnemelodie.sk/sutaze

aksulvap
16. dec 2009

Aj ja zatiaľ márne čakám na jojo hodinky aj na bueno 😠

sabicka
16. dec 2009

Ahojte. Neviete mi niekto pomoct s tajnickou c.6 z Noveho casu pre zeny? Vdaka 😉

1. kým sa nestanem
2. Akosi bolo, akosi bude.
3. Nesmieť hovoriť čo si myslím je údelom rokov.
4. kto nie je statočný.
5. Ak ste si vstavali vzdušné zámky nie je vaša snaha stratená, keď si pod ne postavíte základy.

adulikka
16. dec 2009

Ahojte aj sestra si bola v priore v Trenčíne pre vzorky D&G a že mala zlý kód odpísaný a a ja už mail vymazala ,a nenašla som to ani v zmazanej pošte ,tak mi poradte čo mám robiť ?

ajinka19
16. dec 2009

mikalove,ja proti palimu nemam vobec nic,len mi je jednoducho nesympaticky. 😅
mne dnes len karta z dm-ka a dve krabicky DaG vzoriek

adulikka
16. dec 2009

http://saguari.blog.pravda.sk/detail.html?a=f23...

neviem ,neskúšala som či niečo príde

babula90
16. dec 2009

6. Jednému s a obracia na zlato, druhému na blato.
Sabicka- mama dnes lúštila, ja by som to ani za rok 😀 😀 mama siˇtrénuje mozog, aby nedostala Parkinsona 😀

ingulienocka
16. dec 2009

ahojte neviete aka je otazka v jemnych melodiach na sutaz 7 :10??? dakujem pekne 😎

mikalove
16. dec 2009

idem vas prečítať,
až večer o šiestej ku nam došiel kurier a priniesol nam čo sme si objednali za tych 100eur.

a.oni
16. dec 2009

ahojte, www.penam.sk - výhercovia a nová súťaž, www.milsy.sk - výhercovia - ivako 🙂

mikalove
16. dec 2009

Blesková súťaž o vstupenky na Thriller!!!
Súťaž : od 11. decembra 2009 do 16. decembra 2009
Viola Prihodova
Milos Payer
Andrea Prokopova

adulikka
16. dec 2009

asi mi neporadíte na to 21:13 hod ...

ivako
16. dec 2009

super konečne niečo-nož na milsy 🙂 a dnes mi dosiel set na pizzu a termoska z kucharky 🙂

bubadlo27
16. dec 2009

adulikka
napis na e_shop@fann.sk odtial prisli maily, napis im tvoje meno, urcite maju na serveri zalohovane data 😉

ivako
16. dec 2009

Cena pro výherce:

Kompletní vydání Letopisů Narnie od nakladatelství Fragment v hodnotě 499 Kč získává avanka1. Gratulujeme!

toto je z www.marinka.cz