• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

21. marca 2017 
ja zas viem, kde sú poschovávané, len ja to balenie si nechávam až na poslednú chvílu, čiže na zajtra :grinning: ešteže väčšinu budem dávať v darčekovej taške :grinning:
22. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja rada dávam v taškách, sú krásne, ale deti radi trhajú :grinning:
22. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe baby ja balenie nechavam na muza, mna to nebavi hehehehe

mozno by aj bavilo ale pri malej sa to proste nedaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ,furt mi vsetko berie, bud lepidlo, stuzky a taak noznice musim furt skyvat lebo ona musi vzdy robit to co ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na maggi vkladam recepty copy paste...rucne som ich pisala pred siestimi rokmi ked som mamine prepisovala recepty z casakov a zdrapov papierov apolorozpadnutych zositov
22. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez davam do tasiek. ale paci sa mi aj klasika papier :wink:
22. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krinolina, fajn, ze to vezmu, ale zato kucharke sa to asi nepozdavalo, ekd vam neschvalovala...
wighy, kedysi aj u nas muz balil, ale kde su tie casy, ma toho vyse hlavy a navyse teraz lezi s chripkou izolovany v dolnej izbe a staram sa vlastne o 3 deti, na svetko som sama a to myslim doslova a do pismena, necitom si nohy, konecne sedima na Stedry den asi skolabujem :frowning2:
22. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy, samozrejme, balim, az ked mala spi :wink: tiež by mi brala. :grinning:
22. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pri malom ledva co to stihnem a ked spi, tak lietam :grinning:
22. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula uff ta kto mas teraz perne :pensive: ale rozziarene ocka deticiek a zdravy manzelik ti to na stedry den vynahradia :wink:

ja uz vecer nemam sillu ani chut hehehe ,tak aspon nieco urobi aj muz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula90 ale to su nase recepty na 98% od maminy starkej kolegyn a tak len to mam vo worde recepty, natierky, zavaraniny a mamina to ma vytlacene a zalozene v zakladaci:D
aha :wink:
ale aby si nemysleli, ze to mas t google, lebo pri kopirovani je iny typ pisma, nie?
Ja nedam dopustiť na klasika zošit a kuchárske knihy s peknými fotkami, zboznujem Jamieho Olivera a tal. kuchynu,. :slight_smile:
22. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabicka, ja som sa uz naucila robit popri malej, od 18 mesiacov robime spolu- varim a ona sedi na drese, utiera, prach, davame prat, zehlim, vsetko spolu, inak by som to veru nestihla a vobec si neoddychla, ked zaspi, citam :slight_smile: dlho sa nevedela sama zahrat, ale uz sme za vodou, pohodaaa, aj ked ma asi 100x vola, tak lietam..
wighy, ani ja vecer nemam chut a silu, ani piect by som v noc nedokazala... dufam, ze sa to uz obrati a hlavne sa vylieci a nenakazi nas..
22. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, vela veci uz robime spolu, len ja by som aj viac pri nom chcela :grinning: ale je to stale lepsie a lepsie
22. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby súťažili ste niektorá na zdravie.sk o tie parfemy? 15 skončila súťaž a nič, oni vyhodnocuju súťaže hned :confused:
22. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
panvica je o priemere 24 cm a je dosť vysoká, teflonova s pokrievkov sklenenou a k tomu: hamonia chuti, kura v sáčku, zapečene cestoviny, bujon stredna velkosť a polievka na 2 litre
to boal nádielka som čučala na to ako kon
22. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nie je az tak mala panvica ako pisali. a este aj pokrievka. sa tesim
22. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabicka, bude lepsie, ver mi :wink: už bude parťák :slight_smile:
22. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. dec 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a.oni, vdaka za miau, si poklad :slight_smile: ze si si to nenechala pre seba. :wink:
22. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula ak naražaš na mna ja som betke odpovedala IP :wink:
22. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvrdzujem napisala mi :dizzy_face:
22. dec 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len som ešte nenašla odpoved tak som to nepisala, dnes som piekla - makovo-jablkovy a orechovy závin tak som nestihala len tak nazeram
asi zajtra stihnem aj vyplniť, teda možno zajtra zase pečiem
22. dec 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už nič zajtra nerobím, max. si uvarím zemiaky na šalát.
22. dec 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy tu este strasite? :grinning: :grinning:
ja som prave dobalila cast darcekov, klasika do papiera :wink: hlavne som zvedava, co bude robit maly.....

aj ja robim vsetko s malym, tiez mi sedi na linke, ked varim...perieme, vesiame, umyvame dlazky, pecieme :grinning: :grinning:

ja som dnes este narychlo urobila 1 rez, lebo mi ostal krem, bolo mi ho luto vyhodit a mm ma strasne chvalil, on miluje plnkove....
a pritom to bola strasna rychlovka, len mi s malym uslahali piskotu z 5 vajec, potrela som ju dzemom, dala piskoty v kave s rumom, vrstvu kremu a cokolady, za 25 minut bolo hotovo aj s pecenim
22. dec 2009 o 23:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja sedáva na linke a pchá všade ruky :grinning:
22. dec 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok