Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
31. dec 2009

bzzmajka a to akoze ako pravopisne chyby a skopirovane toto sa mne este vobec nestalo zatial mam 1020 bodov a vsetko mi uznali a teraz cakam na schvalenie asi 60 receptov

krinolina
31. dec 2009

co znamena ked moje recpety zmenili farbu z oranzovej na CERVENU????

bzzmajka
31. dec 2009

pravopisné chyby tie opravím sa čakám znovu na schválenie ale pri týchto 25 receptov je na každom PLAGIATORSTVO....neviem prečo, aj po opravení napísali to isté...preto sme píšem, silvestrujeme u našich

bzzmajka
31. dec 2009

že Ti ich tiež neschválili!!!!!!

ked dáš upraviť recept je tam červený nadpis, že prečo...

Už som Zuzke písala mail a sťažovala som sa!!!!!!!

krinolina
31. dec 2009

maji a to ti kde napisali ja tam len tu cervenu farbu mam povedla zvislo a som ja nekopirovala a gramatika sediv ed ja to mam normalne vo worde napisane recepty moje co som mamine prepisovala to akoze mam vsetko rucne pisat?

krinolina
31. dec 2009

aha uz som nasla ked som dala upravit plagiatorstvo skopirovany text,akoze dost ze mi neposl;u balicek za 1000 bodov a este mi za 60 receptov napisu plagiatorstvo nejaky kontakt na tu zuzku je aky?

bzzmajka
31. dec 2009

Kaja, ved aj ja ich nekopírujem, preto ma to serie!!!! daj vedieť prečo Ti neschválili, vyšie som písala ako to zistíš.

krinolina
31. dec 2009

bzzmajka a nenapises mi do IP co presne si jej pisala aby som sa vedela jaaaj nervy mam teraz nic nezosmolim normalne

krinolina
31. dec 2009

maji, inak ja som dana tesi ma , ale zvacsa si ludia myslia ze som karolina🙂)

bzzmajka
31. dec 2009

Tak aj tebe napísali, že kopírované? plagiátorstvo?

babula90
31. dec 2009

krinolina, vysvetli im to, že sú to Vaše rodinné recepty, že ich máš vo worde, oni si myslia, že sú odniekadiaľ skopírované, lebo písmo je iné-podľa mňa...
Inak veselého Silvestra 😀 , ja tento sviatok z duše nenávidím 😠

babula90
31. dec 2009

varticek, vdaka 😉

bzzmajka
31. dec 2009

babulka90, doteraz všetky recepty som mala z wordu a nikdy nebol problém...takže tažko povedať čo tam je

ukmima
31. dec 2009

Cela vystrasena som pozrela na maggi...a nastastie, nestastie mi neschvalili ziaden recept...ale aj ja som raz mala cerveny pasik a Zuzka mi odpisala, ze recept uz bol zverejneny....tak som ho vymazala...

ukmima
31. dec 2009

Mozno nas ma viac rovnake kucharske knihy....a rychlejsia berie body 😀

babula90
31. dec 2009

ukmina 😀 ja neprispievam, som síce na MD- ale nemám na to čas, ako je to možné? 😕
možno už nechcú posielať také kvantum vecí 😒 , my z sáčku veci ani nejeme, takže ma to neláka.......
ukmina- nerozumiem. nastastie neschválili- nechcela si napísať našťastie schválili? 😕

ukmima
31. dec 2009

nie...chcela som napisat...neschvalili....lebo mozno ma Zuzka zlu naladu....a dala aj mne cervenu...hahha

babula90
31. dec 2009

bzzmajka, tak to nozaj nechápem, možno sa to vyrieši, držím palce.

titkovamiriam
31. dec 2009

ja mam cervenou recepty za tri dni pisania na troch adresach ze kopirovanie!!!uvidim ci sa to zmeni tiez som nasrana lebo recepty vypisujem 😠 😠 😠

babula90
31. dec 2009

baby, to je divné, skoro všetky to máte, čo majú zlý den??? To asi nie je náhoda... by ma j... tolko casu straveneho a nic! 😒

krinolina
31. dec 2009

asi sa im nechce po novom roku robit s tou haldou receptou tak daju ze skopirovane ale to je svinstvo pekne od nich doteraz ani jeden recept a zrazu vsetky nove co dam???ved to je chore ja chcem zapekacie misy a oni takto tse a najviac ma stve ze to boli posledne co som ta pisala viac som ani nechcela vkladat je toho dost a uz ani nemam nejake schopne doma

babula90
31. dec 2009

to akože dnes bol posledny den na schvalovanie? mozno ste si to mali nechat na januar podla mna, sa to teraz ukazalo... no mna by to nebavilo, radsej si vyrobky kupim 😉

lieenka13
31. dec 2009

ahojte, tak som kukla aj ja na maggi a mne schvalili 4 najstarsie recepty a este tam mam asi 10 neschvalenych. Cervene nemam nastastie nic. Ja som ich tiez vypisovala a nekopirovala.
Vcera som sa chvilu hrabala v maggi receptari a skusala som vyhladat nejaky nazov receptu a naslo mi aj 10 receptov pod jednym nazvom. Urcite tam maju uz kopu receptov a budu sa vo velkej miere opakovat - najma tie kopirovane z netu. Tak mozno sa pokusaju najst nejaky sposob aby tomu zabranili. Este ma napadlo, ked tam kopirujete z wordu, tak tam v priebehu kratkej chvili navkladate vela receptov (podla mna sa im to zobrazuje) a ci to im nie je podozrive.

titkovamiriam
31. dec 2009

ja to neham tak a uvidim sa im asi nechcelo tie recepty citat lebo komplet vsety nove to je divne/no silvestra mi to nepokazi a mozno zasa zmenia pravidla ☹

bzzmajka
31. dec 2009

Baby, asi som na Maggi našla neskoro, lebo to je moj prvý účet. Smola...moja

dada1212
31. dec 2009

Takže ako vídím, nie som sama, ktorej recepty označili ako skopírované :/
Ale čo už narobíme, asi nechcú už toľko posielať a podľa mňa sú tam už skoro všetky možné recepty, takže je celkom možné, že to už pomaly skončí, lebo podľa mňa ani oni nemajú v tom už prehľad.

dada1212
31. dec 2009

A inak Vám prajem všetkým pekný Silvester a veľa šťastia v Novom Roku 2010 a nech sa nám všetkým darí aj v súťažiach, takisto držím palce Vám, čo si hľadáte prácu, tiež patrím medzi ne a dúfam, že sa nám v roku 2010 podarí najísť dobrú prácu. 🙂

ukmima
31. dec 2009

Vsetkym prajem krasny Silvester, uspesny Novy rok 2010, my sme u svokre....takze ziadna zabava....pozrieme telku...zjeme jednohubky..
A ja maggi nekopirujem, podstivo pisem...aj z knih aj moje odskusane...Zatial mam len oranzove...tak cakam, uz len v januari...uvidime, ci schvalia...nech Vam to nepokazi den....aj ked to nahneva... 😠

titkovamiriam
31. dec 2009

Na Silvestra o pol noci zvoní zvonec a starému roku je koniec.
Nový rok sa začína, keď zvonenie utícha.
Za oknom už svitá deň a Nový rok už nie je tieň.
Pomaly sa rozvíja, láska, radosť, šťastie, zdravie sa k nemu pripája.

ukmima
31. dec 2009

🙂