Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

babula90
8. jan 2010

babenky, ste zlaté, vdaka, ja is tielinky vobec nepisem a potom to tak vyzerá, musím na sebe v novom roku popracovať 😀
tak žeby mal manžel 6 mesiacov, hehe. 😀 😉

smisova
8. jan 2010
krinolina
8. jan 2010

14:53 III. Pravidlá súťaže
1. Do súťaže bude zaradený každý návštevník webovej stránky charlieclubbers.net,
ktorý počas trvania súťaže elektronicky odošle odpovede na stanovené otázky a zúčastní sa podujatia
Amnesia Contact Ibiza 15-01-2010, predloží platnú vstupenku a identifikačný náramok

takze asi nic

jojka120
8. jan 2010

Ahoj, na adr: Šarm, Panónska cesta 9, 85294 Bratislava poslite:
Tajnička č.2: Nechápem ako mohla Rowlingová vtedy napísať Harryho Pottera.

mozte vyhrat toal. vodu Jaguar Classic 100ml

lienulenka
8. jan 2010

babula tá špirála ak myslíš Max Factor stojí cca 15€ 😉

renettka
8. jan 2010

Magdi..ešte ti neprišla tá poukážka Triumh?

saisa1
8. jan 2010

No, mne dnes jedna vonava pohladnica 🙂 aj to potesi a vcera som mala zlty listok, tak maggizuzka doposlala za 50 a 100 bodov aj s plechovkou, super 🙂 tesim sa velmi velmi, na maggizuzku sa da spolahnut 🙂

saisa1
8. jan 2010

a inak nic, asi este vsetci dovolenkuju, alebo co 🙂 ale ste tu nahadzali sutazi, moj muzik sa so mnou uz niekedy ani nerozprava, ked vidi, ze len tukam a tukam 🙂

claudee
8. jan 2010

tak nakoniec som tú tlačiareň preinštalovala a našťastie mi začala tlačiť 🙂 len tak hádzala von papiere, ako divá 😀 je v nej full nová farba, tak dúfam, že už nebude štrajkovať..

betka14
8. jan 2010

ahoj mne dnes nič, len som bola korčulovať so synovcom a spadla som- au 😖
no idem vas počítať

babula90
8. jan 2010

lienulenka, vdaka 😉

cinkxa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivako
8. jan 2010

Súťažná otázka

Pošlite fotografiu seba s ktorýmkoľvek naším výrobkom. 3 vyžrebovaní získajú balíček kĺbových výrobkov.

Odpovede prosím zasielajte na e-mailovú adresu: obchod@kompava.sk

buchta11
8. jan 2010

Ahojte... este som vas o hlasky neprosila nikdy ale teraz som sa odhodlala.. ak mate chuť a prežujete registraciu :D tak www.got2befun.sk .. uz to tu aj bolo.. foto s FIAlOVYM pozadím .. ďakujem pekne za každucky hlasok.. keby sa fotka nedala najst tak meno Zuzana Jančovičová, cervene vlasky fialkove pozadie ;)

lienulenka
8. jan 2010

babula nemáš začo 😉

cinkxa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cinkxa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada1212
8. jan 2010

cinkxa Ak chceš ponúkať prácu na doma, tak chod do temý práca na doma, tak si to prečíta, kto bude chcieť. 😉
Písať to do tejto témy je zbytočné a je aj veľká pravdepodobnosť, že ti príspevok vymažú, lebo je mimo tému.

dada1212
8. jan 2010

Inak s Maggi je to zaujímavé, mne označil 30 receptov ako plagiátorstvo, tak som zmenila v nich len údaj, koľko trvá príprava o pár minút hore-dole a zrazu sú recepty ok.

Inak okolo 20-teho mi neuznali jeden recept, lebo som tam nenapísala počet vajec, tak som ho okamžite opravila, ale do 3 januára ho vôbec neschválili. Takže podľa mňa tie naše recepty označili automaticky za kopírované, lebo nemali čas ich schvalovať na konci mesiaca, hlavne ak ich bolo viac.

dada1212
8. jan 2010

http://www.rain.cz/aktualita/vyhry-v-novorocni-...
Len neviem, či to tu ešte nebolo, lebo sem veľmi nechodím, tento týždeň som bola skoro vkuse na pohovoroch.

nankaa2
8. jan 2010

Maggi ma uz stve uz tyzden mam neschvalene recepty...viem ze maju dost prace ale tak no.... 😠