• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. júla 2017 
babenky, ste zlaté, vdaka, ja is tielinky vobec nepisem a potom to tak vyzerá, musím na sebe v novom roku popracovať :grinning:
tak žeby mal manžel 6 mesiacov, hehe. :grinning: :wink:
8. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14:53 III. Pravidlá súťaže
1. Do súťaže bude zaradený každý návštevník webovej stránky charlieclubbers.net,
ktorý počas trvania súťaže elektronicky odošle odpovede na stanovené otázky a zúčastní sa podujatia
Amnesia Contact Ibiza 15-01-2010, predloží platnú vstupenku a identifikačný náramok

takze asi nic
8. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, na adr: Šarm, Panónska cesta 9, 85294 Bratislava poslite:
Tajnička č.2: Nechápem ako mohla Rowlingová vtedy napísať Harryho Pottera.

mozte vyhrat toal. vodu Jaguar Classic 100ml
8. jan 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula tá špirála ak myslíš Max Factor stojí cca 15€ :wink:
8. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magdi..ešte ti neprišla tá poukážka Triumh?
8. jan 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, mne dnes jedna vonava pohladnica :slight_smile: aj to potesi a vcera som mala zlty listok, tak maggizuzka doposlala za 50 a 100 bodov aj s plechovkou, super :slight_smile: tesim sa velmi velmi, na maggizuzku sa da spolahnut :slight_smile:
8. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak nic, asi este vsetci dovolenkuju, alebo co :slight_smile: ale ste tu nahadzali sutazi, moj muzik sa so mnou uz niekedy ani nerozprava, ked vidi, ze len tukam a tukam :slight_smile:
8. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nakoniec som tú tlačiareň preinštalovala a našťastie mi začala tlačiť :slight_smile: len tak hádzala von papiere, ako divá :grinning: je v nej full nová farba, tak dúfam, že už nebude štrajkovať..
8. jan 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mne dnes nič, len som bola korčulovať so synovcom a spadla som- au :confounded:
no idem vas počítať
8. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienulenka, vdaka :wink:
8. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
8. jan 2010 o 18:29 • cinkxa
Súťažná otázka

Pošlite fotografiu seba s ktorýmkoľvek naším výrobkom. 3 vyžrebovaní získajú balíček kĺbových výrobkov.

Odpovede prosím zasielajte na e-mailovú adresu: obchod@kompava.sk
8. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... este som vas o hlasky neprosila nikdy ale teraz som sa odhodlala.. ak mate chuť a prežujete registraciu :D tak www.got2befun.sk .. uz to tu aj bolo.. foto s FIAlOVYM pozadím .. ďakujem pekne za každucky hlasok.. keby sa fotka nedala najst tak meno Zuzana Jančovičová, cervene vlasky fialkove pozadie ;)
8. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula nemáš začo :wink:
8. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
8. jan 2010 o 19:21 • cinkxa
8. jan 2010 o 20:03 • cinkxa
cinkxa Ak chceš ponúkať prácu na doma, tak chod do temý práca na doma, tak si to prečíta, kto bude chcieť. :wink:
Písať to do tejto témy je zbytočné a je aj veľká pravdepodobnosť, že ti príspevok vymažú, lebo je mimo tému.
8. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak s Maggi je to zaujímavé, mne označil 30 receptov ako plagiátorstvo, tak som zmenila v nich len údaj, koľko trvá príprava o pár minút hore-dole a zrazu sú recepty ok.

Inak okolo 20-teho mi neuznali jeden recept, lebo som tam nenapísala počet vajec, tak som ho okamžite opravila, ale do 3 januára ho vôbec neschválili. Takže podľa mňa tie naše recepty označili automaticky za kopírované, lebo nemali čas ich schvalovať na konci mesiaca, hlavne ak ich bolo viac.
8. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.rain.cz/aktualita/vyhry-v-novorocni-rain-soutezi/
Len neviem, či to tu ešte nebolo, lebo sem veľmi nechodím, tento týždeň som bola skoro vkuse na pohovoroch.
8. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maggi ma uz stve uz tyzden mam neschvalene recepty...viem ze maju dost prace ale tak no.... :angry:
8. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok