Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

sabicka
11. jan 2010

ahojte

gratulka k vyhram

na rimmeli vedla 😒 ako vzdy

v schranke tiez nic 😠

wighy
11. jan 2010

ahojte

baby na tom delikatesy som sklamana, lebo tam pisu ze z jedne IP adres prislo viac odpovedi a ze satvarili ako iny ludia,no ved jasne ked mam doma jeden pocitac ale to znamena je ma pravo sutazit len jeden clen z rodiny??a co keby som posielala odpoved z internet kaviarne ,tak isto by to bolo z jedneho IP.no som smutna ze to takto beru 😝 😝 😝

schranka prazdna 😒

mikalove
11. jan 2010

ahojte, blahoželám k vyhram, mne dnes sieberz

babula90
11. jan 2010

ahojte, prišla mi dnes konečne tá eko taška Tento, je celkom fajn, veľká. Ešte 3 výhry čakám...

wighy
11. jan 2010

http://www.soutez.cz/contest.aspx?id=3077 ale nevie modpovede

ja cakam tiez 3 vyhry ale zatial nic

mikalove
11. jan 2010

na woman už je pár vyhercov

krinolina
11. jan 2010

baby mna to mrzi, moja segra vyhrala tu zasteru ja som o zasteru zaujem nemala ale segra povedala ze ked som taka vyberava nevyhram nic a tak som sutazila na nu... mrzi ma ak som niekomu vyfukla vyhru

mikalove
11. jan 2010

krinolina neblázni 😀

a.oni
11. jan 2010

ahojte, vyhrala som na mamku parfém - www.marionnaud.sk

wighy
11. jan 2010

krinolina neblazniiiiiiiii ja som to nie tak myslela ale tak ze aj ja som sutazila v viacerymi emailami a podla toho ma vyradili kedze to islo z jedneho IP hehehehe 😀 😀 mne je zastera tak sumafuk 😀 😀

krinolina
11. jan 2010

vau a.oni gratulka

krinolina
11. jan 2010

stani dakujem vcera som tu snorila a ked ste dali aj odpoved bez vas by som nemala paru co to je

bubadlo27
11. jan 2010

ty si asi jedna z tych co sa prizna, to sa velmi ceni 🙂 len moja davaj bacha aby si na to nedoplatila, lebo klavesnica a obrazovka znesie vsetko 😉 🙂 a aj po internete sa pohybuju vselijake individua 😒
inak samozrejme gratulka, mne by ta zastera aj tak bola mala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

babula90
11. jan 2010

presne tak, buba má pravdu. bohviekto nás číta...
inak, baby, tak súťažte len to, o čo máte záujem, nie? ved je to strata času a nemá zmysel súťažiť o niečo, čo nechcete, ved sa nejdeme pretekať, kto viac, či áno? 😉

renettka
11. jan 2010

babula..ja si súťaže vyberám..niektoré veci by mi boli fakt na nič..a niekomu sa možno zídu 😉

wighy
11. jan 2010

inak fann je a)

ja tize sutazim len to co ma zaujima,keby som vyplnala vsetko co tu je tak to by ma asi slahlo 😀 😀

bubi ako si to myslela??dnes mi akosi nepali 😝 😝

katuskapd
11. jan 2010

krinolina vsak je to v pohode, len sa neosprevedlnuj.
babula no ja sutazim, co chcem, ale aj ked je zaujimava vyhra, tak aj to. vacsinou ceske nie.
ale samozrejme ze tu sutazime kto viac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

babula90
11. jan 2010

renka, aj si vyberám 🙂 a potom som o to šťastnejšia, že som vytúženú vec vyhrala.

delikatesy
11. jan 2010

wighy: ahoj, chcem uviest na pravu mieru informacie o spamovani sutazi na delikatesy.sk. Mali sme na mysli pripady, kedy clovek sedi v kancelarii a z tucta vyrobenych azet adries posle copy&paste sposobom odpovede za polovicu svojej rodiny. Nemame nic proti tomu, ak rodina (kazdy sam za seba) posle hoci aj z jedneho pocitaca svoje odpovede.
Pekny den.

prisca
11. jan 2010

výsledky súťaže na www.cupofcity.com o víkendový pobyt v Prahe a ďalšie ceny nájdete v tomto článku:
http://www.cupofcity.com/magazine_article.php?R...

vyhrali ste 🙂 ?

sisska
11. jan 2010
wighy
11. jan 2010

delikatesy, dakujem za objasnenie, uz som bola smutna ze som nieco pokazila, uz rozumiem ako to bolo myslene 😉 😅

zuzka2010
11. jan 2010

neviete o niekom kto by chcel vstupenky na hudobno-tanečnú party Amnesia Contact Ibiza v Bratislave 15.01.2010 20.00 Dopler Klub?

saisa1
11. jan 2010

no, ja inak tiez nesutazim totalne vsetko, nieco na co sa nebudem vediet dostat, napriklad vstupenky niekam do blavy, tak to nesutazim, ale niekedy si posutazim aj sutaze, kde su uletene ceny uz len pre tu zabavu 🙂
mno, idem aj ja pohladat nejake tie sutaze a prihodit, ak sa mi podari este nieco vysnorit 🙂