• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

11. apríla 2017 
aj mna bolí hlava, pomooooc a moje dieťa je ako 100 chlapcov a čertov dokopy :angry: , to je normálne na založenie novej témy :pensive:
14. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu neviem nájsť dokedy trvá súťaž...

http://www.server.sk/vianocna-sutaz.asp
14. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.objavmlieko.sk/dospeli/fotosutaz/

prosím o kravičky, ten so smotankou...
14. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nahnevana...robila som sestre fotoknihu z fotolabu...vysla mi cena 51, 94, lenze mam zlavu na kupon 15 eur a po zadani kodu mi vysla suma 46, 95....a este je aj akcia, ze 8 stran zadarmo....51-15= podla nich 46
tak ako je to vobec, nemate s tym skusenost???
ak tam budem chiet zavolat...kym ma prepoja prevolam na pevnu linku pausal...poradte...dakujem
14. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tocila som rimmel avytocila som 10 bodov pche
14. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzzmajka mas to tam
14. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky 4 lebo mi nechcelo načítať a zrazu boli 4, myslela som že zlý formát ale...ved oni vymažú keby niečo, všetky sú z jednej registrácie...takže
14. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzzmajka, betka zahlasovane..
14. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzz majka ok mas to tam zatial na vsetkych :wink:
14. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka, mi voláme " vypustiť krakena" ísť na velkú potrebu na záchod... ha ha
14. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
pekny vecer

kazdy ma 5 kraviciek :slight_smile:
14. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzzmajka, ja ked mam nerv tak ked idem behať tak vypustim zo seba všetko zle a pride iný človek, preto hovorim vypustiť krakena ale aj na zachode z teba vyjde všetko zle nie?

miriam aj mne došli tie misky a spusta výrobkov, bol to dobrý balíček teda
14. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak postarka chodila neskoro, o 3 som si nasla listok z Maggi....tiez som si vzala tie misky, su perfektne, tiez si ich vezmem este raz :wink:
a tiez kopec vyrobkov - stavnate kura, 4x2 male polievky do hrnceka, 2x6 kociek bujonu, 1 velka 2 litrova polievka :wink: :wink:
uz sa tesim na dalsi balik
14. jan 2010 o 20:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som točila rimmel.. 20bodov :grinning:
14. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to vám chodia maggi za november ešte?
14. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzzmajka, ano :slight_smile:
14. jan 2010 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja este jeden za november. rano uz aj letim na postu :wink:
14. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabi a co si si vzala?
14. jan 2010 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzzmajka aj mne teda myslim lebo mi uznala recepty 1.12. tak ale ja som to brala za november este :sweat_smile: ...ja pockam ci to zajtra pride a ked nie tak tam pojdem s tym podacim cislom v pondelok ze co to ma znamenat
14. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, neviete mi pomôcť, že odkiaľ by som mohla stiahnuť word? ten program na písanie?
14. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzzmajka hej za november :slight_smile:
14. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ahojte,
tak som si zas a znova ako 100 krat za den teraz vecer kontorlovala schranku a co tam nenajdem :grinning:

Dobrý večer,
gratuluji, vyhráváte v této soutěži http://www.babinet.cz/clanek-6891-vyhrajte-dvd-cviceni-pro-tehotne-nebo-cviceni-po-porodu.html
Prosím o zaslání korespondenčních údajů, děkuji
--
Renáta Řeháková
šéfredaktorka
www.babinet.cz, www.foodlife.cz

super ason nieco, mam aj adeptku komu podarujem, lebo dalsie bejby neplanujem a po porode som uz straasne dlho :grinning: :grinning:

okrem toho zas a nic, musim na maggi konecne nejake recepty napisat :wink:

a claudee, word asi legalne tazko stiahnes, jedine .... pohrabat sa na webe, nakolko je to licencovany program
a inak je sucastou balika Oficce, tak samotny sa neda aj tak stiahnut, ale mas s nim aj excell, PP a mnoho dalsich :wink:
Inak som mozes stiahnut program Open Office, je to freeware, podobny ako word :slight_smile:
14. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba blahoželám :wink: aby sa ti ešte nezišlo :grinning:
dnes mi prišla autodraha,nechce niekto? :sweat_smile:
14. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudee Ja mám niečo podobné ako word-volá sa to mark word, to čo napíšeš, môžeš uložiť aj vo formáte doc, čo je formát pre klasický word,ja mám v tom životopis, aby ho mohli firmy otvoriť, lebo pri open office ho často nemohli, lebo nemali ten program.
Link je napríklad http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/kancelarske_aplikace/textove_editory/mark-word/
14. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudee open office uklada aj v .doc formate, len to treba pri ukladani vybrat z moznosti, ja som ho pouzivala furt a stale a aj teraz ked mam macbook tak ho pouzivam tiez, lebo nastastie existuje aj pre macbook... takze ja by som odporucila open office, tu je linka, napriklad, ale v googli najdes kvantum liniek http://sk.openoffice.org/download.html
14. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuska ta prva moznost odpredali tu dedinu spolu s kyjovom (som vygooglila) Dne 22. ledna roku 1548 však obec odprodávají i s Kyjovem Janu Kropáčovi z Nevědomí.
14. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok