• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

11. apríla 2017 
holky ahojte,. musim vas precita co ste tu napisali, co som tu ja nebola. :wink:

pisala uz vam maggi zuzka , ohladom balickov za december?

panvica je dobra, ja juuz mam doma :slight_smile:
19. jan 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, tie jenske misy su 3 a su perfektne, aj zapekacia misa je z bielej keramiky, super, panvica je dobra........baby chvalili vsetko okrem priborov....

Krin, aj mne dosiel mail s poziadavkou zaplatit tych 5.97 eura z toho adventneho kalendara, vsak som im hned aj odpisala :angry: :angry: nic im nezaplatim.....toto v podmienkach nemali...
19. jan 2010 o 08:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti ektoré vyhrali na www.energy.sk skuste napísat na dobierka@energy.sk ,

ono je to tam takto-za prvu výhru máš registráciu a jeden výrobok a za dalšie výhry už podla umiestnenia-výrobky v hodnote toho šeka
19. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne Maggi Zuzka nepísala a ten adventný kalendár, tak je naopísané že sa platí 599 Sk pri registrácii a následného používania súťaže
19. jan 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malý mal teplotu, tak sme mu dali Nurofen ale potom vracal a vracal...zase teplota, jasné že sme dali Nurofen...bolesť bruška!!!! Svine !!!! Keby sme mu nič nedali asi by mu ani nič nebolo !!!!!
19. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.cas.sk/clanok/146613/na-trhu-je-nebezpecny-nurofen-pre-deti-lekarne-ho-stahuju.html

O Nurofene ale tu už píšu, že sposobuje hnačky, bolesti brucha atd.
19. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzzmajka..ale zase ,ktoré lieky nemajú žiadne vedľajšie účinky?
19. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renettka,ale tento nurofen bol nebezpečný pre deti.
19. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem..toto by sa nemalo stávať.. :frowning2:
19. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som to videla v spravach,tak mi az zle prislo.najskor som prepocula,ze islo o ten jahodovy,tak som hned utekalaa pozriet cislo sarze na tom co mam doma.
inak,mna fakt nebavi sutazit...ja neviem co to so mnou je.este v lete som si pripadala ako zavislak,kym som vsetko nevyplnila tak som nesla ani spat a teraz aj by som chcela,ale nemam na to nejak naladdu... :frowning2:
19. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivako už ti aj z energy odpísali že ti pošlú?
19. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivako gratulka :wink:
19. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulka k vyhram, hadzete tu toho hodne, ja to voooobec nestiham, maly mi teraz spi nejako len kratko cez den a vecer sa treba povenovat aj mm... hmmm :slight_smile: tak ja neviem, je aj zopar sutazi, ktore mam pootvarane lebo chcem ich sutazit, ale nedari sa mi k tomu dostat, som rada, ked sa aspon najem :slight_smile: tak vam teda vsetkym drzim palce :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
písala som do enegry a jedine čo mi odpísali je ,že pošlite tel . číslo..
19. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

V piatok 15.1.2010 sme vylosovali prvého výhercu filtračnej kanvice Brita v tomto roku.

Víťazom tohoto kola sa stal Adrián Farula.

Gratulujeme!

Výherca onedlho obdrží e-mailom bližšie inštrukcie, ako sa prihlásiť k svojej výhre a ako postupovať pri jej prevzatí.

Prajeme Vám príjemný deň.
19. jan 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahoželám lienke :wink:
19. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mi aj volala pani aby som si vybrala z vyrobkov na energy. som myslela že sa ani nedočkáme
19. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze som si myslela ze to lienka bude :grinning: :wink: tak gratulka
19. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka, vyhrala si zase v Novom čase pre ženy :wink: zásteru :grinning:
škoda, že už nedávajú tie syrové výrobky, by som poslala receptíky.

Asi sme unavené z toľkého minuloročného súťaženia :grinning:
19. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stani blahoželám...nech sa ti dobre varí v novej zásterke :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík baby,nemám ešte čas pre ženy a ani zasteru doma :grinning:
19. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby zabudla som vam napísať že ked niečo vyhrate a kopírujete sem mail tak to nedavajte celé,lebo min. mi volali z jednej súťaže a chceli ešte po telefone overovanie udajov ,čo som dala pri reg. lebo že sa im v poslednej dobe stava, že im niekto napíše že vyhral v súťaži a posiela udaje a pritom nevyhral,len proste skúša...nekopírujte sem mail,na ktorý máte odpovedať. ludia su svine :angry:
19. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove : bože čo tí ľudia už nevymyslia, to už je hyenizmus.

:angry:
19. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už Ti prišli tie výrobky od Karičky? Potom napíš :wink:

ja maily nekopirujem, ale nechapem, ako moze niekto skusat- ved meno a priezvisko predsa nepusti, ci ano? :confused:
no ludia su vazne rozni :zipper_mouth:
19. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula ešte nie, ale niekedy len vyhras mailom a napíšu ti aby si poslal udaje a ked to sem dame tak už šikovný si to prekopíruje
19. jan 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

baby ako vidim je nas tu viac ktorym sa nechce sutazit :cry: chcelo byt to nejaku pombu v potobe yellow alebo fann :wink:

maggi zuzka mi zatial nepisala a sajnu nema co si vyberiem kedze mam uz 5000 bodov a za to urcite neobjednam lopariky :cry: misky su super a boli 3ks, panvica jen superska, zapekacia je tiez perfektna
19. jan 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, gratulujem k vyhram, mna to nejako po vianociach opustilo a nechce sami sutazit.. akurat maggi a sem ram rimmel zatocim.
inak tomu rimmelu dobre sibe :slight_smile: teraz som tocila 12x !!!!!! na jedno meno! dalo mi to tocit normalne utorkovu ruletu a dokola som si vytacala 23 bodov :angry: nechcelo ma to vobec pustit dalej na stranku, tak som dokola tocila, az ma to prestalo bavit a vypla som to. stale sa mi tam objavovalo ta kolonka - "vytoc si najviac bodov a vyhraj" :unamused:
19. jan 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok