• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

21. marca 2017 
20. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prišiel mi mail od maggi, tak rozmýšlam, čo vyberiem... ešte na ďalšiu adresu čakám
20. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja od nového roka nejak nemam chut sutazit .. pocitam vas co ste ktora vyhrala .. a akurat dneska ma prekvapil telefonat v praci ze .. lenze na podatelni vsade razitka buchali nepcoula som makke F :D.. ze som sa zapojila do nejakej (pocula som ze finančnej) ale to bude asi blud, sútaze.. a ze som bola vyzrebovana a ze som neuviedla udaje tak som nadiktovala a ze tento tyzden to bude odoslane to zahadne :D.. jajha.. a vcul zas cakat na zazrak ???
20. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako to funguje na www.kucharka.sk, Koľko bodov je za čo?
20. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivako, ja strašne rada vypekám, ale cez Vianoce som pribrala, takže tiež to takto nepôjde :confused: :grinning:
20. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som piekla aj dnes a už skoro neni a to sme len dvaja,mala nechce
20. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja peciem aj 3 krat do tyzdna, aj dnes mm volal, ci nejaky kolacik zajtra bude :grinning: a teraz je na to sam, ja som 3-ti den na diete, tak to nosi do prace kolegyniam, lebo maly tiez nechce
20. jan 2010 o 19:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avanka schudni aj mne 5 kg prosím ťa :grinning:
20. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! dnes nic len ocr-za tri dni 32 eur no hanba :angry: :angry:
20. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam my na md to máme za týždeň :cry:
20. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prepáčte, že sa vám sem miešam, ale nemali by ste niektorá záujem o skipasy? Žiaľ mi lyžovať už nemôžeme ísť... :frowning2: :frowning2:
20. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne viem ,neboj pamatam!!! -aj to je poriadna hanba :astonished: :astonished: :astonished:
20. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, kilá sa v zime lepia, to nie ako v lete na dovolenke, tam mi bolo ľúto dávať na sladkosti :grinning: , tak som chudla, treba mi dovolenku :grinning: Inak už rozmýšľate, kam pôjdete v lete? :sunglasses:
20. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mikalove, najprv sebe, potrebujem dat dolu 3 kg, co mi ostali po Lukym a potom tebe...len neviem, neviem, ci zo mna potom aj nieco ostane :grinning: :grinning:

Babula, my by sme asi do Chorvatska chceli ist...ale nneplanujeme, lebo chceme druhe baby, tak uvidime, ci to dopadne lepsie ako pred 5 mesiacmi :frowning2: :frowning2:
20. jan 2010 o 19:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už uvažujeme, lietadlom tentokrát nie, takže pripadá len Italy a Chorvátsko- Chorvátsko : krásne more, ale studene a hlboke, Taliansko- hlava na hlave, ale atrakcie pre deti, takže s anevieme rozhodnúť, radšej by som do Tal. kvôli tal kuchyni :astonished: mnam a vlani som bola v Chorv., takže zmena, ale chceme nájsť niečo kludnejšie- to je však daleko na juhu a tam s malými deťmi autom určite nie, keby ste mali niekto dobré tipy, sem s nimi :wink:
avanka, držím palec.
20. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby 18:18 neviem ako sa zapojiť, nezapína mi asi...
20. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babula, dakujem :wink:
20. jan 2010 o 20:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a majka, ta uz je ukoncena, tam su vyhercovia :wink:
20. jan 2010 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzzmajka tam su uz vyherci

ja som dnes fanky robila :grinning: ale este su :grinning:
20. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11433

ja idem tot zajtra, nerobila ste ho niektora?
20. jan 2010 o 20:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm zobral autodrahu a išiel kamaratovi,tam su 4 v garaži a harju a piju pivo....rozumiete niekto chlapom? :sweat_smile:
20. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok