Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

wighy
22. jan 2010

ajinka jeee super aspon uz viem ako vyzeraju tie misky so sitkom 😉

krinolina
22. jan 2010

ty si si dala asi smisovu to som najskor aj ja to vrchnejsie nad ciarou co je ..aj ja som si najskor ten druhy xixi

roxynqka
22. jan 2010

Jooj ja som dilinko :D Ja som pozerla niekoho iného album :D PARDOON 😀 😀 😀

nikoletkaa
22. jan 2010

krinolina,,,vdaka a este detail tie recepty mam vlozit do ikonky novy recept????

roxynqka
22. jan 2010

A ešte by trebalo doplniť albumček s fotkami ostatných vecí čo ste podostávali 🙂 Ale tie varešky a drevená podložka sú naozaj pekné 🙂

wighy
22. jan 2010

aj panvica aj zavesna sada aj sklene misky su dobre len nemam foto

wighy
22. jan 2010
krinolina
22. jan 2010

nikoletkaa zaregistruj sa ak neni a potom moja kuchyna to je vlavo hore asi v strede toho stlpceka a potom vpravo su tvoje recepty zrejme nemas ziadne ale potom pod receptami mat budes taky obdzlnik zeleny asi xixi ze posli vlastny recept taka obalka...ja to mam uplne az naspodku ja tam mam uz 120 receptov

krinolina
22. jan 2010

wighy ...a tu tescoma mas odkial???ci to tiez na maggi?asi nie ci ano?

wighy
22. jan 2010

hehe prave kukam za kolko ju ponukali v mmb dobra cena 😀 😀 😀

wighy
22. jan 2010

hej je z maggi je super ten link som nasla na nete preto som ho sem dala aby ste videli v tecsome ju neviem nasjt 😕

krinolina
22. jan 2010

22 eur xixi nikto nepotvrdil ktovie ci to nema z maggi aj ona...chcea naryzovat 😀 😀 😀

inak mne je blbe ale jednu vyhru som spenazila z avonu vonu od reese witherspoon som mala dve, mamina brala zenam do roboty ukazat, aj ine co mam a ze a ked budu chciet ze predam az by ju chceli xixi ze ani nehovorila ze same sa pytali, tak za 20 eur som predala

wighy
22. jan 2010

podla mna hej 😀 😀
😀 nevidim na tom nic zle aby clovek predal ked sa mu to nehodi ale nech da normalnu sumu nie???sice je pravda ze sajnu nemam kolko moze stat ta sada

krinolina
22. jan 2010

pozerate niekto euroviziu...prave spieva hrdza a mi napadlo ved my sme aj sutazili o ich CD to uz skoncilo neviete???

krinolina
22. jan 2010

vies ale na to ze to bola aukcia dost velka suma ja by som dala asi moznoze 5 eur nech sa to vysplha ked uz

petka1982
22. jan 2010

nabuduce ju ponúknem za euro,aby Vám tá cena vyhovovala 😀 😀 😀

aisha66
22. jan 2010

ahoj dievcata, ktora ma chut a ziskat super vecicky za body denne 2 body za prihlasenie a 2 odpoved na otazku ne mi napise IP a ja mu poslem pozvanku lebo to inak nejde zaregistrovat mate tam plno veci ako su kabelky , ouliare, hodinky, mp3 prehravace tieto vsetky veci su do 200 bodov

mikalove
22. jan 2010

ja som predala tri parkerky,ved načo by mi ich tolko bolo,tiež po 20

wighy
22. jan 2010

petka az tak nizko nehcooood 😀 😀 😀

mikalove ja som citala parkety 😀 😀 😀 😀

petka1982
22. jan 2010

wighy 2 som predala za 25,takže tak 😀 a mne nevadí,ked vy si predáte vecičky čo vyhráte za 5 eur 😝

mikalove
22. jan 2010

😀 😀 čo ideme súťažiť?

mikalove
22. jan 2010

petka ved sa neuražaj,ved je to tvoje 😉

wighy
22. jan 2010

petka to fakt???a kolko vobec stala ta sada??neviem ju na tescome najst

ja som toho vela nevyhrala takze ece nemam co predavat 😀 😀 😀 😀 😀

petka1982
22. jan 2010

jaj mikalove,kde ja som od urážania sa 😀

bubadlo27
22. jan 2010

cavte,
ja okrem tej vyhry v noci, dnes nic, ani rimmel, tak sedim a vkladam recepty, aby som potom mohla predavat 😠 😀 😀 😀 😀

petka1982
22. jan 2010

wighy,ja som kukala len samotné tescoma naberačky a 1 stojí cca 10 eur,to je už šialená cena 😠

wighy
22. jan 2010

naberacka za 10 eur wow dobra cena,tak mozem byt fakt rada ze maggi nam to dava zadara,no ktovie dokedy ☹

nikoletkaa
22. jan 2010

krinolina,,,,dakujem za info skusim tam hodit par mojich receptikov, tak dufam ze to schvalia 🙂