• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. júla 2017 
4-na kazdeho kto je v maggi :grinning: -mama sa potesila :grinning:
24. sep 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji a uz sme ak celkom zdravy no kedze priatel ma od nedele do stredy volno do skolky pojde marek az v stredu,dne ideme k lekarke som zvedava kolkaty budeme :angry:
24. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sa potesila :grinning: aj ked to nevyuzijem,dam segre :grinning:
24. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taak je dobre,ze ste zdravi,na mna asi nieco lezie,boli ma hrdlo.starky akurat zobral malu do handlovej,parada,mozem sutazit :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny no neuverite,ja som napisala do toho vydavatelstva a oni sa mi uz aj ozvali,ze mi poslu nove cislo a nech poslem ten chybny spat-odpisala som im ze sa mi ho nechce posielat -obalka znamka a pod,ze som doma s chorym dietatom.no ale super sluzby ma potesili-inak nik iny nemate chvilku a nelustite?
24. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji to stavnate kura kludne mozes vysypat aj dusene,pecene alebo inak spravene maso,zemiaky ci ryzu a tie cestoviny tiez ja som ich minule dala dokonca na hranolky ked som ich piekla v rure a decka ze mnam ake nove ake super :slight_smile:
24. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a zasa ja neviete co je coty slovakia ten balicek je od nich a ze poisteny na 30 eur -mohol by to byt rimmel,ine necakam
24. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi volali z dovery- poistovne, co bola sutaze davnejsie, uz som sa začala tesit, ze som nieco vyhrala a len sa ma opytala na par otazok :confounded:
24. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam coty je kozmetika, tak by to mohol byť rimmel
24. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam - to isto bude ten rimmel.. som zvedava, co ti poslali :wink:
24. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tak letim s malym na postu a napisem :grinning:
24. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: aj ja by som letela, ale nemam preco :angry:
24. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, zahlasoval som čo som mohla, twister som nestihla lebo som varila, receptáre mi neprišli- lebo som o nich zabudla požiadať
mala ma sople a je mrzutá
schránke už ani nevei aký to je pocit ked do nej niečo hodia
a strášne čakám na palmolive
ale inak slniečkový den Vám prajem
24. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna to napadlo miriam,to tak spravit,ze aj vysypat na nieco ine,ale sa bojim,ze nam to nebude chutit :grinning: ty tak asi experimentujes:slight_smile:
z tej dovery volali aj mne minuly tyzden a tiez som sa potesila,ze som nieco vyhrala,lebo zacala tym,ze dobry den,vy ste sutazili na nasej stranke...
24. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam,to bude urcite ten rimmel si myslim
24. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa asi serem na ten colgateusmev...do kelu,mam tam 3.0z 5*a hlasovali 2 ludia...ta prva som bola ja.dala som si samozrejme 5*,kurnik niekto musel dat 1*!!!!!
24. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajinka nič si z toho nerob..myslím,že aj mne to tak dávajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ajinka, zahlasovane 5*
co islo aj ostatne som zahlasovala :wink:
ja budem mat dnes uzasny den :angry: , v schranke nic, ani v susedovej :grinning: , uz to citim, maly mi od rana reve, konecne sa mu asi tlaci prvy zub :angry: , vsak uz by bolo aj nacase, sak zajtra bude mat narodky :slight_smile:
24. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba tak Martinkovi všetko naj k prvému rôčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
24. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kočky, trošku sa Vám sem nabúram :slight_smile: aj ja si občas rada zasúťažím.
jedna súťaž je aj tu, resp. za prispievanie do fóra na tejto stránke môžete získať knihu alebo CD-čko o chudnutí, možno stojí za pokus.

Tu je to celé http://deti-ako.sk/forum/viewtopic.php?f=0&t=25

pekný deň a veľa šťastia v súťažiach! :wink:
24. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajinka mas to zahlasovane
24. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mne dnes prisiel ten maggi receptar a dva vyrobky k tomu
zlty listok na postu , no to netusim co je to av kolonke podacia posta je V.Z. :confused: , no po 16.00 idem pre to tak uvidim co to bude, potom vam dam vediet
idem docitat
24. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule dakujem za podporu, snad sa o 5-6 mesiacov budem radit opat medzi tehulky :wink:

Mne tiez receptar s kuratom a cestovinami s masom..
a malemu 2 balicky, co som vydrazila na mimi...a este Walmark
24. sep 2009 o 12:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za hlasy
24. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji hod link vylepsim ti skore :grinning:
tak bol to rimmel:spirala valume extend-musim kuknut navod - na jednom konci je biela :sweat_smile: na druhom cierna
ocne tiene coler rush duo eye shadow-sa mi hodia otien modry a tyrkysovy :grinning:
a lak na nechty slabunko ruzovy :grinning: ----chvalabohu ziadny make up ani puder,lebo nepouzivam
24. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zahlasujte aj za nás http://www.colgateusmev.cz/detail-34/ ďakujem :grinning: Miriam super..aj ja čakám Rimmel
24. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam, mne prislo z rimmelu asi pred dvoma-troma mesiacmi tiez spirala a potom lak na nechty a lesk na pery - ten som hned podarovala sestre, bo nepouzivam:slight_smile: a lak mozno obcas vyuzijem, ked budem mat chvilku cas a spirala sa mi zisla perfektne :wink:
Ale trvalo mi, kym som si tam teda vytocila ten balicek :rolling_eyes:
24. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.colgateusmev.cz/detail-64/ dakujem mirka,si poklad:slight_smile:esteze ta tu mame :wink:

a mozte aj tu,kto nedal

http://www.colgateusmev.cz/detail-40/
24. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok