• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

1. decembra 2017 
Baby prisli vam uz baliky z maggi za december?
1. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta druha hadanka z buena ... pytala som sa mamky, ona je ceska a asi je to Oldřich a Božena :wink:
1. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím že to by mohlo byť skôr ako popoluška

Kníže Oldřich s družinou svých šlechticů se z Postoloprt vydává na hon a v jedné dědině spatří překrásnou dívku, která na hrázi rybníka prala prádlo.
1. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je to na tom buene?? :confused: hadanky a testy su kazdy den ine?? kde vsade sa daju hladat sutaze na buene? neviem sa tam nejak orientovat :unamused:
1. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na svet-komunikacie je vyherkyna
1. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadoma:domestos vona do záchoda, domestos- gel na odpad,cif na riad a vzorka dove telove mlieko
poštovné dp SR stálo cca 200,- skk tak to sa im asi ani neoplatilo
na buene riadne zvýšili body za darčeky :angry:
1. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase mi prisiel mail z nestle na tu caro party
1. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od 1 februára 2010 je zastavené zbieranie bodov na webe www.maggi.sk. Tým, ktorí ešte v priebehu januára získali nárok na odmenu, odmenu odošleme v priebehu marca. Princíp zbierania bodov za vložené recepty bude nahradený pravidelnými receptovými súťažami rôzneho zamerania. O vyhlásení receptovej súťaže sa včas dozviete na našich stránkach a z newsletteru. Okrem súťaží budeme i naďalej pracovať na vylepšení nášho webu, aby ste tam vždy našli ten pravý recept, ktorý bude chutiť Vám i Vašej rodine.

Ďakujeme za pochopenie a veríme, že nám i naďalej zachováte Vašu priazeň.

Váš tím MAGGI
1. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved by skrachovali...dalo sa to čakať, ale mame poschvalované ,tak za december a januar prídu balíčky. škoda :frowning2:
1. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je v r...
som smutna mne pridu už len 2 balíky :frowning2:
1. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maggi si to pekne pohnojili u mna, uz chapem preco mi nechceli mesiac schvalit dve fotky k uz schvalenym receptom - Aby som nahodou nemala narok na darcek!
1. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co z neschvalenymi receptami?jaich tam za 1000
1. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte, mne dnes vyhra encyklopedia sukulentov, krasna knizka :slight_smile:
maggi sa dalo cakat :frowning2:
mne vsade poschvalovali tolko receptov, aby som sa prehupla cez hranice a ostatne nechali neschvalene :frowning2:
1. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:pensive: to mame za tu pazravost, ach jo...
1. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je najhorisie ze ja som neprehupla....to nie je feeer akurat som chcela zacat vkladat na sestru :rolling_eyes:
no co uz
1. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krin ani ja som sa nie a to mi do tisicky chybal jeden recept. skoda toho maggi...
1. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba 1 to je svinstvo....mne chybalo 49, ale nahodenych tam 60 novych vyse mesiaca neschvalenych
1. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...maggi...to sa dalo cakat, aj ja mam tolko schvalenych...ale nikde som sa nepresupla cez hranicu...a tu milku vzdavam, za 10 minut ma predbehli o 60 hlasov...ako je to mozne??
1. feb 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milku som vzdala aj ja nevravim ten hlasok za den si dam ale uz si nerobim reklamnu kampan po vsetkych znamych :grinning:
1. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrela som maggi..tak na obed...som mala este len par schvalenych...teraz vsetko..takze 3 za 1000, 2 za 500, jeden za 100...na rozlucku staci...
1. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juchu, práve mi došiel mailík že som vyhrala knihu. Je to síce z RD ale z edície "Najlepšie svetové čítanie", takže to môžem. Inak maggi - no dalo sa to čakať. Chvalabohu mne schválili za 500. Tak som happy. A milku nevzdávam. Som prvá i ked druhá mi dýcha na chrbát asi o 30 hlasov. Takže o mne a milke, ešte počuť budete. :slight_smile:
1. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: konecne mam cas popisat... toho maggi je skoda :frowning2: ja mam za januar 1x500bodov, a na druhom mene mam 4997, takze nic :unamused: a tam mam neschvalenych nejakych 12 receptov...
tento rok sa mi konecne dnes podarilo vyhrat :grinning: na zdravych dasnach tu poukazku a masku na vlasy zo SelektShop.sk :sunglasses:
1. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu poukazku som videla ze renata ergangova som si aj pomyslela ci si to neni "ty"
1. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok