Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

elkazu
1. feb 2010

21:01 B spisovatel

bambulka_079
1. feb 2010

Krinolina - na tych dvoch som zaregistrovana , este nejake dalsie by boli fajn , ked uz maggi nie je ☹ ...

a nahodou ste niekto neobjednavali z emco.cz nejayk ten darcek ? do kolko dni vam to prislo ?

tin007
1. feb 2010
saisa1
1. feb 2010

kocky a citali ste si pravidla toho cokoladovania, ved tam oni chcu aby som mala aj blocky... tak ale ved ja si zbieram obaly uz neviem ako dlho a blocky si neodkladam kazdy jeden, sak by som potrebovala samostatnu izbu potom len na :agendu: okolo obalov... kokso... a este ze to nesmelo byt pouzite v ziadnej sutazi a take, no si teda dali pravidla... a ja tu mam nevyherne obaly z 30 studentskych pecati z hry o 73530eur... tak co s nimi... myslite, ze ich mozem poslat?

saisa1
1. feb 2010

u nas totiz zacal platit striktny zakaz nakupu sladkeho... obaja aj s mm sme sa dali na chudnutie, kazdy podla svojho ale na tom sladkom sme sa zhodli... a poviem vam odrazu mam aj viac peniazkov v peniazenke 🙂

adulikka
1. feb 2010

http://www.posta.sk/

v pravo dole súťaž

krinolina
1. feb 2010

na perlorodkach 😠 😠 😠

Eva Králová 01 únor 2010 20:09
Z technických důvodů opět vracíme pravidla soutěží k původní verzi - soutěžit mouhou všichni, kdo mají korespondenční adresu na území ČR.

krinolina
1. feb 2010

dneska nam robia iba skrty cez rozpocet 😖

saisa1
1. feb 2010

krinolina, no veru, dnes tych dobrych sprav nie je moc vela... asi si za chvilu zacnem priat aby uz ten februar skoncil...

krinolina
1. feb 2010

este stiastie ze ma len 28 dni 😀 😀 😀 😀

uz by som sa necudovala keby vysiel zakon proti sutaziam

smisova
1. feb 2010

a to už zase čo? A na meredit je to isté? Lebo sa mi zdá že tieto dve stránky sú prepojené 😠

krinolina
1. feb 2010

hladala som na meredit nenasla som ale aj hernikoutek to maju nejako spolu tam uz aj predtym bolo iba cr

sestra tam vyhrala dvd-cko na perlorodkach som zvedava ci ho poslu 🙄

krinolina
1. feb 2010

a tie perlorodky ma stvu do certa...ja tam vyplnam tie maratony jak taka sibnuta a co z toho ???...ake technicke priciny drahe postovne na slovensko ci ako???

varticek
1. feb 2010

hm, ano, aj meredit je uz len CR

krinolina
1. feb 2010

super vsak co..preco na slovensku neni taky portal kde je kopec sutazi

betka14
1. feb 2010

na buene zbierate body?

krinolina
1. feb 2010

hmm a tam sa pise ze vyhra sa nemoze sudne vymahat vsak ani by som nevymahala...ale neviem vcera tam koncili sutaze a zrazu ked vyhra slovenka tak od dnes slovaci sutazit nemozu a teraz to bolo len tam nemam ani mail ani nic a to uz zacali nove sutaze take iste to uz tam nie je ze sme vyhrali ja so sestrou