• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

20. novembra 2017 
21:01 B spisovatel
1. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krinolina - na tych dvoch som zaregistrovana , este nejake dalsie by boli fajn , ked uz maggi nie je :frowning2: ...

a nahodou ste niekto neobjednavali z emco.cz nejayk ten darcek ? do kolko dni vam to prislo ?
1. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a citali ste si pravidla toho cokoladovania, ved tam oni chcu aby som mala aj blocky... tak ale ved ja si zbieram obaly uz neviem ako dlho a blocky si neodkladam kazdy jeden, sak by som potrebovala samostatnu izbu potom len na :agendu: okolo obalov... kokso... a este ze to nesmelo byt pouzite v ziadnej sutazi a take, no si teda dali pravidla... a ja tu mam nevyherne obaly z 30 studentskych pecati z hry o 73530eur... tak co s nimi... myslite, ze ich mozem poslat?
1. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas totiz zacal platit striktny zakaz nakupu sladkeho... obaja aj s mm sme sa dali na chudnutie, kazdy podla svojho ale na tom sladkom sme sa zhodli... a poviem vam odrazu mam aj viac peniazkov v peniazenke :slight_smile:
1. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.posta.sk/

v pravo dole súťaž
1. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na perlorodkach :angry: :angry: :angry:

Eva Králová 01 únor 2010 20:09
Z technických důvodů opět vracíme pravidla soutěží k původní verzi - soutěžit mouhou všichni, kdo mají korespondenční adresu na území ČR.
1. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska nam robia iba skrty cez rozpocet :confounded:
1. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krinolina, no veru, dnes tych dobrych sprav nie je moc vela... asi si za chvilu zacnem priat aby uz ten februar skoncil...
1. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este stiastie ze ma len 28 dni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

uz by som sa necudovala keby vysiel zakon proti sutaziam
1. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to už zase čo? A na meredit je to isté? Lebo sa mi zdá že tieto dve stránky sú prepojené :angry:
1. feb 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladala som na meredit nenasla som ale aj hernikoutek to maju nejako spolu tam uz aj predtym bolo iba cr

sestra tam vyhrala dvd-cko na perlorodkach som zvedava ci ho poslu :rolling_eyes:
1. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie perlorodky ma stvu do certa...ja tam vyplnam tie maratony jak taka sibnuta a co z toho ???...ake technicke priciny drahe postovne na slovensko ci ako???
1. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, ano, aj meredit je uz len CR
1. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super vsak co..preco na slovensku neni taky portal kde je kopec sutazi
1. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na buene zbierate body?
1. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm a tam sa pise ze vyhra sa nemoze sudne vymahat vsak ani by som nevymahala...ale neviem vcera tam koncili sutaze a zrazu ked vyhra slovenka tak od dnes slovaci sutazit nemozu a teraz to bolo len tam nemam ani mail ani nic a to uz zacali nove sutaze take iste to uz tam nie je ze sme vyhrali ja so sestrou
1. feb 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok