Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

nikoletkaa
3. feb 2010

ahojte ako to ze mate uz tolko bodv na bueno,,,,ako sa daju ziskat ??????

haniak123
3. feb 2010

Caute, aj ja by som vas chcela poprosit o zahlasovanie:
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ad... (v praci mojho muzika chcu spravit radost sefovi 😵 )

a este nieco, ked mate zaujem o vyzivu pre malickych, pozrite na toto:
http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/BABY-...

mikalove
3. feb 2010

V pondelok 1.2.2010 sme vylosovali ďalšieho výhercu filtračnej kanvice Brita v tomto roku.

Víťazom tohoto kola sa stal Miloš Babula.

Keďže víťaz predchádzajúceho kola sa do ďalšieho losovania k svojej výhre neprihlásil, bol vylosovaný náhradník, a tým je Filip Štofa.

Gratulujeme!

titkovamiriam
3. feb 2010

ja uz bueno nerobim 🙂 nestiham,

elkazu
3. feb 2010

nahlavu: Od kdy se u nás na území České republiky jezdí vpravo, a ne vlevo jako třeba v Anglii
1938

krinolina
3. feb 2010

dobre ranko vsetkym milky zahlasovane 😉 😉 idem si teda posutazit nahlavu ale niekto tu vcera pisal inu idpoved nejake meno niekoho uz neviem musim kuk v historii elkazu ty si asi tiez o krok dopredu i ked nechapem ze akym zazrakom 😒

nikoletkaa
3. feb 2010

krinolina,,,ahojky povies mi ako zbieras tei body na buene???????

saisa1
3. feb 2010

dobre ranko ;) milky zahlasovane, a ja sa uz musim konecne naranajkovat 🙂

glumdolf
3. feb 2010

nikoletkaa - ak by si si čítala dnešnú konverzáciu, tak na tvoju otázku som už odpovedala. 😉

krinolina
3. feb 2010

nikoletkaa no ja tam mam 16 bodov to sa musis pytat niekoho ineho ja som vyplnila nejaky kviz a potom som sa zapojila do hadanky a este jednej sutaze co sa tie dve osoby hadali ale ja neviem ja som tam od pondelku zaregistrovana

elkazu
3. feb 2010

krin, dnes som vyplnala 9. aj 10. pribeh (vcera som zabudla, este ze tam maju tie tri dni rezervu 🙂 )

nikoletkaa
3. feb 2010

glumdolf,,no nevsimla som si, lebo si to piisala na inz nik

nikoletkaa
3. feb 2010

krinolina,,,ja som tam tiey od pondelka sutaze mam za sebou a mam iba 3 body ☹

krinolina
3. feb 2010

elkazu to neviem ja vyplnam kazdy den poctivo a viem ze ked zle vyplnim tak sa mozem raz opravit hodinu po tom ako som zadala zlu odpoved

nikoletkaa tam bol taky vedomostny dejepisny kviz ten som vyplnala zanho mi dalo 14 bodov

aksulvap
3. feb 2010

Bueno - prideľovanie bodov je v pravidlách, treba písať príspevky, témy, komentovať a súťažiť
😉
Příspěvek na PAVLAČI až 30 bodů
Téma ZA OPONOU až 50 bodů
DOPORUČ KNIHU až 5 bodů
KVÍZ, HÁDANKA až 500 bodů

TEST dle odpovědí
Komentář (napsaný tebou) až 1 bod

Akční úkol 100-500 bodů

aksulvap
3. feb 2010

a ešte k súťažiam na Buene - tie sa vyhodnocujú hromadne, ak ste odpovedali správne, pripíše Vám body, až keď súťaž ukončia.

wighy
3. feb 2010

´-

krinolina
3. feb 2010

aksulvap co je to ten akcny ukol??? a preco ked som sa snazila ze na postu ist napisalo len mne kde som sa zapojila a kamaratky tam ako ziskam ze by som si vas pridala aj za to su body???

aksulvap
3. feb 2010

v minulej súťaži sa v rámci akčného úkolu písali také úvahy na nejakú tému, treba sledovať, kedy nejaký vyhlásia. S tými kamarátkami nemám skúsenosť, ale asi to pripíše body len za nové registrácie.

krinolina
3. feb 2010

aha ze ja mam poslat mail to sa mi nechce. tak t dakujem ze si mi odpovedala

nikoletkaa
3. feb 2010

krinolina,,diki uz mam testik za sebou 14 bodou

glumdolf
3. feb 2010

na buene je už prvá úloha do pokladnice - nájdete ju v kaviarni.